Джага-джага• 26 апреля 2023
Що робити? Лежача літня людина без родичів з психічними розладом.
Ситуація така. В чоловіка э двоюрідна тітка. В неї немає ні дітей ні чоловіка. Спілкуватися мало. В молодості В неї наскільки знаю були психічні розлади , бо вона лікувалася. А так була трохи дивною, але +- норм. Жила для себе.
2 тижні тому зрозуміли, що телефон не відповідає ( розряжений).
Приїхали. Виламали двері. Вона лежить ( ходити не може). Швидка не забрала, бо всі покази в нормі для швидкої.
Квартира просто завалена сміттям.
Чоловік знайшов приватний будинок для літніх людей і спеціально шукали, щоб був медичний супровід з реабілітацію, щоб вона могла ходити.
Тиждень чекали вільного місця саме там. Коли ж воно звільнилося, вона відмовилася їхати. Чоловік каже сміється собі і все. Не дозволяє нічого прибрати і викинути, щоб хоч якось прибрати.
Телефонуємо її сімейному лікарю, та звільнилася і говорять ідіть заключить нову декларацію. А як, якщо вона не ходить.
І в лікарню покласти не можемо бо аона не згодна і ми не її родичі.
Що робити? Яка взагалі процедура? В нашій країні я так розумію одинока людина просто приречена.
Квартира просто завалена сміттям.
Горня капучіно• 27 апреля 2023
Ответ дляДжага-джага
Так в тому то і справа. Чоловік не хоче офіційно відповідати за неї. А хто в таких випадках мусить доглядати за лежачого літньою людиною? До кого звертатися
если у нее нет детей,считается одинокая – то обращаться в районный соцзахист.
племянники и дядья это не родственники,только у детей есть обязанности по уходу.
ваш муж святой человек.