Хома з пастою• 26 апреля 2023
Єлизавета, останній вихід до широкої публіки, чорний помпон за зеленому капелюсі
Сьогодні на очі потрапили декілька статей про королеву, виявляється на днях був день народження. А я згадала тему що мене давно мучила.
Ще в той день коли бачила репортаж з цього балкону, здалося що не все нормально з тим чорним помпоном. Настільки він недоречний, чужий в образі. Як думаєте, що то могло бути насправді? Якийсь сканер її стану, щоб вчасно відреагувати на погіршення? Не можу повірити що то просто елемент капелюха. Не йде воно.
Крию матом страшно• 26 апреля 2023
У нее были руки с такими кровоизлияниями, резко похудела. Видно было, что уже тянут из последних сил
Сиджу тихенько• 26 апреля 2023
от ужеж мамка с сыной похожи, Виктория знатно передала всем поколениям ’обезьянью рожицу’ - носогубные складки от носа до низа лица + выпяченную зубную часть.... совершенно не британское лицо, кстати) кроме узкой челюсти)
Ответ дляСиджу тихенько
Вам лишь бы обсудить кого-то
Сиджу тихенько• 26 апреля 2023
Ответ дляЧувиха
Вам лишь бы обсудить кого-то
не кого-то, а самых обсуждаемых особ) они затем и едят деньги налогоплательщиков) и, кстати, я про Викторию первую)
Спілий баклажан• 26 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Ви як бабка стара на лавці з насінням
shopaholik• 26 апреля 2023
Не придумуйте прихований таємний смисл там, де його нема. Королева обрала цей помпон в знак скорботи за померлим чоловіком. Це - традиція для членів королівської сім’ї.
Баба на горошині• 26 апреля 2023
Ответ дляshopaholik
На фото вона вроді з живим ще стоїть
ЯяяКакаджамбо• 26 апреля 2023
Оставьте уже в покое умершею королеву. Правильно выше писали , вы как бабка на лавке.
shopaholik• 26 апреля 2023
Ответ дляБаба на горошині
На фото вона вроді з живим ще стоїть
На фото - принц Чарльз, син королеви
Сорока-ворона• 26 апреля 2023
Ответ дляБаба на горошині
На фото вона вроді з живим ще стоїть
это сын
а траур по мужу!
Ms. Dolly• 26 апреля 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Это Чарльз ?
Я думала это ее муж , а потом вспомнила , что он раньше умер.
Капец он старый
Ms. Dolly• 26 апреля 2023
Ответ дляSmusish
На цьому фото- чи то Чарльз сильно постарів чи королева недостатньо старо виглядає. Вони ніби чоловік та дружина, а не мати й син. Я спочатку подумала, що то її чоловік, думаю та як? Він же помер. Придивилася, а то Чарльз.
Да, очень старый
Тоже подумала , что муж ее
Гербарія сушу• 26 апреля 2023
Ответ дляMs. Dolly
Это Чарльз ?
Капец он старый
ну так за 70 уже) И так долго в принцах засиделся
Сиджу тихенько• 26 апреля 2023
Ответ дляГербарія сушу
Принц на белой каталке)
Хома з пастою
• 26 апреля 2023
Ответ дляshopaholik
Он воно що. Дякую.
Та все таки той шарик якийсь...не про скорботу, не знаю як сказати... Якесь чужорідне воно в образі.