YaЯна• 28 апреля 2023

М´язево-фасціальний синдром. Хто стикався? Як довго лікувалися?

Не можу терпіти цей біль, ібупрофен не знімає
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Нестабільності у вас немає?
Що маме маєте на увазі?

автор YaЯна • 28 апреля 2023
*саме
Braslet• 28 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Нестабільності у вас немає?
А могут быть от нестабильности боли? Я года три назад делала рентген сгибание /расгибание шейного отдела и мне поставили небольшую нестабильность.
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Ревмоксікам не кололи?
Мені такого діагнозу ніхто не ставив, то ж таких препаратів ніхто раніше і не призначав
DreamWay• 28 апреля 2023
Вібраційна терапія в цьому списку трохи зайва. ПІР, МФР, FDM та PNF - добре.
(Я реабілітолог)
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляDreamWay
(Я реабілітолог)
Мені здається, що я нічого не зможу пройти. Наступна процедура у вівторок. Я не можу ні лежати, ні сидіти, ні дихати. Чоловік кладе на мене руку - я ору. Яка там ударна терапія? Шок
andria• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Лікувала 2 роки, поки ледь не померла. Тепер ось, сподіваюсь я в надійних руках:
Подскажите пожалуйста врача? Молодец. Хороший подход! Какой город? Мне тоже нужен нидлинг

автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляandria
Зараз тут напишуть - реклама клініки
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Київ
nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляBraslet
Від нестабільності болітиме голова, запоморочення може бути,шаткість .Це те щоу мене від неї, взагалі треба укріплювати м´язи шийного відділу
andria• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Київ
Ну напишите в личку пожалуйста номер, мучаюсь этим же 10 лет уже
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляandria
Пишу
andria• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Пишу
Кстати, мне очень помог ботокс в мышцы лопаток! Расслабляет отлично, на пол года хватает.
nata.ant• 28 апреля 2023
Ответ дляandria
А де ви його робите
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляandria
Аналогічне питання. Де ви його робите і можете підказати яка вартість?
andria• 28 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
А де ви його робите
Я делала у косметолога, но она невропатолог сама! Но в шею колоть побоялась, в более глубокие соя мышц.Говорит нужно под узи колоть шею.
andria• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Обршлось что то около 3-4 тысяч
автор YaЯна • 28 апреля 2023
Ответ дляandria
Обршлось что то около 3-4 тысяч
Дякую. Я про ботокс в голову думаю. Якщо вже це не допоможе, то піду обколю
andria• 28 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
Я не могу найти, просто кто это делает. Или цены космос

Pink Flambee• 29 апреля 2023
В мене зліва під лопаткою і спереду де ребра,після ковіду вже 8 місяців,дихати недає за лівим боком,був як набряк трохи,серце перевіряла,мрт показало спондилоартроз в грудн.відділі,невропатолог сказ.міофасц.синдром,я задихаюсь прям з лівого бокуаж до горла,болить і хребет ніби лопатку на пружинітягне до хребта,тисне в грудях спереду де сплетіння незнаю куди йти,обезболюючі пила фламідез,ібупрофену скільки що страшно подумати,боюсь аби шлунок закровив від всього,ще були віруси і ніс набрякає і я вжедумаю може це якась задуха чи якась астма починається,вчора випила тавегіл ніби дихати стало легше,але спала аж до тепер,спірометрія в мене в нормі,лівий бік не перестає боліти ніколи,коли чоловік масажує просто біль,ще теж думаю за антидепересанти,але колись пробувала,не зайшли мені
nata.ant• 29 апреля 2023
Ответ дляPink Flambee
Насправді спонділоатроз дає страшні болі,вам би до реабілітолога щоб ЛФК назначав
Pink Flambee• 29 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
Та я бачу,нічого не радує так болить,спинний ще можу терміти,а грудний дуже складно,але немаю дітей де лишити поки,купа проблем в житті,я навіть з прийому лікаря виписуюсь вже 3 раз через проблеми сімейні,не живу ,а існую,невропатолог призначила ревмоксикам і ще обезболюючі,але це рівно доти доки укол тримає,та цим не можна тоже зловживати ,самі уколи нічого не вирішать,треба комплексно
nata.ant• 29 апреля 2023
Ответ дляPink Flambee
Так,ось ревмоксікам мені теж допомогає,у мене в шийному є артроз,теж хорошого мало, мучаюсь,у мене там щей нестабільність,багато яких вправ не можна,теж вже так мене задовбало це все
Pink Flambee• 29 апреля 2023
Ответ дляnata.ant
А я шийний не перевіряла,але думаю як в грудному і поперековому то і там є ,на обезболюючих далеко не заїдем,треба час на себе і немалі кошти,щоб жити повноцінно