Чорнобаївка• 23 апреля 2023
Що давати дитині їсти, щоб вплинуло на майбутній ріст?
Є якась група продуктів, щоб підрости?
Ашотакоя• 23 апреля 2023
Приучайте к турнику лучше:) И для позвоночника полезно, и для роста. А набор продуктов простой: белки, жиры, углеводы и витамины по возрастным нормативам
БезникаяЯ• 23 апреля 2023
Ответ дляАшотакоя
А лучше всего на бокс отдать. Будет как Кличко, смотреть в завтрашний день.
Бавовнятко• 23 апреля 2023
Смотрите свой рост, мужа и бабушек/дедушек. Рост заложен генетически, продуктами его не увеличить.
Ашотакоя• 23 апреля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
На бокс не надо, потом нос у пластического хирурга ровнять, а это дорого и больно
Valechka-mk• 23 апреля 2023
Ребенку ничего не нужно.
С вам к психологу разобраться почему вам нужен ребёнок повыше
ТАЗератти• 23 апреля 2023
Читала, что растут во сне. И нужно детям не поздже 10ти ложиться, есть там фазы сна и роста…и нужно им следовать детям раннего возраста.
Еда точно на рост не повлияет
Гладиолус• 23 апреля 2023
Чим не годуйте, але якщо гени так склалися, що буде невисока, то така і буде. Але, якщо хочете, щоб дитина менше росла, то тут простіше- не водіть на вулицю взагалі, щоб вітамін Д не вироблявся, не давайте йодовмісні продукти, щоб щитоподібна залоза трошки гірше працювала, уріжте раціон, щоб дитина недоїдала, і у вас буде квола дитина і нижче зростом, ніж однолітки.
А якщо серйозно, то любіть свою дитину такою, як вона є. Якщо мама і тато невисокі, то і дитина буде невисока. Підозрюєте відставання в зрості- до ендокрінолога, здайте аналізи на гормони, будете знати, що робити далі.
Не їм після шостої• 23 апреля 2023
Слідкуйте за дефіцитами. Я даю своїй дитині (12 р.) Віт.Д, Омегу, Магній, йод. Якраз почався період активного росту, перехідний вік...
Зам. зав. Анонима• 24 апреля 2023
Кальций с вит Д и обязательно с мясом. Нормальное сбалансированное питание
Сито для думок• 24 апреля 2023
Ответ длязабиякина
Селера.перевірено.
Бред 🤦🏻♀️ каким способом вы это проверили ? Проводили клинические исследования?
Автор , про тарник был хороший совет.
Завтра не пью• 24 апреля 2023
Турник и баскетбол, витамины и полноценное питание с белками, углеводами и жирами