Безлім на все• 24 апреля 2023
Таких екскаватор підійде для хлопчика 3р?
Йдемо в гості, запитали, що принести дитині, сказали - екскаватор, щоб грати в піску .
Із всього, що дивилась, цей наче сподобався.
Як вважаєте, він підійде? Або порадьте будь ласка щось інше
Буду дуже вдячна
Коренная киевлянка• 24 апреля 2023
Ребенок уже большой, а лет 10 назад были классные Wader. Не знаю, есть ли сейчас
Манка Я• 24 апреля 2023
Якийсь маленький. Я своєму купувала сміттєвоз Wader. Ото було щастя для дитини. Він великий, якісний, функціональний. Ціна така сама.
Качка в тапцях• 24 апреля 2023
Якщо приватний будинок і своя пісочниця, то підійде. Якщо брати на прогулянки на майданчики, то занадто круто - там іграшки губляться на раз-два. Можна глянути оріон, технок для таких прогулянок, і додому якусь іграшку.
Безлім на все
• 24 апреля 2023
Ответ для4есотка
Думаю так. Але в мне правда дівчинка 3 роки
В мене теж дівчинка 2,5 роки
Тому не знаю, чим хлопчики грають
Безлім на все
• 24 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Попросили саме екскаватор
На привозе• 24 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Так, він у моїх синів був дуже популярний.
І просто вантажна машина теж була цієї фірми.
І на фото автора непоганий варіант.
На привозе• 24 апреля 2023
Ответ дляБезлім на все
Попросили саме екскаватор
Якщо ковш повертається і можна типу висипати пісок, то чудовий варіант.
Ермолайчик• 24 апреля 2023
Це Batatt. Перші іграшки. Вони більше для. 1+. Але дуже якісні. Для 3-х років мабуть задитячий)
Путающаяся• 24 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
У сина також був такий. Дуууже подобався. Мамам сусідських хлопців прийшлось теж купувати, бо діти хотіли гратись тільки ним.