хто приймав алко з/після атарксу, як ви себе почували після?
приймаю 3 рази на день по пів таблетки (о 9:00, о 14:00 і о 21:00).
Таблетка 25мг. на добу виходить 75мг
п.с.: так, знаю, що не бажано і не радять.
Таблетка 25мг. на добу виходить 75мг
Ответ дляLinkaT
О це Ви даєте... Я від половинки на ніч думала мені кінець і вже померла. ... Взагалі не можно такі ліки мішати з алкоголем. Прочитайте, доречі, в інсті лікар @dr_skripnik_evgen писав нещодавно про атаракс
я після першого прийому заснула тільки. потім все ок
Скай ОМалли• 27 апреля 2023
А як Ви нарахували 75 мг? Якщо таблетка 25,а Ви приймаєте по половинці тричі на день. Це 12,5 мг по 3 рази на день.
Ответ дляСкай ОМалли
блін, Ви праві. не знаю як я так порахувала дебільно. порахувала як три цілі таблетки, а не три половинки
Ответ дляLinkaT
почитала, про алко нічого не писав, тільки розхвалив препарат)
Ответ дляLinkaT
Я заснула , а ранком голова не спить, а тіло не рухається. Оце був жах....
Ого, це у Вас так було навіть без алкоголю?
Ответ дляLinkaT
Так, тому в мене від атаракса жахливі спогади.... І це я пів таблетки випила, лікар казав цілу, щоб гарно виспатись бо на фоні основної хвороби я майже не спала місяць.
Нічого собі