Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 апреля 2023
Пити чи не пити… от в чому питання…
Щось мені так сумно дуже вже декілька днів. Втратила сон і всі сили. Знайшла пляшку горілки в себе. Думаю, може випити… не всю звичайно а так грамів мабуть 300-400. Я ж себе знаю . Тільки завтра буде мені дуже зле я знаю
Я щалишилась без друзів . Фактично без родини сама, когось би з вас запросила дл себе тільки ніхто ж не прийде.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 24 апреля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Хоть не вчистую, а кровавую Мери сделайте
З колою завжди мішаю.
Області пітьми• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
З колою завжди мішаю.
Фу. Вы не троль?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 24 апреля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Куда делись друзья? Что с семьей?
В житті так склалось що я втратила всіх друзів. Втратились всі контакти
Я мабуть одна така га планеті яка не має ні одного друга. це нон сенс але правда
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 24 апреля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Фу. Вы не троль?
а що в цьому тролячого?
Області пітьми• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
а що в цьому тролячого?
Водка и кола это фу. Я представила и сразу затошнило
Нафаня Маня• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Сколько вам лет?
Значит вы сами решили прекратить общение, перестали писать, звонить
Та_шо_ж_таке• 24 апреля 2023
Так випийте менше. Грам 150. І настрій підніметься, і погано не буде. Давайте разом це робити. Тільки я горілку не буду. Наллю собі вина
Області пітьми• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вы с ними поругались или со временем сошло на нет?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 24 апреля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
З часом все зійшло на ні
І тепер взагалі ні одного нема
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 24 апреля 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Давайте! Вип’ємо за вас за мене за всіх
І нехай все це припиниться і почнеться краще життя у всіх нас
Області пітьми• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
З часом все зійшло на ні
І тепер взагалі ні одного нема
Найдете новых. А с семьей что ?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 24 апреля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Найдете новых. А с семьей что ?
Не можу вже роками знайти
Ай там теж все складно кожен сам по собі в родині нашій
маска Ілона• 24 апреля 2023
А чому горілку? Я коли хочу випити то замовляю доставку піци, або в останній раз ось ніжки із кфс замовила, або сидр та дорогу шоколадку. І вмикаю якусь цікаву кіношку. Каааайф...
А що ви будете глушити водяру безнічого та ще і в тиші наодинці? Ну так зовсім не цікаво
Водійка хімарса• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
З колою завжди мішаю.
С колой норм. Но 300 - многовато
Дикая Роза• 24 апреля 2023
Автор, не вживайте. От правда, краще не буде,тим більш на самоті. Може щось смачненьке зїжте?! Я по собі знаю. Я хоч і заміжня але дуже одинока. Вас після алкоголю ще більше морально накриє. Може пройдіться кудись? Візьміть квиток в театр чи в кіно сходіть. Я вас обіймаю!
Області пітьми• 24 апреля 2023
Ответ дляДикая Роза
Муж не уделяет внимание?
Та_шо_ж_таке• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Давайте! Вип’ємо за вас за мене за всіх
Я собі вже налила. Підтримую Ваші побажання! Здоров‘я Вам і гарного настрою!
Дикая Роза• 24 апреля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Муж не уделяет внимание?
Нет.Даже разговариваем редко. Не хочет никуда вместе ходить, никаких цветов, доброго слова, ужинов романтических, поездок выходного дня. Хотя ему это ничего не стоит, он очень эгоистичен, козерог.
Молчалка• 24 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У мене немає друзів.
Не пити. Ви щось дуже радикально налаштовані з тим питтям. Візьміть перерву, відкладіть пиття до часів, коли зможете сказати, що вас і 50 влаштує
Любите тістечка?