Твоя подружайка• 24 апреля 2023

6000 тис за фарбування волосся…?!

Коліжанки, хто орієнтується? Довжина нижче лопаток, волосся натуральне, проглядається сивина. Навіть якщо складна техніка фарбування, чому так дорого? Хтось фарбує за таку ціну?
ГоловнаЯ• 24 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Так это не проблема клиента обучение, на косметику, аренды и коммуналки
Не проблема. Но тут хотят покраску сложную, но за 3 коп. Пишут мастера зажрались. Но надо понимать немного ценообразование.
автор Твоя подружайка • 24 апреля 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Ну на 4 точно не хватает , много темного будет. 3 максимум. +ежемесячное тонирование(2000). А еще лично на моем опыте эиртача -после 3 процедур -15 см волос, хотя красилась у супермастеров и дорогущий домашний уход .

Я тоже платила 6000, по факту это день работы на одного клиента.
Я больше не буду красить эиртач, куча времени , тонировать ежемесячно тоже надо и волосам капец
Дякую за відповідь
Візьму до уваги ваш досвід
Marmu• 24 апреля 2023
Так, сходила ще до війни у салон (довжина волосся вище плечей), заплатила за зняття кольору, фарбування коріння та тонування по довжині 5 тис грн. Подумала, почитала, як це робиться і зараз сама фарбуваю сиве коріння і тоную довжину. Чесно кажучи, навіть більше подобається, ніж після деяких перукарів.
Единорог_помог• 24 апреля 2023
Ответ дляГонУрова дівка
та пусть они сами красятся за такие деньги.
У них работы достаточно, а вот вы сами себя будете красить)
Голена блондинка• 24 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Я з вами. Зарплата приблизно така ж, як у вас, але ось ці «Ну ти ж добре зарлбляешь, можеш собі дозволили» заманали. Так, дурних нема 6 тис за однотон віддавати. Як є гроші, то це ще не означає, що я маю їх роздавати і на ціни не дивитися. Фарбуюся дома у ванні)))
А який колір у Вас? Я хочу сама, але не можу підібрати фарбу...
Лупаю цю скелю• 24 апреля 2023
Ответ дляГоловнаЯ
Русые без желтизны, не менее сложно чем в блонд, удивитесь, но там тоже предварительное осветление требуется на пару тонов, что б цвет лег и не вымывался в рыжеватый.
Вірю і не дивуюсь. Якщо хтось підібрав собі самостійно фарбу і задоволений домашнім фарбуванням, то це далеко не у всіх так. В мене було декілька спроб і всі вони були невдалі. Досить довгий час роблю аіртач, вдома тільки тонуюсь за формулою яку сказала перукар.
черная мамба• 24 апреля 2023
Ответ дляMarmu
Жах!!! А я вважала , що дорого кератин зробила. 2500 на довге волосся
Марічка• 24 апреля 2023
Айр тач, Київ. 7500.00.1 р на 4 місяці. До війни було 5500.00.
Marmu• 24 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Так, і це добре, що мені вистачило розуму тільки на базове фарбування, бо вона пропонувала і air touch і інші різні техніки, там, мабуть, і до 10 тис дійшло би)
Пишущаяся• 24 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Майстер каже, що одним вистачає на 4 міс, іншим раз на рік норм, так, ближче до бомонду
Я собі купую професійні фарби у тон свого волосся (в мене світло золотисте, відтінки 10 іноді беру 9 щоб більш медове було) і фарбуюсь сама. Без отих складних технік. Раз на 2-3 місяці або трохи раніше якщо перед якоюсь дефелядою. Ось перед Великоднем, наприклад. До того перед НР напевне.
Заробітки достойні, але мене жаба душить віддавати за таке гроші у салон.
До речі старша дочка закінчила не дешеві курси колористів, фарбувала мене. Але вона зараз в іншій країні живе.
Диви яка я пава!• 24 апреля 2023
Капец ,месячная зарплата медсестры в поликлинике
Kusalochka• 24 апреля 2023
Я покрасилась за плчти 5000 в недорогом салоне (правда этл со стрижкой). В один тон. Вишел такой пздц, что ужас. У меня в доме у девочки в 2 раза дешевле и всегда отлично было. А тут моя на курсах, мне нужно было срочно. Цена ни о чем не говорит.
ГоловнаЯ• 24 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Особенно русый цвет, казалось бы, самый плохо поддающийся, русым темные цвета не идут, тон в тон покрасить не просто, осветлить тоже не просто. Я тоже поэтому делаю мелирование.
Невісточка ж• 24 апреля 2023
Ну у вас точно не тон-в-тон окрашивание. Блонд?

