Пез Году Неделя• 24 апреля 2023

Потребую думку суспільства. Як сіли ці джинси?

Мені здається, що великі. Донька каже, що так і має бути. Що скажете, дівчатка?
автор Пез Году Неделя • 24 апреля 2023
Ответ дляНе боюся осуду
Якщо у вас зріст 175см. і більше то джинси будуть в живу виглядати супер, якщо зріст менший то комічно...
163 см...
Добрый Йиннот• 24 апреля 2023
Ответ дляКузякин
рученята вже зрілі.

На всяк випадок: у авторки хороші рученята. Гарні, з вишуканою тендітністю. Дуже хороші, правда.
’Зрілі’ - це на противагу моєму першому враженню про те, що на фото підліток.
автор Пез Году Неделя • 24 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Щастя-здоровля• 24 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
Как по мне немного великоваты
Ну главное, что попу снизу огибают, а не свисают. Потому допустимо такое.
В целом сидят хорошо!
Кумася• 24 апреля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Не зовсім)
Та дочитала вже, що ви відьма) Я би і так носила, мені подобається, але на дорослій жінці все-таки в ідеалі має сидіти не як з бомжа, хоч і широке)
Луковая• 24 апреля 2023
не Ваша модель, тому сидять дивно.
спереду добре (як на сьогоднішні норми моди),
але ззаду... жопа - врізалися між попами і, незважаючи на це, створили ефект пласкої попи в чоловічих штанях.

фігура супер, заздрю! тож носіть одяг, що не спаплюжує її
Takamaka• 24 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Не хватает сзади попы 🤷‍♀️
Ой, а мне наоборот нравится такая расслабленная посадка широких и прямых.
Тоскую за такой ж, за год набрала
Теперь несколько подобных джинс валяются, потому что не люблю в обтяжку на ж. Ношу сейчас разные хламиды и парашюты.
mar minor• 24 апреля 2023
Ответ дляTakamaka
Тоскую за такой ж, за год набрала
Что классного в плоскоте 🤷‍♀️
автор Пез Году Неделя • 25 апреля 2023
Ответ дляКумася
В моїй шафі це єдине ’ як з бомжа’. Бо решта одягу у мене вже аж занадто офіційний. Ясно, що кожного дня одягати не буду. Думаю, щоб позбавити сірі будні буде ок)
Я ще сьогодні їх приміряла без пояса. Вони сіли нижче, але краще.