Белая и пушистая• 25 апреля 2023

Для квартирантів може краще штукатурку зробити?

Робимо ремонт, старі обої знімаємо
І тут питання - а що далі? Знову нові обідруть
Вони ж нічого не цінують і ставляться аби як
Що зробиьи на стінах шоб довше мало нормальний вигляд?
anta_res• 25 апреля 2023
Шпалери під фарбу

Морожена_курка• 25 апреля 2023
Я фарбую,але всеодно вб’ють.
ЗабежАЛОЧКА• 25 апреля 2023
Вони ж нічого не цінують - Ви думаєте, що кажете?
МаксХмара• 25 апреля 2023
Просто пофарбувати стіни
Magic Noir• 25 апреля 2023
Дорого. Обои дешевле.
Маю декілька думок• 25 апреля 2023
Ставте ціну на 15% більше ринкової. Або шукайте адекватних які не будуть псувати
автор Белая и пушистая • 25 апреля 2023
Ответ дляМорожена_курка
Я фарбую,але всеодно вб’ють.
Може венеціанку? Шоб така дзеркальна була і витиралася
Морожена_курка• 25 апреля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Ви бачили скільки вона коштує?І плюс робота.
Якщо кварира однокімнатна,то ще можна виложитися.
Nadine23• 25 апреля 2023
Ответ дляБелая и пушистая
Це набагато дорожче шпалер. Ви бачили її розход? Літр на 7 кв.метрів стіни. От і порахуйте. Венеціанка це зовсім не дешево.

Танго утрьох• 25 апреля 2023
Звичайні вінілові шпалери. Дешево й сердито. Підфарбовувати потертості на фарбованій стіні або шпалерах не вийде - будуть плями. Фарбувати все одно треба буде все повністю. Фарбувати можна десь 5 раз, далі фарба може не триматись.
Nadine23• 25 апреля 2023
Дешевше шпалер нічого немає. Хочете щоб не обдерли, то клейте їх на ПВА
Барбітта• 25 апреля 2023
Обои под покраску
Нехай щастить• 25 апреля 2023
Веницианка 2500 на 7 кв.м. и под покраску шпаклёвка очень дорогая машинная.
Я такое и себе не делала
Yulia-058a• 25 апреля 2023
Беріть завдаток за останній місяць і ставте умови ,якщо зіпсують шпалери то ви за їх завдаток купите нові,або нехай самі ремонтують як їм зручно )
svitirok• 25 апреля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Якщо 5 разів пофарбувати стіну теж не буде триматись? Чи тіки на шпалерах?
Танго утрьох• 25 апреля 2023
Ответ дляsvitirok
Так, і на стіні теж. Не точно прям 5, мабуть від фарби теж залежить. В офісі в мене почались проблеми на 5 шарі. Якось наліпили свіжу фарбу, але зрозуміло, що наступного разу вже не вийде.
Кондуктор троллейбуса• 25 апреля 2023
Ответ дляТанго утрьох
Оооо, дякую велике! Якраз в роздумах чи фарбувати, чи клеїти шпалери під фарбування. Стіни рівні. Таки шпалери