Просериарила молодость• 26 апреля 2023
Це правда що обої довше слугуватимуть ніж пофарбовані стіни?
Ноунэйм• 26 апреля 2023
Дивлячись, на що фарбу наносите. Все залежить від якості матеріалу, роботи і носки
Дисней_Кребо• 26 апреля 2023
все залежить від охайності жителів .
в моєму випадку, так. обої стоять 5 рік. а стіну в кухні фарбуємо раз на 2 роки
мадамГрицацуева• 26 апреля 2023
Вы же понимаете, что как с обоями, так и с краской все зависит от качества материала. У меня есть опыт со всеми видами.
Красска дешевая - гадость изначально. Обои бумажные я люблю, но это вообще не долговечно.
Лучше всего ведут себя дорогие флизелиновые (хоть точно не помню из чего они) обои и декоративная штукатурка.
В гости звали?• 26 апреля 2023
Ответ дляBell-k@
Зі шпалерами затишніше набагато. Навіть якщо вони однотонні. І так. З часом вони мають кращий вигляд ніж фарба
Мені затишніше і стильніше з фарбою. Фарбували 8 років тому якісною фарбою - ідеально
Вельми шановна• 26 апреля 2023
Є досвід і з шпалера, і з фарбою. Якісні шпалери слугують довго і вигляд мають хороший, якийсь не критичний бруд можна витерти. Якщо стіни пофарбовані, то на них Ви нічого не витерете, щось ляпне залишаються плями, якщо є діти, то це ще плюс плами по стінам)
НичеНипанимаю• 26 апреля 2023
Ответ дляJave
Ні, не правда. Фарбовані стіни легше реставрувати, особливо якщо світла фарба не обовязково всю стіну перефарбовувати
Це вже не порівняння, а легший спосіб реставрації. Порівняння це коли в рівних умовах
Ответ дляНичеНипанимаю
Якщо невеликий участок стіни піддається легшій та швидшій реставрації то логічно що вся стіна фарбована довше слугуватиме ніж стіна поклеєна обоями. Тому це якраз , як ви виразились,порівняння
Ответ дляВельми шановна
Якщо фарбувати якісною фарбою, то не буде плям. Але фарба має мати відповідне маркування щодо миття.
Ми, коли вибирали фарбу, то саме таку брали, для фарбування дитячих садочків. Реально, шпалери не конкурент
Та прям багіня• 26 апреля 2023
У обоев гораздо больше критериев, от которых они могут испортиться, чем у краски
Нульовий сантиметр• 26 апреля 2023
Залежить від якості шпалер, фарби і активності використання.
Купили квартиру 4 роки назад, ремонт в ній робився в 2006 році. Шпалери дорогі, досі в ідеальному стані. Але вже набридли, тому просто перефарбую іх, переклеювати ліньки…
Мавка• 26 апреля 2023
Ответ дляВельми шановна
Это у вас краска такая была. Нормальная моется без проблем и пятен не остаётся.
У меня сейчас на съеме стены крашеные, но именно как вы описываете - если ляпнуло, то все, впитывает я навсегда, ещё и пачкается одежда, если прислониться( Как людей угораздило таким красить...
У меня дома последние лет 12-13 были крашеные стены. И перекрашивала я их в комнатах только один раз - и то цвет меняли. При том, что ребёнок был маленький (правда, я ему специально мел выдавала - рисовать на стенах)). Ремонтировать покрытие пришлось только в коридоре, где великом стену подолбали, ну так обои там тоже не выжили бы.