ГЛЮкоза• 24 апреля 2023
а вы часто завидуете?
тема не для белопальтовых, по принципу - а смысл завидовать, у каждого свой путь, зависть разрушает и все в таком же духе. это все понятно, ваши нотации будут неуместны.
интересны рассуждения почему одним все, а другим ничего? ведь многим для счастья не хватает элементарно здоровья... а кому то тысячный по счету бриллиант не подходит по размеру к туфлям.
кто то бьется всю жизнь как рыба об лёд, терпит неудачи, так и умирает, не познав счастья. а кто то купается в этом счастье каждый день.
зачем об этом думать? нужно жить своей жизнью. и это очевидно.
просто интересно послушать вас и ваше мнение...часто ли вы завидуете или пребываете в грусти, что в вашей жизни многое не так.
ЗабежАЛОЧКА• 24 апреля 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Почти все пишут, что никогда никому не завидовали) От куда ж тогда здесь темы про ’социал’, ’сидят за границей’, ’откуда у них такие деньги’?))
Брешуть.))
сама себе прекрасная• 24 апреля 2023
Последнее время очень завидую женщинам, имеющим нормальную работу. Мне кажется, имея такую, остальное в жизни уж точно можно наверстать и наладить.
ЗабежАЛОЧКА• 24 апреля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
согласна...за все нужно платить. но все равно очень грустно наблюдать, когда некоторые очень очень несчастны, горе так и сыпется на их головы. а кто то (хоть таких очень мало) достаточно счастливо живет жизнь, постоянно срывая джекпоты
Так автор. Святі на фронті, у владі пиз...ь гроші. Це вам як приклад. Тисячі хворих яким ніколи не вилікуватись в цій країні бо немає державних програм, тисячі загиблих яких ніколи не поверниш, тисячі втратили домівки, а вони приймають закони як забирати землю і приватну власність і купаються у грошах.
Мядуза аля моргонер• 24 апреля 2023
Пока будете дит по принципу почему одним все а другим ничего, до тех пор у вас ничего и не будет. Здесь не белое пальто, здесь другого выхода нет. Не можешь изменить ситуацию, меняй свое отношение к ней.
ЗабежАЛОЧКА• 24 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Это Вам так кажется. Ну или Вам проще все списать на волю случая, а не критически оценить приложенные свои же усилия.
Неправильный подход, неконструктивный, даже разрушительный.
Исключение - болезни, инвалидность. Тут действительно, в большинстве случаев, судьба или не судьба.
При народженні ми не обираємо родину для себе, ми не обираємо країну в які народжуватись, а це вже 60% успіху або невдач. Ми не обирали коло, в якому зростали у дитинстві, не обирали час, все накладе відбиток у майбутньому.
Клевотница• 24 апреля 2023
Заздрила раніше.
Але після початку війни зрозуміла остаточно, що справедливості не існує (бо інакше як пояснити, що ми під обстрілами, а усі ці ’япротиввойнынозаспецоперацию’ в безпеці і не хвилюються за життя своїх дітей.
А крім того - ми можемо бачити лише зовнішні атрибути і не бачити емоційного стану.
Я нещодавно старий фотоальбом знайшла. Там ми з чоловіком ще студенти, на відпочинку в Криму. Ми знімали найдешевше житло з загальним душем і туалетом, але ми там таакі щасливі.
Розкажи тій 17-річній мені, як складеться моє життя, де і ким я працюватиму, що придбаю своє житло, авто до 30 (в 17 це чимось нереальним здавалося) - я була б в захваті.
Але зараз олінклюзів сприймається як належне, приємно, але шквалу емоцій не викликає, а тоді Крим по-бідному викликав справжній захват.
До речі, в 17 я дуже заздрила саме матеріальному. Мабуть, чого гостро бракує - тому і заздримо.
Зараз я заздрю лише тим, хто дійсно уміє насолоджуватися життям і кому кожен день в кайф. Але по-доброму, без злоби на них, і сама так хочу.
Автопортрет нурофена• 24 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Так, ми не обираємо це при народженні. Але хто Вам заважає це змінити? Ви ж не все життя дитина?
