Мелочунь• Изменено 2 часа назад

Порадьте як подругу заспокоїти

Найкращій подрузі 28, кілька місяців як розлучилась з чоловіком.
До тепер не може прийти в себе після розлучення.

За цей час кілька чоловіків пропонували їй познайомитись. Вона не дуже хотіла, але ми їй попадили: ’а чому ні, що ти втрачаєш’ але все невдало:
з першим вийшла на побачення, не написав після зустрічі;
з другим два тижні спілкувались, а після близькості він охолонув і майже не спілкуються.
В неї самооцінка зараз просто 0, думала навіть про найгірше. Щоб ви їй порадили? Поділіться ефективними методами.
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Какие знакомства? Пусть отгорюет и проживет свою боль. Нужно время для принятия, проживания, осознания. Люди, вы что?!

Seehund• 2 часа назад
Послать вас нафиг.) И подождать пока эмоции по поводу развода подутихнут.
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Ответ дляSeehund
Ага, подружки такие, что и врагов не надо.
ЯкаКраля• 2 часа назад
Сконцентрироваться на работе, баловать себя найти хобби( спорт, танцы, изучение языка). И вообще отпустить ситуацию и не быть в активном поиске. Чаще встречаетесь на кофе, шоппинг, кино ...
Королева Сарказма• 2 часа назад
Свою жизнь жить не предлагать?
Seehund• 2 часа назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Из лучших намерений.)
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ну ви їй ще порадьте народити як найшвидше... з такими подругами і ворогів не треба

автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляШумелка Мышь
Ну а що поганого в нових знайомствах? Краще самій сидіти в квартирі.
автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
А що такого жахливого в нових знайомствах? Хіба краще закритися в собі?
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Да, если выбор столь радикален, то лучше самой сидеть и прожить все процессы. Вы бы немного изучили психику и психологию. Ну ей богу, информации вдосталь.
Самая СоветЧиваЯ• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
И чем ее 2 знакомства закончились? Помогли? Пока ее боль внутри не утихнет сама, пока она не проживет эту утрату и расставит в голове все для себя по полочкам, любые отношения будут только бередить рану. И добавлять больше боли по итогу.
Шумелка Мышь• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Знайомст з незрозумілими чуділами, бо краще ніж самій? Все ок, продовжуйте. Ви її доведете швидше, ніж позлучення. Чого ви взагалі свій ніс туди пхаєте з порадами?
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Ви емоційний інвалід?
Дуже співчуваю вашій подрузі.
Бо особисто ви співчувати не вмієте.
автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляШумелка Мышь
На перший погляд були ніби нормальні чоловіки
Ліплю вареники• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Поганого те, що ця депресивна нитічка, нікому не потрібна, крім можливо разок трахнути. І з кожним разом вона буде падати на дно ще більше.
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Ну то треба було стрибнути в ліжко до того нормально чоловіка.
Ну що поганого в нових знайомствах? Хіба краще замкнутися в собі?
автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Ви емоційний інвалід?
Дуже співчуваю вашій подрузі.
Бо особисто ви співчувати не вмієте.
В неї з самооцінкою завжди були проблеми, а після розлучення ще гірше стало. Ну а після цих невдалих досвідів, ще гірше
Ліплю вареники• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Вони і є нормальні, а вона - поки що ні.
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
З такими порадами від таких подружок їй і до суіциду недалеко.

автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
Так, вона теж каже, що напевно не цікава чоловікам
Люблю ВалЄру• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
От зараз я співчуваю їй ще більше.
Це ж треба, як людині не пощастило з вами.
автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
Вона думає, що не приваблива
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Це абсолютно нормально бути нецікавою в такому стані. Вона зараз проживає дуже складну кризу. В неї інші задачі й потреби.
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Вона думає, що не приваблива
Ви якась недолуга, вибачте. Чи прикидаєтесь.
автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляКуколка-мяуколка
Вона вважає себе не красивою, такою, що ніхто не хоче навіть з нею продовжити спілкування
Ліплю вареники• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Навіть в неї є проблески здорового глузду. От ви б хотіли собі депрсивного чоллвіка, якого спочатку кинула дружина, а потім ще кілька дівок, і тепер він в кожній шукає мамку, яка його обігріє?
автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
Це вона кинула чоловіка
Ліплю вареники• 2 часа назад
Ответ дляМелочунь
Це вона кинула чоловіка
Тоді чого вона за ним ниє?
автор Мелочунь • 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
Тоді чого вона за ним ниє?
Були складні стосунки в них
Куколка-мяуколка• 2 часа назад
Ответ дляЛіплю вареники
Тоді чого вона за ним ниє?
На процес проживання розлучення це не впливає і не має великого значення. Питання ж не в тому хто кого.