Ворую вкусняшки• 24 апреля 2023
Хто заморочений на саморозвитку? Які у вас щоденні ритуали, щоб ставати кращою?
Хочу собі записати список вправі. 10 слів на англ мові, 10 сторінок книги в день, спорт, відвідувати курси чи цікаві події. Поділіться своїми щоденними ритуалами
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Встала і вперед. Ненавиджу своє життя і хочу його змінити. Найкращий стимул - дно.
Железобетон• 24 апреля 2023
10 слов на англ - ни о чем, вы их забудете без использования и разговорная речь от этого не улучшится, лучше берите уроки с нейтивом хоть раз в неделю. 10 страниц абы прочитать? На фига. Читайте то, что увлекает и интересно, а не страницы считайте.
Копирайторша• 24 апреля 2023
Задовбалася себе розвивати. Перед війною диплом захистила (2-га вища), зараз мову вчу, а хочу просто прийти додому і дивитися тупий серіал ,
Весела пiсенька• 24 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Само « встать» это уже ого го какой ритуал 🤪🤣
встала і вже маладец)
Добра всем!• 24 апреля 2023
Ищу курсы разные бесплатные, пока без работы, учу с ребенком уроки, подтягиваю английский, у нас так не преподавали, занималась через день спортом, забросила после простуды, снова хочу возвращаться, обязательно беру книгу на 2 недели читаю хоть что-то, изучаю новые рецепты
Татьяна-cb91• 24 апреля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
встала і вже маладец)
🤣🤣🤣🤪 именно)😂
Ой ржу 😂
Valechka-mk• 24 апреля 2023
А вам в какой сфере саморазвитие и главное для чего?
Учить 10 слов английского чтобы что?
Без грамматики, практики до лампочки это. Но утешает да, что саморазвиваюсь)
Учить 10 слов английского чтобы что?
Брюнетка в Мармеладе• 24 апреля 2023
Заморочувалась я заморочувалась і тут все життя розставило на свої місця, англійську за пів року підтянути прийшлось на цілий рівннь ( занять в тиждень, одна робота і ще підробіток, курси смм і курси по справі якою хочу займатись. Йога 2 рази в тиждень2 кардіо і 2 силових. Ідеально чисте харчування бо нема ні часу виготовлювати ні бажання це все просрати
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Чим Вам не подобається слово вставати? Мені наприклад смішне слово саморозвиток. Особливо без мети. Є хоббі, яке може подобатися і ти весь час на нього витрачаєш, є потреби. А от я не розумію саморозвиток.
ВундерКИНГ• 24 апреля 2023
Просто беру і роблю.
При цьому відключаю інтернет, щоб ніщо мене не відволікало.
Якщо все, що запланувала зробила, то балую себе дрібничкою з мейкапу.
Лупаю цю скелю• 24 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
А які освіти, якщо не секрет?
Зам. зав. Анонима• 24 апреля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Цікаво,на якому сайті курси смм проходите? Обов´язково знати англ мову для роботи в смм?
Копирайторша• 24 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
А які освіти, якщо не секрет?
Нічого такого, щоб могло принести гроші:((
Акуна_Матата• 24 апреля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Влучний перший комент
ВундерКИНГ• 24 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Серіал не вийде дивитись. Я пробувала, стає нудно. Треба змиритись, що такий характер і розвиток потрібен як повітря.
Все будет, но потом• 24 апреля 2023
Ответ дляЖелезобетон
А я наоборот неувлекательное выбираю, а то забью на все еще и ночью читать буду. А так смакую страничек по 10 перед сном и засыпаю быстро)
Меня много• 24 апреля 2023
Откуда эти комплексы?!? Идеальных нет! Живите в кайф-жизнь одна! Ладно если для работы надо, а так….
ВундерКИНГ• 24 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
То нащо вони вам були?
Тріль!• 24 апреля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
встала і вже маладец)
Оце я розумію любов до себе)) ні, справді, круто))
Маруська Му• 24 апреля 2023
Шось ваші занятия більше схоже на відбувайло, ніж на саморозвиток. Саморозвиток це вивчати і пробувати шось нове. А 10 слів, то дитяче якесь
Брюнетка в Мармеладе• 24 апреля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Я не планую працювати в смм, мені це потрібно для моєї основної зайнятості, розбиратись в смм, з сайтами важко
Копирайторша• 24 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Мабуть. Доречі,книжки читаю не для саморозвитку, або кількості сторінок, а тому що це як дихати.
Тупі серіали замінює ,советчица´ :))
Брюнетка в Мармеладе• 24 апреля 2023
Ответ дляЗам. зав. Анонима
В основному Яна Іванова
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Влучний перший комент
Я писала не про себе. Я не розумію людей, які себе заставляють саморозвиватися, ну дурня якась. Або тобі требі і нема куди подітися, або ти це робиш з радістю і отримуєш від цього задоволення.
Копирайторша• 24 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
То нащо вони вам були?
Щоб з своєю професією піти працювати в міжнародну компанію, ну і звісно більше заробляти. Але з 0 точно не варто, тому що це бухгалтерія
Забрала і не сказала• 24 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Тю так ніхто ж не каже дивитись по 10 серій в день. Я от відпахала на занятті з пуантів (займаюсь балетом), а тепер серійку Корони подивилась. До речі є такі серіали історичні або з глибоким змістом, які коли дивишся , то дізнаєшся щось нове - теж розвиваєшся)
Татьяна-cb91• 24 апреля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Странно) кто то понял, кто то нет)
Поясню раз вы не поняли)
Само уже встать с кровати, проснуться это и есть подвиг) это шутка, это юмор) улыбнитесь)
Поясню раз вы не поняли)