Там все розмивчато• 28 апреля 2023
Начала тратить на себя деньги, и появилось странное чувство то ли стыда то ли
Потратила вчера 10тыс на процедуры для лица и тела (купила наперед по 5 сеансов).
До этого чистка у косметолога раз в 1-2 месяца, пилинги дома сама делала.
Вот вроде и довольна, и жаба давит, жалость, что я потратила столько денег на какую то фигню.
37 лет. купила сеансы, прессотерапии и вакуума для тела. и микротоки и рф для лица.
Почему меня одолели такие чувства? как это побороть?
СкрипяСердцем• 28 апреля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
так и есть. всегда жалела денег на себя.
Як я Вас розумію, автор. От мені багато років. І тільки останні десь 8 я почала себе балувати, не по-крупному, а більше дрібницями, і теж завжди себе ніяково відчувала. За цей час мені і інформація попадалась відповідна, то там прямий ефір, наприклад, то фільм з основними думками, які раніше мені не були зрозумілі. Здається все це іде з дитинства, з батьківської сім’ї ( мама так не робила, не дозволяла собі в більшості через матеріальні проблеми і що не прийнято так було і це не стало для нас нормою) і замикається на комплексі бідності, меншовартності і саме головне - не любові до себе. А ще пов’язано з тим, що жили для сім’ї, для дітей, для роботи, а от для себе по-справжньому - ні.
Мені і зараз соромно, ну трошки...що я купила чергові парфуми ( а у мене тепер колекція збирається), бюджетні, але ... плюс сьогодні в Єві забрала першу свою палетку для контурингу з хайлайтером і набір пензлів (бо були години великої знижки, а в мене ніколи таких девайсів не було), трохи нІяково, бо я зараз не працюю, на утриманні чоловіка. Але сама себе заспокоюю - це дрібниці і мені, саме мені, воно все треба для застосування, але якщо буде більше без діла лежати, то все ж покупка поліпшує настрій.
Тому основне - Ви достойні отримати бАжане, саме Ви хотіли, маєте потребу і маєте право - на......там підставити необхідне. Задоволена жінка - щасливі всі кругом неї.
Там все розмивчато
• 28 апреля 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Вы очень правы. Моя мама не пользовалась уходовой косметикой, меня не учила смотреть за собой. этому меня научила подруга в 25.
Я не любитель украшений, косметики декоративной. у меня есть немного помад и карандаш для глаз. Но я люблю хорошую уходовую, трачу деньги только на одежки и нее. Вот раскошелилась на процедуры. мне понравилось, я рада. просто не привыкла себя баловать.
СкрипяСердцем• 28 апреля 2023
Ответ дляТам все розмивчато
А Ви привикайте, і балуйте себе по можливості, з чистим сумлінням. Життя дійсно одне і так швидко летять роки.