Мусик Пусик• 26 апреля 2023
Miss Dior Eue de perfume
Чи гарні ці духи?
Я просто не розуміюсь в тих всяких нотках
Чи солодкі чи ні? Як вони взагалі вам? Стійкі? Чи такі собі?
Прагматик флегма• 26 апреля 2023
Це класика. Обожнюю!
Зверніть увагу, що їх є багато версій.
Я більше люблю туалетку. І на диво вона на мені стійкіша, ніж парфумована (2017 року версія).
Зверніть увагу, що їх є багато версій.
Бюст Березуцкого• 26 апреля 2023
мне нравится. у меня версия 16 года, настоялся и очень стал похож на шери. выпуск 17 года отличается уже.
Бюст Березуцкого• 26 апреля 2023
Ответ дляЗабула що?
Лави Ебель лучше
каждому свое. для меня это газовая атака
Цвірінь• 26 апреля 2023
Именно эта версия, с такой ленточкой для меня любовь! Были пробники. Хочу полноразмерку!
Мне пахнут розой, стойкие, шлейфовые.