ДваДваВісім• 26 апреля 2023

“Скільки коштує твій look?”

Дайте посилання на тему про маму в піджаку за 30 тисяч і мала з сумкою коуч
Казали учора що є така тема. А як зветься?
Ta-Ki• 26 апреля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
А чому не можна заздрити, чому не можна зневажати якщо доходи нетрудові? І навіть такі бувають. Для чого під час війни демонструвати свої статки суспільству?
Комусь і зара дорога, так що тепер всім на аліекспрес?
А ціни у укр виробників бачили? А люди купують. А чому неможна заздрити, ну подумайте яка вам користь з цього?

Дюйм оф о4ка• 26 апреля 2023
Ответ дляTa-Ki
Мені ніякої але дивно розповідати людям, що вони мають відчувати, втративши не тільки одяг, а ще домівки, здоров*я або близьких.
Кто крайний?• 26 апреля 2023
Гарна жінка,має змогу-купує,називає,мені все рівно.Змоги не маю,я і зару не завжди моду купити,бо теж вартує і приблизно,але з задоволенням можу подивитися,як люди живуть
Слухи-руки не распускаю• 26 апреля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
А Вам легче станет, что у другого не станет того, чего у Вас нет? Жаба страшная вещь.
mashulka_ua• 26 апреля 2023
в мене для мого рідного міста, з якого я давно виїхала, дорога сумка, джинси, куртка. Для жінки з відео - дешева))
Якщо хтось спитав би прямо - сказала б вартість. Хтось би округлив очі бо дорого, а для когось - бомжстайл, не луівітон і версаче.
У всіх різний рівень життя. І те що в неї дорогі речі не значить що вона не допомагає переселенцям, ЗСУ, дітям. Мі просто не знаємо.