Обижулька• 24 апреля 2023

Чи можна звертаючись писати Свєта, Лєна?

Є в мене дві знайомі, зараз з ними все більше спілкуюсь українською. В розмові звертаюсь так, як раніше зверталась російською - Свєта, Лєна. А як почала писати повідомлення, то щось я в сптупорі, як звернутись? Українською Світлана, Олена, але це більш таке офіційне звернення, а по простому як?
автор Обижулька • 24 апреля 2023
Ответ дляНе пириживай
Я пишу Світланко, Оленко, Ларочко
Але за умов, щолюди себе так називають і приймають бути Світланкою, а не Свєтою.
Я пишу своїй подрузі Олічка, тому що вона Олічка, і я до неї так зверталася все життя. До іншої пишу Олечко. Все нормально
Тобто пишіть так, як говорите, або так як людині подобається, навіть якщо говорите інакше
Я не знаю як їй подобається, тому дійсно буду писати як кажу - Лєна

В курсі діла• 24 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
Грубо, бо українською так не правильно звертатись але в розмові я їх тільки так і називаю
Ви ж не ділове листуванням ведете, я іноді спеціально пишу суржиком чи переінакшене слівце
Тут не дуже люблю писати, бо дотримуючись більш менш правопису виходять сухо, по діловому, в реалі так спілкуються одиниці
Всюди влазю• 24 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Дуже не люблю, коли мені пишуть Свєта(((
И Лєна
Меня аж коробит от такого написания....
Пишите как и раньше Света, Лена,а дальше українською
Не пириживай• 24 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
я Лєна всі свої 45 років.
але імені Лєна немає в українській мові.
маючи золоту медаль і червоний диплом, не можу писати з помилками.
все своє доросле життя мучаюсь :((
і все одно ненавиджу ім´я Олена! намагаюсь його уникати з усіх сил
Як нема, як це ваше ім´я?
Літери склалися в Лєна, це можливо прочитати і сказати всі літери українські.
Пенек Возмездия• 24 апреля 2023
Я Олена і було б приємно почути не ’Лєна’, а саме ’Олено’
Сиджу тихенько• 24 апреля 2023
Как счастливый обладатель имени Света, скажу, что вот в украинском языке именно Свєта звучит как-то топорно. Мне режет и слух, и глаз.
Поэтому в украинской интерпретации звучит очень лаконично именно Світлана або Світланка.
В русском Светлана очень официально, в украинском - как-то уменьшительно -ласкательно.
Хотя вот кум меня всю жизнь зовёт Светланкой или Светланчик. Я так привыкла уже) нравится
Садоводница• 25 апреля 2023
А імена типу Нікіта, Даніїл, Крістіна?

В курсі діла• 25 апреля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Олено, а Ви сказали комусь про це?)
Колись колега попросила не називати її Людка, то всі нормально відреагували, називали повним іменем або Люда
автор Обижулька • 25 апреля 2023
Ответ дляСадоводница
А імена типу Нікіта, Даніїл, Крістіна?
У сина в класі є два хлопчики, один Микита, другий Нікіта
Безлім на все• 25 апреля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
І я. Бісить навіть така фамільярність
Безлім на все• 25 апреля 2023
Ответ дляВсюди влазю
И Лєна
Меня аж коробит от такого написания....
СвЕта? Українською прочитайте це😣
Губи з філером• 25 апреля 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Оленочко, Світланочко
Що за очко
Плекаю думи• 25 апреля 2023
Ответ дляОбижулька
А як тоді краще написати? Це близька знайома і писати Світлана, якось не звично, наче офіційно
Свєтусік
Зліпок ступні• 25 апреля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
я Лєна всі свої 45 років.
все своє доросле життя мучаюсь :((
А як вам подобається, цікаво? У мене в університеті була дівчина, так вона наполягала, що вона і українською Єлена. Так і в документах написано було наче. Знаю, що зараз є варіанти. Наприклад, ім‘я Дарія, пишуть і Дар‘я, і Дарія, і Одарка, і Дарина (при реєстрації питають). Оленка мені наче гарно, ніколи не вважала грубим ім‘ям. Як і Оксанка (бо чула таке про Оксану, що це грубо). Мені гарно:-)
Ласковая_львица• 25 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Вы четко описали и мои ощущения от нашего имени в двух языках)))
Всюди влазю• 25 апреля 2023
Ответ дляБезлім на все
СвЕта? Українською прочитайте це😣
Зачем?
Это на русском
Безлім на все• 25 апреля 2023
Ответ дляВсюди влазю
Зачем?
Это на русском
Ну пишете ж ви українською далі, то й читає людина українською все