Анонимба• 28 апреля 2023

На скільки років виглядаю, що можете про мене сказати?

Дорогі порадниці, порадьте, оцініть )))
Водійка хімарса• 28 апреля 2023
30-35. Склоняюсь ближе к 30. Но фото неоднозначное.

автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
На скiльки рочків я помилилася?)
Ще ніхто не сказав точно
Не зви чайна• 28 апреля 2023
Зараз вас за законами порадниці ’від протилежного’ усі будуть хвалити.
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Мені здається я вас вже тут бачила. У вас гарна шкіра на свій вік, думаю вам 40+-. Зуби, волосся. От не вистачає вам доглянутості, лоску. Якщо б вам в гарну перукарню, змінити зачіску, гарну спадаючу чолку. Рови також підчесати, на очі навіть один тон тіней. Яде якщо це ваш домашній ранішній вигляд, то все Ок. Думаю вам з хвостиком краще
Дякую за розгорнуту відповідь
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Так це звичайне домашнє фото без фільтрів
Умничка-помощничка• 28 апреля 2023
Ответ дляАнонимба
Ще ніхто не сказав точно
Хоч натякніть) в більшу сторону чи в меншу треба вгадувати😀
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
В меньшу 😥
Аленький носочек• 28 апреля 2023
Ответ дляАнонимба
В меньшу 😥
Печально.
Начните ухаживать за лицом. СПФ, увлажнение. Причёску подберите.
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Ви не красотка, виглядаєте як стомлена єврейська тітка. Навіщо вам оцінка порадниць?
Чому ж, ось вже декілька порадниць написали за чубчика ))) подруги так не побачать мене і не порадять як чужі люди ))) Щодо стомленої єврейської тітки насмішили ))) так я стомлена , в мене 3 дітей , але чому єврейська ? Схожа на єврейку ?

Умничка-помощничка• 28 апреля 2023
Ответ дляАнонимба
В меньшу 😥
33-34?
Несу пургу• 28 апреля 2023
Напишу свое восприятие: мне кажется вам 35 лет, может даже 34. Отсутствует даже малейший уход за кожей лица. Вот именно так я представляю себе советчицу, которая здесь всегда пишет, что домашний уход ни о чем и ничего не решает. Не знаю почему. Если вам действительно 42+ как тут предполагают, то все с вами прекрасно.
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Печально.
Яку зачіску порадили б ? Спф почала наносити
66сезон666серия• 28 апреля 2023
38-39. Відпочити треба.
Умничка-помощничка• 28 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Если вам не сложно, напишите про ваш уход за кожей лица😊
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Ви вгадали . 34 , відсутній догляд майже ((((
Копирайторша• 28 апреля 2023
Буде 35 в цьому році.
Волосся гарне.
Квітка папороті• 28 апреля 2023
Ответ дляАнонимба
В меньшу 😥
Тоді однозначно пора виділити собі статтю витрат на догляд за обличчям. Для повік однозначно. Спф крем на вулицю також, в мене такий же тон шкіри, і пігментація ще більше додає років, взагалі зникає доглянутістю з плямками по обличчю. Туш для брів щоб розправити їх, тоненькі брови також говорять що вам 40+
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляКвітка папороті
Дякую , так я без макіяжу на фото . Тільки туш для Вій
Аленький носочек• 28 апреля 2023
Ответ дляАнонимба
Я не парикмахер. Либо ищите в интернете, что нравится, либо идёте к норм парикмахеру стилисту на консультацию. Лоб, однозначно, нужно прикрывать. Можно чуть подкрасить брови. И это - не носите эти кресты на грудинка из жёлтого золота, а ля 90-е. Это так пошло и неактуально. И придаёт возраст.

Несу пургу• 28 апреля 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
умывалка, тоник и увлажнение утром и вечером это необходимый минимум, даже это улучшает ситуацию. И чем раньше это ввести в свой ежедневный ритуал, тем лучше будет кожа выглядеть к 40 годам.
Мой уход вас вряд ли что то даст. Моя проблема пигментация, так что весь мой уход заточен сейчас на том, чтоб ее не было
спейси• 28 апреля 2023
45-47
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляАленький носочек
Це не як прикраса , це оберіг , він з під футболки випав )
Чупа-чупс• 28 апреля 2023
Ответ дляспейси
45-47
34 автору, сама удивилась....
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляНесу пургу
Вмивалками і кремами користуюся (
Аленький носочек• 28 апреля 2023
Ответ дляАнонимба
Ну, если такой сакральный смысл вкладываете, то хоть цепочку изящнее найдите.
Вы спросили мнение со стороны, я озвучила.
Незламна Україна• 28 апреля 2023
38-40 лоб очень добавляет возраст, я бы сделал ботокс в лоб+ пудровое напыление бровей
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляНезламна Україна
Ви чоловік ?
Коли мовчу- приємна жінка• 28 апреля 2023
Вы носите очки в солнечную погоду?
Написала 42 из-за больших заломов возле глаз, и кремом для кожи вокруг глаз пользуетесь?
автор Анонимба • 28 апреля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Вы носите очки в солнечную погоду?
Заломи можливо тому що я посміхаюся ? Майже не носила , крем ні ((( за останній рік різко все в гіршу сторону змінилося , я думала що мене старіння ще не скоро чекає 😂
Правильно_Валерчик• 28 апреля 2023
Не морщіть так лоба!