mikshyta• 27 апреля 2023

Помилки в законодавчих актах

У мене питання до тих, хто читає законодавчі акти (юристи, аудитори, бухгалтера, кадри) та ін.). Потрібно конкретний приклад помилки (будь якої - граматичної або тавтології) в існуючому Законі, Постанові і т. д. для написання роботи в інституті. Можливо хтось стикався і може сказати де таке ж.
Буду щиро вдячна.
izu• 27 апреля 2023
Прогалини не цікавлять?

автор mikshyta • 27 апреля 2023
Ответ дляizu
Прогалини не цікавлять?
Ні, потрібно описати саме помилку
Uebersetzerin• 27 апреля 2023
Грамматических там сотни, если не больше. Вы сами можете открыть и почитать.
Kittu2008• 27 апреля 2023
Скорее лазейки или дырки есть, но никто из юристов вам об этом скажет ))
автор mikshyta • 27 апреля 2023
Ответ дляKittu2008
Та мені не потрібні лазейки, мені потрібна саме помилка, яка стосується правильності написання (це робота не з права, а з української мови). Буває таке, що хтось читав Закон чи Постанову, побачив там помилку і вона відклалася в пам’яті).
-Ань-• 27 апреля 2023
Ответ дляmikshyta
Не юрист, просто мама, яка розібралась як повинна виглядати медична довідка для школи:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3138057
Є граматичні помилки (неправильні закінчення в словах) в наказі МОЗ № 682.
автор mikshyta • 27 апреля 2023
Ответ для-Ань-
Дякую, пішла вивчати

vviola• 27 апреля 2023
Пекінська декларація
Прийнята на четвертий Всесвітній конференції
зі становища жінок 15 вересня 1995 року
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/995_507#Text
Має бути ’на четвертІй’