ЗабежАЛОЧКА• 24 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А ви вважаєте що все можна змінити? Тоді чому в світі так багато бідних, нещасливих людей? Чому є Мумбаї, Конго, Зімбабве, чому є цілі села де в людей немає води або умов для проживання? Чого загинули тисячі на сході України? Ви думаєте всі ці люди хотіли цього?
ЗабежАЛОЧКА• 24 апреля 2023
Успіх,автор це сукупність багатьох факторів. Від народження до самого кінця. І можна скільки завгодно працювати і заробити собі грижу+інсульт, мати три ВО і нічого не досягти. Війна, катастрофа, хвороба, нещасний випадок, зупиняє самих ярих та ініціативних і навіть гроші не допомагають, ніякі. Я нещодавно дивилась історії чудових, молодих жінок, красуні неймовірні, всі вмерли від онко. Тому, коли мені розповідають про вибір, я розумію що така людина не мала у своєму житті ще проблем.
Угадайс• 24 апреля 2023
Автор а ви хоть розрізняєте щастя і гроші?
Далеко не завджи людина з грошима щаслива і наоборот?
ЖенаАйтишнеГа• 24 апреля 2023
Не верю тем, кто пишет, что никогда не завидуют. Зависть - это такая же эмоция как грусть или злость. Её невозможно отключить. То есть, люди либо не признают её, либо подавляют.
Я завидую иногда. И мне иногда завидуют. Но в этом ничего плохого не вижу. Мне зависть помогает понять, чего я хочу на самом деле и скорректировать свой план и действия.
220В• 24 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Всі заздрять, автор, не зважаючи на доходи і успіх. Не всі зізнаються, комусь подобається думати про себе краще ніж вони є. Заздрість це почуття яке притаманне усім.
В якомусь сенсі з вами згодна, в якомусь - ні. Базова прошивка з базовими емоціями, які вкладені в людину - так, але як і в якому числі - інша справа. Ненависть - теж одна з базових ’опцій’ для людини, і я з початку широкомасштабної війни виявила, що вмію ненавидіти, а до того воно не проявлялось за 30 років ніколи. Заздрість теж у когось - більш притаманне почуття, а у когось вмикається точечно під впливом обставин. І масштаб тут може бути дуже різним. Я не з тих людей, хто не бачить в собі недоліків, свої темні сторони я усвідомлюю, хоч це і неприємно, а от заздрощі майже не вмикаються, дуже рідко.
ЗабежАЛОЧКА• 24 апреля 2023
Ответ для220В
Це свідчить тільки про те, що умови у вас зараз досить непогані. Немає підгрунття для заздрощів. Коли моєму сину поставили невиліковний діагноз, я перестала розуміти людей які незадоволені своїми здоровими дітьми, їх поведінкою або недоліками. Коли ці люди не прив*язані до дітей, можуть працювати або робити *вибір*, про який тут так люблять волати. Мабуть я заздрю їхньому безтурботному життю, повному власних іллюзій.
220В• 24 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Розумію про що ви(
Співчуваю вашій ситуації, хай у вас все налагодиться
ЗабежАЛОЧКА• 24 апреля 2023
Ответ для220В
Розумію про що ви(
Дякую але тут, нажаль, перспектив поки що немає.
Бутербродница• 24 апреля 2023
Грустно от того что так сильно отдохнула на мне природа ни ума ни внешности, но не завидую никому, раньше ощущала зависть к людям которых любят родители, к материальному никогда
ЗабежАЛОЧКА• 24 апреля 2023
Ответ дляБутербродница
Зазвичай такі самокритичні люди, як ви- розумні, бо тільки ідіоти в собі ніколи не сумніваються.
ГЛЮкоза
• 24 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
когда болеют дети или идут по наклонной, это одно из сильнейших наказаний в этой жизни.
будут вам даны силы все преодолеть! просветы в жизни тоже будут! просто дождитесь
Яжбоматуся• 24 апреля 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Аналогичное я думаю про тех у кого нет жалоб на здоровье.
сама себе прекрасная• 24 апреля 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Согласна и тут. Моё состояние здоровья очень сужает круг возможной работы.