Лупаю цю скелю• 25 апреля 2023

Зеленуваті підмишки

Добрий ранок, дівчата!
Мені 39, брюнетка, лазер, шугарінг і т.п ніколи не робила. Але відкриті плаття не можу носити, то цей зеленуватий колір під мишками мене убиває.
Що робити?
Лазер боюся, бо є проблеми зі щитовидкою, не сильно рекомендують.
Дякую за поради.
Дую на вітер• 25 апреля 2023
Нет никакой связи лазера и щитовидки.
Затишне кубло• 25 апреля 2023
Ой,пробуйте содою і лимоном скрабити. Но мені здалося то до попи.... Бачу таких жінок регулярно,це гормони,забийте,нічого не вдієш
40ка• 25 апреля 2023
Що за звір такий і де він зустрічається ’подмишки’?
автор Лупаю цю скелю • 25 апреля 2023
Ответ для40ка
Пахви, дякую)
Все возможно• 25 апреля 2023
Засмага
40ка• 25 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Пахви, дякую)
а, такого звіра знаю)
він ідеально проепільований тільки у моделей в журналах
Безпорадна Кроко• 25 апреля 2023
Эпилятор, если лазер боитесь
Веккy• 25 апреля 2023
А как у вас дела с промежностью? Тоже зелёного цвета там все? Они все имеют один оттенок
лаМпочка• 25 апреля 2023
Может синий оттенок?
Покажите как это виглядит
лаМпочка• 25 апреля 2023
Ответ дляВеккy
Из-за чего?
Веккy• 25 апреля 2023
Ответ длялаМпочка
Из-за чего?
Пигмент такой.
Електрохарчування• 25 апреля 2023
капец. Уже в трусы полезли))) ’как дела с промежностью’))) люди неадекваты. Автор, сейчас фото начнут просить)
Госпожа_тамагочи• 25 апреля 2023
Це інсулінорезистентність
Вишневий цвіт• 25 апреля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Пахви, дякую)
Яке бридке слово, підмишки краще. І чого його не можна використовувати. Міністерка, міністериха можна, а підмишки ні. А якщо по темі, то в мене теж щитовидка хвора і лазером видалила судини та й епіляцію роблю. Але захворювання дійсно дає пігментацію. На колінах, ліктях. Нещодавно читала статтю, що ’підмишками’ це звичайна пігментна пляма і її потрібно відбілювати відповідними засобами
..
Дуже дуже вумна• 25 апреля 2023
Ну так это сбритые пеньки волос дают такой оттенок. Не хотите лазерку, делайте депиляцию, но не брейте.
автор Лупаю цю скелю • 25 апреля 2023
Ответ длялаМпочка
Может синий оттенок?
Покажите как это виглядит
Ні, саме зеленоватий. Кожа бліда дуже від природи. Синьоватий знаю у чоловіків більше бачила.
Кто крайний?• 25 апреля 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Це інсулінорезистентність
теж так думаю, автор, здавайте аналізи, щоб попередити діабет вчасно