Милашка-оторвашка• 22 мая 2022
Батькам школярів. Довідка 086-1/о для школи, як правильно заповнювати.
Перечитувала наказ МОЗ № 682, в якому написано, що лікар повинен писати в медичній довідці форма 086-1/о, яку батьки щорічно приносять в школу, і задумалась з якою метою нашим дітям на звороті довідки 086-1/о пишуть довідку 086-2/о.
Наказ МОЗ № 682 від 16.08.2010 "Про удосконалення медичного обслуговування учнів загальноосвітніх навчальних закладів":
У нашого сімейного лікаря є 2 види бланків довідок для школи: односторонні тільки з формою 086-1/о (з іншої сторони білий папір), і двосторонні - з одної сторони 086-1/о, а з іншої 086-2/о.
................................................................................
086-1/о ’Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов´язкового медичного профілактичного огляду’.
086-2/о ’Карта профілактичної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем’:
’15. Інформація, що міститься у цій формі, є конфіденційною інформацією та не підлягає розголошенню, крім випадків, передбачених законом.’
ЛЮДИ РОБЛЯТЬ СОБІ СТАТИСТИКУ ПО РОБОТІ З ПОТЕНЦІЙНИМИ НАРКОМАНАМИ І АЛКОГОЛІКАМИ МАЛОЛІТНІМИ?
Хіба ми якісь маргінали, що крім обов´язкової раз в рік форми 086-1/о, додатково приносимо в школу форму 086-2/о ?
....................................................................................
086-1/о - ’2. Ця форма заповнюється лікарем закладу охорони здоров´я, в якому безпосередньо спостерігається учень, та подається батькам або іншим законним представникам учня до загальноосвітнього навчального закладу.’
Підозрюю, що в тексті помилки і треба читати "Подається батькамИ або іншимИ законнимИ представникамИ учня до загальноосвітнього навчального закладу".
086-2/о - ’2. Форма № 086-2/о заповнюється лікарем-педіатром або лікарем загальної практики - сімейним лікарем, або лікарем-терапевтом підлітковим закладу охорони здоров´я, в якому безпосередньо спостерігається учень загальноосвітнього навчального закладу, та надається його батькам або іншим законним представникам."
НЕ НАПИСАНО, ЩО ЇЇ ТРЕБА ТАЩИТИ В ШКОЛУ. Зато написано, що інформація є конфіденційною та не підлягає розголошенню.
Результат:
вже голосів:
15 (68.18%)
Несу в школу тільки 086-1/о.
4 (18.18%)
086-1/о + 086-2/о на 1 аркуші.
3 (13.64%)
Подивитись відповіді.
Милашка-оторвашка
• 22 мая 2022
Уловка. Медики пишуть на 1 аркуші паперу з одної сторони 086-1/о, а з іншої сторони 086-2/о.
І батьки навіть не розуміють, що несуть в школу не 1 довідку, а 2 різні довідки.
Стервочка• 22 мая 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
А вторая заполнена или пустая? Нам в школе выдают свои бланки для медосмотра.
Милашка-оторвашка
• 22 мая 2022
При зарахуванні в школу і потім раз в рік батьки повинні подавати тільки 086-1/о.
Наказ МОН №367 від 16 квітня 2018р. ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ:
Творог для розжига• 22 мая 2022
Ответ дляСтервочка
У меня заполнена с печатями. Там фио даты и Беседа о здоровом способе жизни проведена.
Милашка-оторвашка
• 22 мая 2022
Ответ дляСтервочка
Нашим дітям в школі видають бланки 086-1/о + 086-2/о. Я не іду з цим бланком в поліклініку.
В поліклініці можна взяти бланк тільки 086-1/о.
Довідка заповнюється лікарем. Не медсестрою.
Милашка-оторвашка
• 22 мая 2022
Ответ дляТворог для розжига
В тому і справа. Що у вас за сім´я така, що з батьками і дитиною доводиться проводити бесіди про здоровий спосіб життя. І надавати в школу довідку 086-2/о ’Карта профілактичної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, їх батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем’ - ’Інформація, що міститься у цій формі, є конфіденційною інформацією та не підлягає розголошенню, крім випадків, передбачених законом.’
Може для того, щоб якщо в вашому класі діти приймуть наркотики або набухаються, щоб адміністрація школи могла сказати перевіряючим органам про всі сім´ї, які приносили в школу не тільки довідку 086-1/о, а ще й довідку 086-2/о: ’’Ми кожен рік проводили роботу з цими маргінальними сім´ями. Не допомогло. Треба розбиратись з цими маргіналами на вищому рівні.’’
Милашка-оторвашка
• 22 мая 2022
В Україні все не для людей, а для поганих людей.
А хороші люди багато помилок роблять через незнання.
Як думаєте, яким боком може вилізти батькам те, що ми приносимо в школу зайву медичну довідку, яка містить конфіденційну інформацію?
Милашка-оторвашка
• 22 мая 2022
Ответ дляMagaMama
Это именно в вашей школе так. У меня в четырех школах была только 086-1/о
А в інших школах директори щось мутять з довідкою 086-2/о.
ДинамоКит• 22 мая 2022
В пятницу относила документы в 1й класс,просили и со школы и в больнице выдали 086-1/о ну и прививочную карту
Таки в курсе• 22 мая 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
маячня, а не тема. лікар виписує довідку. віднесла та забуда. ще я такій херні правовий аналіз не робила
Милашка-оторвашка
• 22 мая 2022
Ответ дляДинамоКит
Карті щеплень не місце в школі.
МОЗ України наказ № 157 від 26.01.2018 р. скасовує зберігання медичної документації дитини поза межами мед.закладу. Зберігання персональних медичних даних в закладах освіти протирічить законодавству, оскільки заклади освіти не мають ліцензії на медичну практику. У заклад освіти надається лише довідка 086-1/о, з якої мед.працівники закладу володіють всією інформацією.
Оскільки карта щеплень (форма 063) містить інформацію про стан здоров´я, дана форма повинна зберігатися в закладі охорони здоров´я. Право на медичну таємницю прописане у КУ, ст. 39-1 ЗУ ’Про захист населення від інфекційних хвороб’.