ЖующаЯКонфету• 24 апреля 2023
Скільки ви зранку збираєтесь на роботу?
У мене виходить мінімум 40 хв. Стараюсь скоротити час, але не виходить. 10 хв вмитись, одягнутись. 15-20 нафарбуватись, 15-20 сніданок(тост/яєшня/кава).
А ще плюс 20 хв собаку погуляти((
Твоя космішна• 25 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
От в мене є колеги говорять за 30 хв збираються і снідають.. судячи по темі, то напевно фантазують.
Бо бачу більшість біля години збираються.
А Вы видели какие они приходят сонные и неухоженные и потом приводят себя на работе в порядок😆
svetikmolcha• 25 апреля 2023
Я люблю вранці не поспішати, приділити час собі, тому встаю рано за 2 години до виходу на роботу. Довго снідаю, читаю інтернет, потім мию голову, фарбуюсь, піднімаю дітей до школи, збираю їх.
ЖующаЯКонфету
• 25 апреля 2023
Ответ дляsvetikmolcha
А в скільки прокидаєтесь та о котрій лягаєте спати? Бо в моєму випадку це був би підйом о 6. Висипаєтеся в будні?
svetikmolcha• 25 апреля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Прокидаюсь о 6.30, стараюсь лягати о 23.00, тоді висипаюсь. Я не можу довго спати, 7 годин мені вистачає