Olgusya• 24 апреля 2023

Русня вже не може озброїти своє мʼясо

Машовець (який зазвичай не вирізняється особливим оптимізмом):

Цікава "арЄФмєтіка"...
Судячи із зведених даних...
у розпорядженні російської "Объединённой группировки войск вс рф на Юго-Западном ТВД" (угрупування військ противника, яке діє безпосередньо на території України)... перебуває:
- 1764 танка (всіх, поломатих, "технічно справних" чи перебуваючих "на модернизации")
- а також 4289 ББМ...(всіх основних типів, починаючи з МТ-ЛБ та бронеавтомобілів, закінчуючи всілякими "Термінаторами" та іншими вундерваффе, які перебувають, м´яко кажучи... у різноманітному технічному стані)...
Це все - РАЗОМ З РЕЗЕРВОМ....
За "умовним" розрахунком, це:
- приблизно на 59 танкових батальйонів...
- та приблизно на 143 мотострілецьких батальйонів...
так би мовити, "повнокомплектних" по ОВТ...
Разом - 202...
Але, насправді... у складі цієї орди... російським командуванням розгорнуто...
- 48 "умовно-розрахункових" бригад...
- 122 "умовно-розрахункових" полків...
- 95 окремих батальйонів
- та приблизно 50 різноманітних "загонів"... батальйоного рівня...
Загалом - 396.2 тисячі "тушок"...
та "умовно-розрахункових" 655 батальйнів (дивізіонів)...
І ось це - РАЗОМ З РЕЗЕРВОМ...
Навіть, якщо з цієї шобли... відгрісти всіляких артилеристів, зв´язківців, саперів, моряків та інших лЬОтчикоФ... разом з "ракетчІками"... яким в принципі не потрібні танки та ББМ... то все одно нестача основних типів ОВТ сухопутних військ... виглядає у російських військах НУ ДУЖЕ ОЧЕВИДНО та НАОЧНО...
Тобто, людей в них "з горкою", але оснастити усе це стадо основними типами штатного ОВТ вони просто неспроможні...
Вони спромоглися вигрісти "по сусекам" ОВТ... на 200-202 БТГр... (це ну по максимально "оптимістичному" підрахунку), в реальності меньше, бо приблизно до чверті, якщо не до третини, всього цього ОВТ - просто технічно не боєздатне + не всі вони РАЗОМ задіяні безпосередньо у "першій лінії"...
Про якість та просто...
бойві якості (ТТХ) всього цього ОВТ ми навіть не задуємо... особливо у порівнянні із ОВТ західного виробництва...
Таким чином, вся РЕШТА "організаційонно-штатних формувань"... у вигляді численних "полків, батальйонів і навіть дивізій", це - виключно "стрілецькі" (м´яко кажучи) формування...
Є ще одна особливість... наявність ну-у-у-у дуже великої кількості артилерійських систем та РСЗВ у противника...
- до 2994 одиниць
- та до 870 одиниць РСЗВ...
Навіть якщо відгрести з "умовно-розрахункових" 655 загальних батальнів-дивізіонів... до третини саме "артилерійських формувань" (зазвичай, співвідношення між танкістами\піхотинцями та артилерістами становить 3:1)... то все одно, танків та ББМ СУТТЄВО не вистачає...
Ці всі підрахунки справедливі, виключно для ІДЕАЛЬНИХ умов, коли в батальйонах по 30-33 "штатних" одиниць ОВТ ( в реальності, їх явно меньше, причому в чималій кількості "батальйонів")...
У зв´яку із вище викладеним, стають цілком зрозумілими 2 цікаві речі...
- Невипадковість поступового переходу російського військового командуання до основного методу ведення бойвих дій у форматі "піхота + артилерія"... На сучасному етапі війни, вони явно стали більше цінувати своє ОВТ ніж власний особовий склад... Але питання "больового порогу" російського суспільства, в цьому сенсі.... є, ну-у-у дуже дискусійним. Момент його "переходу", цілком можливо може виявитись для російського військово-політичного керівництва РАПТОВИМ та НЕСПОДІВАНИМ.
- У воєнному відношенні, всі ці методологічні "ерзац-заміни", покликані "компенсувати" дефіцит ОВТ, з точки зору ефективності, мають ОБМЕЖАНИЙ, причому, як у ЧАСІ, так й у ОБСЯГАХ... ефект.
Чашечка кофе• 24 апреля 2023
Ще Буданов дав цікаву інформацію про ракети росіян і їх накопичення.
автор Olgusya • 24 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Так, бачила. Типу хочуть їх пускати на скупчення наших військ при контрнаступі? Ну такоє
Piracanta• 24 апреля 2023
Интересно, кто первый из профессиональных всепропальщиц начнёт плеваться в сторону автора?
kanareyka_tweety• 24 апреля 2023
Автор, але ж він пише, що в них ’наявність ну-у-у-у дуже великої кількості артилерійських систем та РСЗВ...
- до 2994 одиниць
- та до 870 одиниць РСЗВ...’
Чашечка кофе• 24 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
Я про їх перспективи восени
Чашечка кофе• 24 апреля 2023
Ответ дляPiracanta
Зараз Екатерина 27 прийде
автор Olgusya • 24 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Я про їх перспективи восени
Думаю, вони вже допетрали, що війна з трансформаторами не дає жодного результату
автор Olgusya • 24 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
- до 2994 одиниць
- та до 870 одиниць РСЗВ...’
Я так зрозуміла, що стратегічно цього мало. А міста наші цим лайном стирають, так ((
Еленнн• 24 апреля 2023
Ответ дляOlgusya
на великий жаль,раша стьопна воювати тільки видавлюванням своєї живої сили.. утилізують всіх наркомантів та почистять тюрми.
чаревна• 24 апреля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
А до его интервью, здесь уже ныли про осень
KozaNostra_I• 24 апреля 2023
Непонятен посыл автора. Можно уже контрнаступать?
LudaSHS• 24 апреля 2023
Я вчера в своей теме тоже постила зарубежные источники, об этом же

Привет секте ’ война на годы- десятилетия’
LudaSHS• 24 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
- до 2994 одиниць
- та до 870 одиниць РСЗВ...’
0 наступательный потенциал

Рсзо будут обрезать логистику поставок снарядов, это у них ж д
Ждем
kanareyka_tweety• 24 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
0 наступательный потенциал

Ждем
’Рсзо будут обрезать логистику поставок снарядов’ --- нашу логістику? Їхні ж РСЗО. Машовець пише, що їх багато.
LudaSHS• 24 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
И что?
У них доставки по ж д только. Обрезать логистику т не будет чем пулять
Дело времени.надеемся
LudaSHS• 24 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Зато ’вовот будут наступать’ или летом или осенью.
Так вот. - нет уже. Эти пугалки можно забыть.
kanareyka_tweety• 24 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Це точно. Вже ніяких наступів з Білорусі й Брянщини.