Улыбнули колижанки-филижанки, чудернацька мова.
Закуйовджена життям• 24 апреля 2023
Я так крашусь, эйртач. 150 евро. Раз в 4 месяца. Первый раз у другого мастера за 3500 грн, нормально выглядело только 1 месяц.
Звездец как дорого, муж не в курсе. А то ещё + ему таблетками от нервов надо будет покупать
Невісточка ж• 24 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
В сфере красоты зажрались вообще. С каждым годом заметно дорожает все
Забить на красоту, быть натуральной везде?
Дали полный бан• 24 апреля 2023
Ответ дляМона_Лиса
Якщо складне фарбування, то це нормальна ціна. Сьогодні дочка фарбується , ходила десь 1 місяць тому , на її прядях майстер пробувала 3 види покрасок , тільки один нормально, інші 2 , то волосся спалила. Сказала , що вартість покраски буде 5 тис грнт. Всі очікуємо результат.
Сожгла волосы (ибо знаний и практики не имеет, подстраховывается, тренируясь на прядках) и вы понесете ей 5 тысяч? Оплата)
Бавовна• 24 апреля 2023
Ответ дляMarmu
Так, але найскладніше саме зняти колір і потім його затонувати, щоб не було сюрпризів.
Дали полный бан• 24 апреля 2023
*олала
Алгонавт• 24 апреля 2023
Ответ длячерная мамба
Удалено администрацией...
автор Твоя подружайка • 24 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж

,,Коліжанка,, походить з польського
Найщасливіша• 24 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
,,Коліжанка,, походить з польського
Це і є польська мова.
Marmu• 24 апреля 2023
Ответ дляБавовна
Так, погоджуюсь, тому і пішла, бо вже нерівний колір був по довжині (і ще темніший, ніж хотіла). Але пройшло уже 2 роки і все поки пормально, я тоную самостійно у світліший, і колір не напопичується по довжині. Можливо, є сенс ходити туди раз у рік, щоб навести базову красу, а далі самостійно підтримувати.
Миловидна леді• 24 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я би з радістю робила як ви. Але освітлення в домашніх умовах гарно зробити, щоб не бути жовтим курчатком з рижими пасмами дуже тяжко. Краще раз в декілька місяців сходити на аіртач чи шатуш до професіонала чим спалити вдома волосся самостійною покраскою.
Якщо фарбуватися в темні або русі відтінки, зовсім інша справа.
В мене однотон, висвітлювання чи окремі пасми не потребую. Але… 4,5 тис хотять.
Невісточка ж• 24 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
,,Коліжанка,, походить з польського
Та пишите уже кобиеты)
Глас_Народа• 24 апреля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Я робила на. Вої натуральні русі контурінг, 3000 грн
Вважаю що дорого, але шла на це бо знаю що майстер не зіпсує а то потім дорожче перефарбовувати
Так ціни дурні
Доброго дня. Вы робите в Києві? Можете порекомендувати свого майстра?
Nyavka_mavka• 24 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Я на днях пішла на свій страх і ризик до нової. До цього фарбували жах. Не знаю, як вони там працюють.
Цього разу пофарбувала класно. Формулу записали в салоні. Подивлюсь як носитиметься і якщо то внесемо корективи.
1250 грн Київ
Напишіть, будь ласка, мені майстра. Моя виїхала і я тепер в пошуку
Бешене сарі• 24 апреля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Если бы еще красиво было. А то часто только красиво на фото у мастера, а на улице нет)
Ермолайчик• 24 апреля 2023
Чего нижче лопаток, густе волосся в техніці - це ціна для Києва. Адекватна чи ні - це вже конкретно для кожної жінки персонально
Mar-1221• 24 апреля 2023
Вот бы им забастовку устроить😡 Оставить вообще без работы , всех, пока с небес не спустятся. Есть же дурочки , кто к ним ходит , а они и рады и цену поэтому снижать не будут! Почему кто-то должен за свою несложную работу брать такие бабки, 2-3 человека в день прийдёт по 6 тыс вот уже среднестатистическая ЗП обычного человека за МЕСЯЦ! что они такого делают, что считают иметь право так обдирать? Краску они оптом берут, ну выйдет максимум на 500 грн материала на одного человека, а остальное за что?? Почему мастера маникюра, ресниц так не наглеют? У них работа сложнее, но они адекватные деньги просят? Чем парикмахер лучше? Он будет мне это с танцами и в топлес виде делать? Что за фигня ? у меня в голове не укладывается?