Ситуація така у подруги втік малий років 4 з двору
Вспів пройти пів села поки знайшла його
На вашу думку як треба малого за це покарати
Вспів пройти пів села поки знайшла його
Ответ дляTammy21
Родители оставили ребенка без присмотра, но наказывать нужно его? Серьезно? Ну запугайте его, потом можно будет по психологам поводить...
Не перший раз малий таке робив звісно це ще було того літа
Ответ дляBell-k@
Чому дитина 4 роки залишилася без нагляду у дворі?
Мама на пару хвилин зайшла в хату а малий такий спритний що зразу дав драпака😅😅
serebro16-72be• 30 апреля 2023
Ответ дляНаталія -5524
В 4 ще дитина мала і йому все цікаво. Тут не треба сварити.
Ответ дляserebro16-72be
Йому то цікаво а мама так злякалася
serebro16-72be• 30 апреля 2023
Ответ дляНаталія -5524
Йому то цікаво а мама так злякалася
Так і сказати що не роби так більше бо мама плакала. В 5 р вони вже більш серйозні. Все пройде)
Ответ дляЕлена 1
И взрослые продолжают его оставлять самого ? Так это их нужно наказывать!
Це раз було коли подруга зайшла в хату на пару хвилин
Ответ дляserebro16-72be
Ну можливо але після того як подруга йому пояснила через жопку більше такого не було😅😅
serebro16-72be• 30 апреля 2023
Ответ дляНаталія -5524
🤣🤣🤣 ну коли перелякалась то можна зрозуміти її
ДевочкаКрасавица• 30 апреля 2023
Ответ дляНаталія -5524
И за пару минут прошел пол села?
Ответ дляTammy21
Ваша подруга (то подруга була чи таки ви?) вдарила дитину тому що сама підставила ії під ризик. То пц.
То подруга
Ответ дляДевочкаКрасавица
И за пару минут прошел пол села?
Ну пока подруга подивилася все кругом хати по бігала 😅він ще той спортсмен
Ольчик1998• 30 апреля 2023
У меня малая раньше всегда убегала. Вот просто гуляем, и она начинки убегать, бегит смеется. Я была беременна, ей было 3,4 и она убегала, обьясняла что опасно может быть, не помогало. Сейчас 4, когда начинки вперед нестись и не слишит что говорю стой, останавливаюсь и жду, возвоащается
Ну слава Богу что как раньше она так не делает
Ответ дляОльчик1998
Повезло вам
Kot_v_meshke• 30 апреля 2023
Пусть мама себя накажет, а не ребенка. 4 года - нельзя одного оставлять. Тем более, склонного к побегам. Забор по периметру, закрытые ворота и калитка. И ребёнок должен быть под присмотром. Пошла в дом - бери его с собой.
Карпатський грибар• 30 апреля 2023
Після обіду приліг перепочити. Раптом дзвінок у двері. На порозі - Клаудіа Шиффер, у цьому році йде у 2-й клас, сусідка.
- Дядьку, покатайте мене на велосипеді.
- А тобі мама дозволяє з чужими дядьками кататися на велосипеді?
Відповідь 8-річної дитини:
- А я їй нічого не скажу, і вона мені нічого не зробить.
Гаразд, покатав, сусідка все-таки, причому досить далеко. Хтось побачив, доповів. Мама їй добре дала по попі, а мені навіть не зробила зауваження.
- Дядьку, покатайте мене на велосипеді.
Відповідь 8-річної дитини:
Ответ дляКарпатський грибар
- Дядьку, покатайте мене на велосипеді.
Відповідь 8-річної дитини:
- Дядьку, покатайте мене на велосипеді.
Відповідь 8-річної дитини:
Ну а тут на 5 хвилин в хату майже те саме😅😅
Ответ дляКарпатський грибар
- Дядьку, покатайте мене на велосипеді.
Відповідь 8-річної дитини:
- Дядьку, покатайте мене на велосипеді.
Відповідь 8-річної дитини:
Надо было не катать ребенка тем самым убеждая ее что врать можно, а объяснить что это делать так опасно и плохо врать.