Дама_из_рекламы• 26 апреля 2023

Дівчата, знов сумка!

Порадьте сумку класну не за всі гроші світу, будь ласка! Щоб була актуальна та якісна більш менш в носці. На Korsa і т.д.поки що! ще не заробляю. Гесс замовляла з Амазона, то так образливо- вся облізла. 2 з копійками віддала за дурне мале кросбоді, в яке по факту нічого не влазило. Форма та розмір- торбочка на плече, щоб А4 влазив. М´яку хочу, бо дуже всі сумки почали врізатись, тиснуть і заважають мені. Буду вдячна.
Ля-ля-ля• 26 апреля 2023
Купіть собі рюкзак та не мучтесь!
Паспортний стіл• 26 апреля 2023
Подивіться щось шкіряне в манго чи НМ до прикладу, мене виручають для різноманітності
Кнопус• 26 апреля 2023
Купила вже років три тому рюкзак і сумку італійського виробництва з натуральної шкіри. Типу ноунейм, але гарні лекала і якісно зроблені, скільки ношу - як нові. Купувала на сайті anybag, в Києві була одного разу в офлайн магазині.
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Купіть собі рюкзак та не мучтесь!
Мала рюкзаки. Теж носила на 1 плечі. Поки вагаюсь 50×50.
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Якраз Mango дивлюсь, до речі. Мала вже не одну. Непогані. HM треба піти глянути🤔Я в Стокгольмі, то їх тут є досить. Чомусь ніколи не дивилась на їхні сумки...
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Дякую!🌺🌺🌺Зараз гляну.
Кнопус• 26 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
То якщо ви в Швеції, то немає сенсу замовляти в Україні…
Татьяна-cb91• 26 апреля 2023
В инсте постоянно попадаю на украинских производителей. Да и рекламы очень много сейчас этих разных сумок на любой вкус и любую цену 🤷🏻‍♀️
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Мені все рівно передачу будуть передавати. Тому без проблем і вдома дивлюсь на сайтах.
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляТатьяна-cb91
Отож. Але хочеться з досвіду. По пару разів вже викидала ´г´.
Обстановщица• 26 апреля 2023
Подивіться на Мейсіс або coachoutlet - гарні знижки
Татьяна-cb91• 26 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Ну так вы можете заказать и посмотреть на почте, посмотреть по отзывам и количеству подписчиков. Тем более там суммы бывают смешные. Есть и по 10$ сумки.
Харчовий тріль• 26 апреля 2023
Подивіться на Вітчен. Мені і шкіряні, і екошкіра дуже подобаються. Гарна якість і ціна прийнятна.
Кнопус• 26 апреля 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Не по темі сумок, але якщо захочете екскурсію, рекомендую гіда Ira Stomberg, в неї акаунт в інстаграм, дуже позитивна. Я на неї років 5 підписана 🙂
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляОбстановщица
Дякую. Гляну
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Дякую! Підпишусь. Я люблю вивчати місто. Дуже багато цікавого.
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Йду дивитись🌺
Та прям багіня• 26 апреля 2023
Massimo Dutti
Arket, COS и Other Stories - шведский концерн, должны у вас по месту продаваться))
автор Дама_из_рекламы • 26 апреля 2023
Ответ дляТа прям багіня
Massimo Dutti
Так, є шопінг мол, якраз всіх їх скопом бачила там. Давно там була. Дякую за нагадування. Гляну що там є і які ціни.
Цигарний шланг• 27 апреля 2023
Я заказала в Zara. Актуальный фасон и не слишком маленькая. Цвет универсальный, в этом сезоне очень модный.