Венздей Адамс• 26 апреля 2023

Кто сейчас в Украине, давайте поговорим))))

Навеяно темой про США и Канаду
Каллипсо• 26 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Я з планшета і може мені легше у цьому. Треба затестувати у смартфоні новий інтерфейс.
Я как-то на ту надпись ’автор’ не смотрю совсем
автор Венздей Адамс • 26 апреля 2023
Ответ дляYa1607
Шпиц
Класс 🥰🥰🥰
Сестры Гримм• 26 апреля 2023
Ответ дляКаллипсо
Доброе утро! А я на работу еду, оделась тепло, эх, вечно я не угадываю )) Да, погода чудесная, но передают дожди опять
Краще роздягнутися, якщо буде жарко, ніж труситися - коли холодно.
Я завжди як капуста, з прицілом на роздягання (ну звичайно таким, що не шокуватиме ніжну психику перехожих).
Сестры Гримм• 26 апреля 2023
Ответ дляYa1607
Шпиц
Обожнюю їх. Але воно таке грязнюче в мокру погоду приходить. Мій той на довгих лапах і те пузо треба мити. А шпиця всього. Чи я помляюсь? Бо коли думали яку собаку заводити - дуже шпиця хотіли. Але саме це зупинило
Nasta9019• 26 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так-так, чому ми ніколи не бачили вашу собаню у хвилювалках?
Конкордія• 26 апреля 2023
Тему про Канаду не читала, але я в Україні, дякуючи зсу маю інтернет, шанс жити вдома і сонячний безхмарний день. Всім бажаю гарного дня і перемоги, такої дуже стрімкої швидкої і щоб без втрат з нашої сторони і багато кілометрів високої міцної стіни між орками і нами) Украінці незвичайні, сильні духом і душею люди, щоб там не говорили злі язики, але це факт
Сестры Гримм• 26 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Покажу якось
Ya1607• 26 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так, миємо лапки після кожної прогулянки, якщо грязно, то животик змиваю душем и все гуд)
Nasta9019• 26 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Покажу якось
Запишемо у список
Сестры Гримм• 26 апреля 2023
Ответ дляYa1607
Ага, тобто не всього. Це добре!
Сестры Гримм• 26 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Запишемо у список
В нас хвилювалка по котиках. Ото релакс. Обожнюю свою тварюку. але вона така гавкуча - мова про релакс не йде точно
Ya1607• 26 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ага, тобто не всього. Це добре!
Ні, ставлю на задні лапки и поливаю)
Nasta9019• 26 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Мене ви ж записали
Сестры Гримм• 26 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
Мене ви ж записали
Я спочатку не зрозуміла в який. Ох і пам’ять у вас! Ех, молодість, молодість
Marisha1715• 26 апреля 2023
Доброе утро! Погода супер.
Nasta9019• 26 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
В список молодух
Сестры Гримм• 26 апреля 2023
Ответ дляMarisha1715
Доброе утро! Погода супер.
Київ, сіре небо. Тільки визирнула краєм ока і передумала на вулицю виходити взагалі
Сестры Гримм• 26 апреля 2023
Ответ дляNasta9019
В список молодух
є таке.
Marisha1715• 26 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Может развиднеется, в Чернигове солнце
Ангел сошедший с небес• 26 апреля 2023
Ответ дляMarisha1715
Доброе утро! Погода супер.
А що то за кущ такий гарний у Вас?
Marisha1715• 26 апреля 2023
Ответ дляАнгел сошедший с небес
А що то за кущ такий гарний у Вас?
Бересклет
Ангел сошедший с небес• 26 апреля 2023
Ответ дляMarisha1715
Бересклет
Дякую, пішла гуглити)
Джавеліна• 26 апреля 2023
Передаю Порадницям вітання від незламного міста Дніпро і бажаю гарного дня!
P.S. зараз роблю мейк, потім вип´ю кави і працювати)
Кузякин• 26 апреля 2023
Ответ дляДжавеліна
В Маке уже были?
кенгуруша• 26 апреля 2023
Ответ дляКаллипсо
А мне неудобно, я автора не вижу, его комменты нужно больше выделить
Вот согласна. Я не замечаю слово ’автор’ над аватаркой. Возле ника было удобнее
Кузякин• 26 апреля 2023
Ответ дляВенздей Адамс
За границей в шоке от того, что люди могут в Харькове жить, представляете
Не знаю где именно и кто в шоке.
У меня последнее время больше всего покупателей именно из Харькова.
Когда вижу свой Харьков в данных для доставки - прям внутри всё расцветает
Lisanorge• 26 апреля 2023
Ми повернулися додому позапозавчора. Майже рік були в Скандинавії. Більше немає бажання виїжджати. Вдома найкраще, вулиці рідні, мова рідна скрізь. Все розумієш про що всі говорять, це так незвично поки що. Чоловік коханий поруч, а не десь там. Щодо їхньої цивілізації, то це тільки досить великі міста і столиця. В пгт і селах без власної машини капець. До магазину - 4 км, до школи - 2 км, до найближчої лікарні - 50 км. І все це суцільні спуски, підйоми, скали, каміння, вітри страшенні, дощі. Автобусів практично немає, тільки шкільні два рази на день і міжмісцеві три рази на день. Переїхати теоретично можливо, але повністю за власний кошт і без права безкоштовно вивчати мову. Маєш жити в тій комуні, яку призначила держава. Розподіляють цілком рандомно, як повезе. Роботи теж в малих комунах практично немає, а без повноцінного знання мови тим більше. Місцеві працюють ’ренхолдерами’ в школах і магазинах (що по нашому - звичайні прибиральники) і навіть пишаються цим
amina• 26 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм

вибачте, тестую нові смайли.
Я так розумію, для мобільної версії - немає смайлів 😞
Jul_L• 26 апреля 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Странно, никого сейчас нет в Украине?
Странные люди. Не хотят болтать в интернете в шесть утра. Или реально никого нет
Джавеліна• 26 апреля 2023
Ответ дляКузякин
В Маке уже были?
Ні, не була, хоч і є поряд)
Вчора там страшне було
Мак провідаю через місяць, не раніше. Поки для подібної їжі КФС достатньо.