Обижулька• 24 апреля 2023
Чи можна звертаючись писати Свєта, Лєна?
Є в мене дві знайомі, зараз з ними все більше спілкуюсь українською. В розмові звертаюсь так, як раніше зверталась російською - Свєта, Лєна. А як почала писати повідомлення, то щось я в сптупорі, як звернутись? Українською Світлана, Олена, але це більш таке офіційне звернення, а по простому як?
Дюагональ• 24 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дуже не люблю, коли мені пишуть Свєта(((
А як подруги можуть написати до вас? Як би ви хотіли?
Привіт з ботойбіччя• 24 апреля 2023
А мені норм, коли мені пишуть Свєта, ну і Світлана теж чвсто пишуть
Обижулька
• 24 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
А як тоді краще написати? Це близька знайома і писати Світлана, якось не звично, наче офіційно
ТигрЛьвович• 24 апреля 2023
Ответ дляБольшой секретик
Задумалась ... Я взагалі не пишу імен в повідомленнях.
Ну и зря. Это располагает
Дюагональ• 24 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Він в ночі назвав мене Лєна, а я не Лєна.... (с)
Я Яна
Охрано!
Ласковая_львица• 24 апреля 2023
Ответ дляДюагональ
Кумасю))) всі мої подруги - куми. Світланка
Оно само купилось• 24 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Мене близькі знайомі, колеги та друзі називають Вікторія, мені не здається це офіційним. Чоловіка теж Серьожа ніхто не кличе, тільки Сергій
Блакитна устриця• 24 апреля 2023
Я так не люблю, но если Вы так с ними общаетесь, то так и пишите спокойно.
Большой секретик• 24 апреля 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ну и зря. Это располагает
Можливо. Мене - ні. Важливий зміст повідомлення. Навіщо в месенджер писати мені, що я Наташа. Зайве уточнення.
Обижулька
• 24 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Автор, а як ви до них усно звертаєтеся? Так і пишіть
Усно Свєта, Лєна. А як почала писати, то якось так грубо оце ’є’
Мадам Подлинник• 24 апреля 2023
я Лєна всі свої 45 років.
але імені Лєна немає в українській мові.
маючи золоту медаль і червоний диплом, не можу писати з помилками.
все своє доросле життя мучаюсь :((
і все одно ненавиджу ім´я Олена! намагаюсь його уникати з усіх сил
все своє доросле життя мучаюсь :((
Оно само купилось• 24 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
я Лєна всі свої 45 років.
все своє доросле життя мучаюсь :((
Тобто, ви в паспорті Лєна?
Оно само купилось• 24 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Що в ньому грубого?
Мадам Подлинник• 24 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Тобто, ви в паспорті Лєна?
ні, в паспорті я Олена :((((((
Обижулька
• 24 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Що в ньому грубого?
Грубо, бо українською так не правильно звертатись але в розмові я їх тільки так і називаю
Оно само купилось• 24 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Чому неправильно? Якщо вони відкликаються на такий варіант?
Ответ дляМадам Подлинник
я Лєна всі свої 45 років.
все своє доросле життя мучаюсь :((
Я прям задумалась..имена, которые вызывают ненависть- разве что обидчик носит конкретное имя, и его нельзя простить
Жена брата Админа• 24 апреля 2023
Лэна бісить( Я Олена.
Якщо мова, то вже на рідній мові.
Лєна безумно бісить
Якщо мова, то вже на рідній мові.
Лєна безумно бісить
В курсі діла• 24 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
я Лєна всі свої 45 років.
все своє доросле життя мучаюсь :((
Не бачу проблеми
Кіріл, Нікіта ж є вже імена вписані в документи, то чому Лєни не може бути?
Одне діло якщо людина хоче щоб її називали Оленою, зовсім інше якщо людині подобається Лєна, Свєта, Альона
Дама_из_рекламы• 24 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Світланка
Не пириживай• 24 апреля 2023
Я пишу Світланко, Оленко, Ларочко
Але за умов, щолюди себе так називають і приймають бути Світланкою, а не Свєтою.
Я пишу своїй подрузі Олічка, тому що вона Олічка, і я до неї так зверталася все життя. До іншої пишу Олечко. Все нормально
Тобто пишіть так, як говорите, або так як людині подобається, навіть якщо говорите інакше