Margo01• 24 апреля 2023

Куди звернутися за допомогою?

Дівчата, підскажіть куди звернутися, брата забрали в армію, потрібно приблизно 20 тис. грн на одяг, взуття та інше. Чи є тут розділ благодійність?
Аристократка-тунеядка• 24 апреля 2023
Там всё выдают. Если вы хотите что-то эдакое, то это только за свой счёт, увы
автор Margo01 • 24 апреля 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Незнаю як у вас,а у нас починаючи взуття і далі,все за свій рахунок.Дали взуття на 3 розміри більші,і як хоч.
Безсовісна кума• 24 апреля 2023
Есть фонды, но они помогают если даете номер части, билет, ищите, у нас в чате переселенцев попадались такие фонды
автор Margo01 • 24 апреля 2023
Ответ дляБезсовісна кума
Дякую
ДаЗдраПерма• 24 апреля 2023
Відкривайте збір. Кидайте на фейсбук по знайомим/друзям. Таку суму реально зібрати зі своїх. Але ж що ви далі будете робити? воювати в нас дуже недешево, нажаль
ПолБатона• 24 апреля 2023
Пошукайте фонд Дани Ярової. Вони постійно видають форму, черевики. Не знаю які умови...
Некомильфо• 24 апреля 2023
Напишиітт адміністрації. І відкрийте тему у розділі благодійність.
пьЯНА• 24 апреля 2023
Є благодійні фонди, які допомагають зсу з такими речами, в Одесі знаю є корпорація монстрів називається, в інших містах впевнена що є щось аналогічне, де військовий підходить до них і каже що йому потрібно