bgs090• 27 апреля 2023

Як завершити роботу з психологом правильно?

Дівчатка, привіт! Підкажіть, як правильно завершити роботу з психологом?
Справа в тому, що зі своїм запитом я отримала допомогу і надалі сесії продовжувати не хочу.
Психолог розказував про те, що коли завершувати- ми маємо прийняти рішення разом і т д.
Але я для себе рішення прийняла і платити 900 грн (стільки коштує година) щоб повідомити і вирішити разом я теж не хочу. Все таки я плачу, я клієнт і я вирішую. І мого "хочу- не хочу" достатньо.

Хто з досвідом, як краще повідомити психологу- будь ласка, підкажіть.
пьЯНА• 27 апреля 2023
Не обязательно проводить прощальную встречу.
Вы хозяин своих мыслей, своих чувств. Вы получили от нее, то что получили. Если больше не хотите ходить, так и напишите честно.

Ліньки гуглить• 27 апреля 2023
Я просто написала в месенджер, що дякую за співпрацю і більше консультації не потребую.
Из Виа-гры• 27 апреля 2023
Поосто скажіть про це на початку наступної зустрічі. Тоді вона стане завершальною, ви закриєте контракт і все
Трохи злякана• 27 апреля 2023
Я так і сказала, що по основному питанню я досягла прогресу і мені треба час відпочити і трохи переосмислити інші речі. Коли і якщо буду готова, то продовжимо працювати. Дякую за ваш труд і допомогу. Психологи не люблять відпускати клієнтів. Це ж їх хліб)
автор bgs090 • 27 апреля 2023
Ответ дляТрохи злякана
100% згідна
мені не дуже сподобались історії від психолога- коли люди ходять ледь не роками.
Я ж приходжу вирішувати конкретно проблеми, а не поговорити.
Можу брикнути• 27 апреля 2023
Ответ дляbgs090
100% згідна
У вас є контакт психолога? Напишіть їй, що більше не маєте можливості до неї ходити.
Взагалі, я людина пряма і написала би: що проблему свою вирішила, дякую, а просто ходити побалакати за 900 грн на годину, то вже занадто.
Дадосвидания• 27 апреля 2023
Если она вам помогла, поблагодарите за помощь и скажите, что дальше ходить не будете. Лучше это сделать по телефону. Если стесняетесь, то напишите.
Метелик• 27 апреля 2023
Щось не зрозуміло, яку відповідь ви чекаєте. Ви не хочете іти і платити гроші, є якийсь варінт окрім не йти?
Сама купляю квіти• 27 апреля 2023
Ну тут два варіанти: або ви йдете на ще одну консультацію, або ні. Мене зустрічі з одним психологом ще більше із себе виводили, то після перерви в два тижні я так і написала, що ’дякую, до побачення’. Вона вмовляла провести останню зустріч, я не захотіла. А взагалі кажуть, що на останній зустрічі можна отримати якісь настанови на майбутнє, хз

Я_канеша_извиняюсь• 27 апреля 2023
Ответ дляbgs090
100% згідна
У каждого человека свой бекграунд.
У каждого свой запрос
Есть ситуации, когда можно достичь результата за короткое время. Это скорее всего консультативная работа, а есть психотерапия психический травмы, например, то такая работа длительная.
Вы можете прийти, подвести итого и попрощаться. Скажем так, что результат есть, а не кажется, что есть. А можете написать, выбор за вами.