Кручу хвости• 26 апреля 2023
З Києва в Карпати з чоловіком на машині
Дівчата, підкажіть, хто знає. Чи опасно їхати з Києва з чоловіком на машині в Карпати? Чи зупиняють на блокпостах і дають повістки? Перша відпустка за 2 роки, вже все спланували, а про таку «дрібничку» забули… Переймаюся тепер.
Кофр для ноги• 26 апреля 2023
Звісно імовірність є, як і в самому Києві... якщо вже ви думаєте про відпустку, то значить не так сильно ’ховаєтесь’... їдьте, а там як буде... ніхто вас не зможе зараз про щось конкретне попередити, бо це може статись абсолютно випадково
курасаны• 26 апреля 2023
Не знаю як по всій Україні, а в нас з міста неможливо виїхати через блок пост. Роздають((( Суми
Завжди мало• 26 апреля 2023
Мы в прошлом году с детьми отдыхали в Закарпатье
Да ,останавливали на блокпостах
Местные говорили ,что и по гостиницам ходили с повестками
Да ,останавливали на блокпостах
Гарантую неперелевки• 26 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Да ,останавливали на блокпостах
И вручили вашему мужу повестку?
котопёс• 26 апреля 2023
Зараз дуже активно вручають повістки.Чоловік по роду діяльності часто їздить по Україні,на службовій машині.Йому 55,і то,пару разів зупиняли,все ретельно перевіряли.
А 4м його колегам так і вручили повістки,на блокпостах між областями.Люди були на роботі і на робочих машинах -везли запчастини (авто) зі складу замовникам.
Син студент денного стаціонару.Часто зупиняють в метро,перевіряють все прискіпливо.Одного разу навіть стали виписувати повістку, хотіли,щоб підписав.Він їм сказав,що на підставі студ.квитка,який він їм показав,вони не мають права виписувати повістку підписувати він не буде.
Я до того,що може бути що завгодно
Завжди мало• 26 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
И вручили вашему мужу повестку?
Я с детьми ездила
Муж работал
Гарантую неперелевки• 26 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Я с детьми ездила
Муж работал
Где вас останавливали? И зачем? Документы проверяли? Мы просто часто ездили с мужем и такого не было.
Гарантую неперелевки• 26 апреля 2023
Ответ дляБез QR коду
Я не рискну так рисковать.
Наташа?
Есть одна знакомая, прячет своего дома. Даже за хлебом не выходит 😂
Завжди мало• 26 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Проверка документов
Нас и во Львовской области останавливали
Если интересно в Закарпатье -Хустский район
Без QR коду• 26 апреля 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Наташа?
Обознались.
Не то, что бы прячу, но и нарываться считаю глупым делом.
Гарантую неперелевки• 26 апреля 2023
Ответ дляЗавжди мало
Проверка документов
Спасибо
Туфли в чешуе• 26 апреля 2023
На заході вручають дуже активно, повернутися без повістки у вас практично нема шансів, хіба що будете моніторити місцеві телеграм групи і об´їжджати
Краля-Галя• 26 апреля 2023
Їздили тиждень тому, от додому повернулись в суботу- нічого активно не вручають, не сиділи вдома, їздили кругом, жодного разу не зупиняли
кнопкодав• 26 апреля 2023
На ЗУ там активно дуже роздають. Ми з донькою тільки приїхали. Чоловіків там конкретно терорят повістками. В Київі такого і близько немає.
Дідова баба• 26 апреля 2023
Були у родичів на Пасху, Закарпатська область. Дома не сиділи, їздили гуляти по всій області - перевали, Ужгород, Мукачево, Шипіт. Пару разів зупиняли, перевіряли документи. Жодного разу не бачила, щоб комусь давали повістку. Але тут як повезе, мабуть.
Вільний митець• 26 апреля 2023
Ну звичайно отримає,ви дивні,тому і сидить пів України не вилазить з міст
Кручу хвости
• 26 апреля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Ви з чоловіком були?
Краля-Галя• 26 апреля 2023
Ответ дляКручу хвости
Ви з чоловіком були?
Ну звичайно, інакше би не писала. Ми також на Паску до родичів, там по Івано-Франківській обл їздили, ну реально не бачила вручень. Хоча там всі говорять, що лиш вони на війні. От подивилась по сусідах- всі вдома, хлопці з АТО там зразу, а так облав не було. Звичайно, всяке може бути, але на постах лиш місцевих тормозили. Ну дадуть- хто піде у Франківську ставати на облік, ну смішно. Знаю по знайомих з села- зупинили, не той район- тобі пощастило, їдь. Якось так
Гитаристка• 26 апреля 2023
моєму треба по справах в Львів, то їде поїздом, нам так спокійніше. А так впринципі, то нічого страшного, я кщо то не Одеса і не волочать по землі зразу на медкомісію, то по неявкі за першою повісткою всього лише штраф. Тай не підписуйте ту першу, нехай акт складають, який ви теж не підпишите. Бо виписка повістки на вулиці, від руки, то підробка доументів. І тцк про це знають, тому ті акти йдуть в смітник потім.
Кручу хвости
• 26 апреля 2023
Ответ дляГитаристка
Дякую за коментар.
Екатерина1801• 26 апреля 2023
В ІФ стоять по місту, і фіг ви переїдете через міст, якщо вам потрібно на іншу сторону.
І між сусідніми областями, це я знаю точно.
На свята, так, можливо, не було..
Тут як повезе
На свята, так, можливо, не було..
Тут як повезе
Кручу хвости
• 26 апреля 2023
Ответ дляЕкатерина1801
На свята, так, можливо, не було..
Тут як повезе
На свята, так, можливо, не було..
Тут як повезе
Стоять - ви маєте на увазі ти, хто видає повістки, чи блокпости?
Все буде• 26 апреля 2023
Ответ дляКручу хвости
Що видають повістки, від 2 до 5 чол буває стоять - біля магазинів, ринків, пивбарів, на вїзді на міський міст, в самому центрі ходять починаючи уже зранку, особливо коли на роботу люди йдуть і після..Так, не цілодобово, але скільки по тривалості, цього я вам не скажу)
Теоретично шанси не попастись меншають з кожним днем, пильність рано чи пізно підводить.