Українська Мрія• 29 апреля 2023

Порадьте будь ласка щось від чорних цяток і сальних ниток

Дівчата,у мене дуже розширені пори і чорні цятки,сальні нитки. Що вже не пробувала,може ви ще порадите щось дієве. Дякую
Зліпок ступні• 29 апреля 2023
А що ви пробували? І як довго?

Молчалка• 29 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
А що ви пробували? І як довго?
Намажте влажно содою, підсохне, ще Намажте і так 3 рази, потім потріть, змийте теплою водою
Зліпок ступні• 29 апреля 2023
Ответ дляМолчалка
Це ви напевно автору)
Пупуговка• 29 апреля 2023
Ответ дляМолчалка
Ужас какой, убийство кожи. Зачем такое советовать?
Коварная Зая• 29 апреля 2023
Сыворотка манделак сесдерма
Раздражевская• 29 апреля 2023
Гідрофільна олія, потім пінка. Кожного дня. Молочний пілінг 10%. Якщо глибокі чорні - то краще зробити спочатку чистку у косметолога, але нові вже не мають з´являтися.
автор Українська Мрія • 29 апреля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
А що ви пробували? І як довго?
Багато років ля рош був,наче все було добре,але зараз мабуть шкіра звикла,спробувала сыворотку з саліциловой,але чомусь пори стали ще більш помітні,як наче їх контуром обвели
автор Українська Мрія • 29 апреля 2023
Ответ дляРаздражевская
Гідрофільна і пінка це все є. А молочний пілінг якої фірми порадите? Я думала краще саліциловий,взяла,а стало ще гірше,вони як контуром обведені пори стали
Анонимушка• 29 апреля 2023
Вранці ензимна пудра, ввечері гідрофільна олія і пінка

автор Українська Мрія • 29 апреля 2023
Ответ дляАнонимушка
Ензимна пудра у мене 3 рази на тиждень,так наче написано в інструкції. Може треба частіше спробувати
Анонимушка• 29 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Мені підібрали догляд відповідно до моїх потреб. Вранці щодня ензимкою, ввечері щодня олією, а потім пінкою. Після вмивання активи, потім крем. Вранці крем з spf, ввечері інший.
Вже три місяці маю такий догляд. Шкіра реально покращилася, а раніше раз на місяць відвідувала косметолога для чистки.
Сон і дрімота• 29 апреля 2023
Я пользуюсь черным африканским мылом, и пилингами, скрабами. Привыкания нет, в отличии от большинства фирм косметических
Попа как у Кардашьян• 29 апреля 2023
Дівчата, поясніть, що воно таке сальні нитки? Бо я його може рік чую, але не знаю, як виглядає.
Шкідлива молекула• 29 апреля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ось фото.
Женщина_в_лосинах• 29 апреля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
И год нет доступа в интернет?
Попа как у Кардашьян• 29 апреля 2023
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
И год нет доступа в интернет?
Так точно
Nelly-4875• 29 апреля 2023
Самое простое - ретинол. И поры сузит, и черные точки с сальными нитями уберет, и цвет кожи выровняет. Использовать только на ночь. Но! Но!!!! Обязательно спф 50!!!
автор Українська Мрія • 29 апреля 2023
Ответ дляNelly-4875
А його влітку можна? Читала, що краще залишити до осені використання
Nelly-4875• 29 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
На лето лучше брать ретинол в форме ретиналя. Он для весна-лето подходит. Все можно летом, но главное спф50. Он есть в разных дозировках, он есть у разных производителей, соответственно в разной ценовой категории. На свой кошелек подберете. Захотите подороже - найдете. Захотите бюджетный - тоже найдете. Ретинол способен даже небольшие морщины разгладить. Хорошая вещь. Но моя вам рекомендация - сходите к любому косметологу, чтобы подобрал вам ретиналь под вашу кожу. С таким заданием справится даже самый недалекий косметолог. Олько прийдите и скажите, что мне ретинол в пределах такой-то суммы. А то начнут вам ретинолы от Обаджи предлагать за пару тысяч. Ретинолы есть даже в косметике аптечной серии. Учитывая, что первый месяц его использовать нужно раз или два в неделю - чтобы привыкла кожа и не возник ретиноидный дерматит, вам одного тюбика/флакона хватит надолго.

автор Українська Мрія • 29 апреля 2023
Ответ дляNelly-4875
Дуже дякую!!!