ВерСаСе• 27 апреля 2023
Полимерные отношения: поделитесь опытом
У кого был подобный опыт на практике лично или у знакомых: плюсы- минусы?
Сметчица• 27 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
ПОЛИАМОРНЫЕ ОТНОШЕНИЯ.Т9, зараза, исправилII
А я уже подумала, что я отстала от жизни)
ВерСаСе
• 27 апреля 2023
Ответ дляСметчица
Знаю химию полимеров, полимерные отношения - нет))
Полиаморные, сори
Не пью, не курю• 27 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
І навіщо так складно. Написали б простіше: вільні стосунки
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Якщо вам таке пропонують - тікайте від того лайна.
Є шанс зберегти психічне здоров´я.
ВерСаСе
• 27 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Ну не скажите, однако...свободные больше о сексо, а тут эмоциональная близость
Божий одуванчик• 27 апреля 2023
Это не работает.
В итоге все равно остается одна пара м+ж или вообще все разбегаются.
ВерСаСе
• 27 апреля 2023
Ответ дляБожий одуванчик
Это не работает.
Есть опыт?
ДелайКак_Я• 27 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
А ))
Теперь понятно
Но какие это отношения ))) так, побыть в коллекции
Теперь понятно
Заикальница• 27 апреля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
А ))
Теперь понятно
Побыть в коллекции - это, на мой взгляд, просто позаниматься сексом. А тут речь об отношениях
Божий одуванчик• 27 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Не хотите поделиться?
Долгая история.
Он - в разводе, со своими комплексами.
Я - после нескольких болезненных разрывов и попыткой суицида ( бред, но спишем на алко и молодость).
Сначала было просто общение и ’секс по дружбе’, я оставалась у него на несколько дней, но вместе не жили т.к. это хоть и рядом, но разные города ( примерно как Киев и Ирень). Влюбились, или нам так хотелось. Путешествовали вместе, знакомились с родней и т.д.
Потом появилась третья для тусовок и ролевых игр, но они жили рядом и они сильно сблизились. Но она была очень уж наглой, я от нее быстро избавилась.
Потом он уехал на отдых без меня ( я не фанат такого отдыха и были свои дела) и там нашел еще одну ’третью’. Какое-то время все было нормально, но потом он в нее влюбился, а мне это надоело. Уступила, если можно так выразиться. Они поженились в итоге, родили ребенка, переехали в другой город. Живут ли вместе не знаю. Но ей не завидую, там не то что тараканы, там мамонты бегают.
По тексту может показаться, что все было несерьезно и быстро, но на самом деле эта канитель длилась больше года.
Он - в разводе, со своими комплексами.
ДелайКак_Я• 27 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
Так какие там отношения?
75В• 27 апреля 2023
Поліаморні стосунки часто плутають з банальним б*ядством. Поліамори не іпуться направо і наліво, вони просто можуть мати стосунки більше, ніж з одним партнером. Ключове слово - стосунки, а не разовий перепих. І обговорюють всі нюанси ’на берегу’, щоб партнер не мав ілюзій та потім гірких розчарувань. Але часто любителі б*ядства прикривають свою статеву розпущеність красивим словом і розказують партнеру казочки
ВерСаСе
• 27 апреля 2023
Ответ дляЗаикальница
Именно так. Отношения
ВерСаСе
• 27 апреля 2023
Ответ для75В
Цікавлять саме довготермінові чесні стосунки, які всіх влаштовують
ВерСаСе
• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Є шанс зберегти психічне здоров´я.
Чому?
ВерСаСе
• 27 апреля 2023
Ответ дляИщу-брожу
Маяковский, Лиля Брик и ее муж, Лиле вроде было норм.
Вот, но их уже не спросишь.
Цвіпканя• 27 апреля 2023
знаю такую семью
вместе 20 лет
на вид очень счастливы
тусят/ездят отдыхать и вместе и отдельно со своими вторыми партнерами
есть ребенок
ребенка не посвящают, а взрослые вокруг знают
вместе 20 лет
на вид очень счастливы
есть ребенок
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Чому?
Це насильство над психікою.
Такі стосунки токсичні від точки старту. Вони вигідні лише тому партнеру, хто просто хоче трахати кого завгодно без зобов´язань, але із запасним аеродромом.
ВерСаСе
• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Це насильство над психікою.
Поліамірні якраз і є бажанням всіх учасників. І не з усіма підряд, а тільки конкретних людей.
75В• 27 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Я один раз вляпалась в блядуна, який мені гарно триндів який він поліамор і однієї йому мало. Я була юна і вірила. Аж поки не знайшла в ліжку чужі труси. Коли я їх віддала його іншій дівчині, вона сказала, що це не її. Я офігіла і через деякий час пішла. І та дівчина теж від нього пішла))) Фу, коротше кажучи, огидно.
Тепер я би не погодилася на такі стосунки, але мені вже рочків побільше і я точно знаю, чого мені хочеться. І такого рівня довіри я не маю. І чесно в цьому зізнаюся.
Ще двоє знайомих мали досвід. У одного була прям шведська родина - він мав оф дружину і дівчину, а ті двоє ще й між собою мали стосунки. Років зо два так пожили і врешті всі троє розбіглися між собою.
Проблема в тому, що ця форма стосунків не має традиції і людям, котрі стикаються з проблемами, немає на що спертися.
Наприклад, всі традиційні форми шлюбу (моно, поліандрія, полігамія) мають усталені неписані норми, певні лайфхаки, що формувалися віками. Людині, яка виросла в певному соціумі може бути важко дотримуватися інших моделей, але вона може використовувати досвід тих, кому та модель звична.
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ дляВерСаСе
Не треба про ’всіх учасників’. Треба наодинці питати кожного окремо, чи дійсно то є його бажанням, чи довелось вигадувати ’любов до всіх’, щоб не втратити токсичного партнера.
75В• 27 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Мені здається, ви плутаєте поліаморію з блядством)
Добрый Йиннот• 27 апреля 2023
Ответ для75В
Немає ніякої поліаморії. Термін є, а насправді є лише блдство.
Є в тих схемах кілька блдй (або 1), а решта - слабкі заручники токсичних стосунків.
Одному чи декільком подобається траханиння без відповідальності, а інші створюють собі в голові збочену реальність. Як у сектах, але трохи інакше.