Кнопус• 29 апреля 2023

Як мене все бісить, це так весна впливає?

Ну, реально вже кілька днів вся бісяча. Нічого толком не можу зробити. Живемо зараз в приватному будинку в селі і куди не поглянь - потрібно щось робити, лагодити.
Дуже потрібно покосити подвір´я, кажу чоловіку ( він в командіровці) що я найду людину і вона все зробить - він ні, я приїду і справлюся сам. Там груба сипеться ( зимою не встигли полагодити) він взагалі відкладає на якийсь далекий час. Кругом безлад як по мені, все що залежить від мене я поприбирала, але без чоловічої допомоги мені не справиться. Здається такий безлад куди не глянь. Навіть штори почали бісити.
Все з рук валиться, настрою немає. Працювати не має бажання, бо бачиш що все стоїть на місті. Бажання все викинути, ось випадково вдарилася і вже сльози на очах. Реву....
Що зі мною? Як з цим справитися?
Цибулька зла• 29 апреля 2023
Секс потрібен

автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляЦибулька зла
Секс потрібен
Ні, не хочу
Полонянка SexShop-а!• 29 апреля 2023
Мені допомагає фізична загрузка -велосипед, покопати/посадити рослини, прогулянка довга, зарядка...а краще кудись виїхати розвіятись. Ще можна щось повикидати.... А як штори бісять, то псіханула і нові повісила, не хочу чекати кращих часів
Я пані прохана...• 29 апреля 2023
А самой покосить? Ну чтоб занять себя и не беситься
Пешеходик• 29 апреля 2023
Може в Вас ПМС?
Бо я навіть в ПМС насолоджуюся життям в будинку
На дворі робити - всього траву косити
Ще є гараж і сам будинок, ніяких городів, садів
Зараз чоловік поїде шезлонги купить і будемо віно пити
Ласую колобками• 29 апреля 2023
Лично я стала спокойной только тогда когда начала пить антидепрессанты.
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Я вже зранку квітник переконала і черешню спиляла, маленькою пилкою. Наносила води, щоб покращити бур´ян в садку. Штори не можу зараз змінити.
Дюймовочка• 29 апреля 2023
Автор, вы давно живёте в этом доме? Может, привыкнуть не можете?
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Просила чоловіка навчити, але він проти. Проти щоб я техніку чіпала. Я якби вміла, то зробила.

Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ретроградний Меркурій. Смішно, але я бешанна і на роботі те саме у всіх і клієнти з глузду зїжджають.
Царевна в уггах• 29 апреля 2023
В мене в приватному будинку теж ніби безлад бісить, але це все лише перед місячними, за декілька днів до їх початку, потім все проходить.
Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ответ дляКнопус
У вас яка коса?
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляПешеходик
Може в Вас ПМС?
На дворі робити - всього траву косити
Можливо, я не знаю.
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляЛасую колобками
Піду і я вип´ю якісь заспокійливі....
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляДюймовочка
Вже давно, але мене вбиває що нічого зробити не можу, працюю онлайн це також бісить. Весь час вдома, не бачу ні людей нічого. Навіть дочка говорить, навіщо тобі щось купувати, якщо ти вдома в тобі не потрібно нікуди виходити.
Все загалом нервує, напевно однотонний режим мене добиває.
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Таке відчуття, що буду гавкати на будь-кого. 🤣
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Так, місячні скоро. Ще пару днів почекати)
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
У вас яка коса?
Бензокоса, я такою не вмію робити
Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Уявіть плюс 4 години дороги і це вас потішить, що ви вдома працюєте. Я вчора додому добиралась 2.5 години, промерзла, захворіла, бо сиділа на страшеному сквозняку, горло болить як ангіна, почки продуло, з задоволенням згадую час можливості працювати вдома.

Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Бензокоса, я такою не вмію робити
Там все просто якщо заправлено і льоска вдіта, просто завести і косити, можна навіть ютьб глянути.
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Напевно, нам один одного не зрозуміти. Я вже роками працюю онлайн, зараз хотіла щось змінити чи працювати для себе - але ще не вирішила чим займатися. Хочу те що мені подобається, хоча від чоловіка не має підтримки і я вагаюся.
Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Ооо, бідненька автор. Як я вас розумію.
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Я бачила не раз як робить чоловік. Чоловік аж кричить, щоб не чіпала ту косу.
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Ооо, бідненька автор. Як я вас розумію.
Ага, дякую!!!! Напевно, загострення ще і весна(
Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Ну я декілька років працювала віддаленно. Коли викликали на роботу, то дорога це треш. З цими тривогами дорога це стільки ж як і роб день.
Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Так. Все пройде.
Чоловік знає, що я неадекватна в цей період і не чіпає
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Так, це звісно так. Особливо зранку прокидатися. Добре коли тепло на вулицю, бо взимку це треш. Не люблю зиму, холод.
автор Кнопус • 29 апреля 2023
Ответ дляКусман Сиру
Так. Все пройде.
Я своєму сказала - не чіпати і мене. Він звичайно, намагався мене підтримати чи розвеселити - не вийшло. Добре що він в цей час не вдома
Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ответ дляКнопус
Минулий рік був трешак страшний, просинаєшся вже їхати немає чим, бо тривога. Раз на роботу добиралась 4.5 години!!! Побила всі рекорди. Три станції метро йшла пішки і обїхала весь Київ по кругу, щоб доїхати до роботи.
Кусман Сиру• 29 апреля 2023
Ответ дляКнопус
)))