Ворую вкусняшки• 24 апреля 2023
Хто заморочений на саморозвитку? Які у вас щоденні ритуали, щоб ставати кращою?
Хочу собі записати список вправі. 10 слів на англ мові, 10 сторінок книги в день, спорт, відвідувати курси чи цікаві події. Поділіться своїми щоденними ритуалами
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Серіал не вийде дивитись. Я пробувала, стає нудно. Треба змиритись, що такий характер і розвиток потрібен як повітря.
Ви така і є. Ви знаходите для себе щастя в чомусь новому. Але Ви ж себе не заставляєте це робити? Мені 40, третю нещодавно отримала. Грошей це мені не приносить. Але це цікавіше, ніж серіал. Зараз англійську вчу і ще дуже хочу навчитися робити ремонт.
Акуна_Матата• 24 апреля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Я писала не про себе. Я не розумію людей, які себе заставляють саморозвиватися, ну дурня якась. Або тобі требі і нема куди подітися, або ти це робиш з радістю і отримуєш від цього задоволення.
Ні, я про Ваш перший коментарій в темі. Найчастіше такий буває самим дотепним, і ця тема не виключення
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Странно) кто то понял, кто то нет)
Поясню раз вы не поняли)
Само уже встать с кровати, проснуться это и есть подвиг) это шутка, это юмор) улыбнитесь)
Поясню раз вы не поняли)
Ну в принципі я це й хотіла сказати
Копирайторша• 24 апреля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Мені також грошей не принесло,але я почала розмовляти українською , познайомилась з класною дівчиною, спілкуємось і зараз, ну і вчитися було цікаво. На роботі від мене взагалі всі були в шоці. Захистилась в 45.
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
О, Ви молодець!
Копирайторша• 24 апреля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Доречі, також думала, що руки не криві,і непогано було б навчитися збирати меблі власноруч робити ремонт.
ВундерКИНГ• 24 апреля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Іноді і заставляю. Є різні періоди. Загорілась чимось, запал пройшов і треба дожати, довести до кінця, попри все, от тоді саме заставляю, як я собі кажу добиваю))
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Так ми ж усі такі періодично)))
Самохвалова• 24 апреля 2023
Ответ дляЖелезобетон
10 слов на англ - ни о чем, вы их забудете без использования и разговорная речь от этого не улучшится, лучше берите уроки с нейтивом хоть раз в неделю. 10 страниц абы прочитать? На фига. Читайте то, что увлекает и интересно, а не страницы считайте.
Как-то да, наигранно получается.
10 страниц прочесть. А если на самом интересном закончится?
Меряю линейкой• 24 апреля 2023
Ответ дляКружите меня,кружите
Встала і вперед. Ненавиджу своє життя і хочу його змінити. Найкращий стимул - дно.
а чому ненавидите?
Яйцеголовая• 24 апреля 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Тю так ніхто ж не каже дивитись по 10 серій в день. Я от відпахала на занятті з пуантів (займаюсь балетом), а тепер серійку Корони подивилась. До речі є такі серіали історичні або з глибоким змістом, які коли дивишся , то дізнаєшся щось нове - теж розвиваєшся)
А щось типу корони можете порадити?
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
а чому ненавидите?
Я своє не ненавиджу. Я про стимул. Якщо ненавидиш, от тобі весь стимул
Гарнюнька• 24 апреля 2023
В саморозвитку має бути мета, просте ’хочу (щось)’. Беззмістовні фрікції типу ’10 слів/сторінок’ не дадуть результат. Зможете назвати словами мету - вже успіх.
Самохвалова• 24 апреля 2023
Но если без стеба, то меня прям заряжает вставать пораньше. А ведь я себя считала врожденной совой, у меня даже дети не просыпаются с рождения раньше 10 утра.
А тут я почитала попсовую ’Магию утра’ и какой же это кайф просыпаться, когда ещё в доме тишина и на улице тишина
Может это совпало с первыми тёплыми и солнечными днями, я не знаю, но у меня просто заряд энергии, когда я начала просыпаться в 7 утра (для меня прежней это была глубокая ночь ещё).
Чуть засбоило, когда перевели часы. Но потом я начала просыпаться без будильника четко в 6.20
Что со мной происходит? Это старость наступает?
Куплю орехи• 24 апреля 2023
живу в свое удовольствие
жизнь одна
но вот кстати размышляла на эту тему недавно. интересно как выглядит день человека, который пропагандирует само-развитие
я удовлетворяюсь работой, уходом садом, учу язык страны, в которой нахожусь, стараюсь культурно развиваться на этом все
жизнь одна
ХтоЯкщоНеЯ• 24 апреля 2023
Ну які 10 сторінок...
Спорт
Не люблю, але довелось зайнятись.
Отримую заряд
Після заняття ще й прибігаю на 8 поверх додому
Дивина - на заняття йду плачучи , а повертаюсь бодрячком
Спорт
Не люблю, але довелось зайнятись.
Отримую заряд
Кружите меня,кружите• 24 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
Да, а я жду, а она все не идет и дрыхнуть люблю до 9-10. А утро ведь реально кайфовое. И не встану я завтра рано радостная, потому что до сих пор не сплю
Тро Нью-Йорку• 25 апреля 2023
Ответ дляValechka-mk
А вам в какой сфере саморазвитие и главное для чего?
Учить 10 слов английского чтобы что?
Без грамматики, практики до лампочки это. Но утешает да, что саморазвиваюсь)
Учить 10 слов английского чтобы что?
для профилактики альцгеймера
можно еще стихи учить
Жерица ночи• 25 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
Мабуть. Доречі,книжки читаю не для саморозвитку, або кількості сторінок, а тому що це як дихати.
Тупі серіали замінює ,советчица´ :))
Я теж читаю для душі. Але я люблю художню літературу, а хочеться й щось корисне (скажімо, для роботи) почитати. От такі книги я читаю по сторінках або по часу.
Новорічна пальма• 25 апреля 2023
Аффирмации с утра ,цход за кожей, тренировка или йога,прогулка,чтение и просмотр полезного для себя,прописывать свои цели и идти к ним
Квітка Миру• 25 апреля 2023
Кожен день робити те, що ви написали, не вдасться. Бо працюю.
Займаюся на курсах англійської, кожен день щось вчу - нові слова, граматика.
На вихідних театр або творчі майстер-класи.
Якщо встигаю, спортзал, є абонемент.
Хочу ще відновити поїздки пл Україні на вихідних з тур.групами.
Якщо встигаю, спортзал, є абонемент.
Valechka-mk• 25 апреля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
для профилактики альцгеймера
можно еще стихи учить
Для этого можно делать то, что нравится. Не обязательно бессвязные бесполезные действия, которые очень быстро забросятся.
Копирайторша• 25 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Якщо встигаю, спортзал, є абонемент.
А де ви знаходите групи?
Квітка Миру• 25 апреля 2023
Ответ дляКопирайторша
А де ви знаходите групи?
Є туркомпанії, які влаштовують екскурсійні тури по Україні - на декілька днів, дво- та одноденні.
Копирайторша• 25 апреля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Дякую