Марфа Українівна• 30 апреля 2023

Покажіть плитку у ванній кімнаті

Цікавлять саме поєднання плитки на стінах та підлозі. Якщо не можете, то порадьте будь ласка гарний варіант. Всюди якісь сірий мрак( білу чоловік не хоче. Подобається варіант з поєднанням смарагдової і білої, але не знаю як буде виглядати в реальності
Княгиня пітьми• 30 апреля 2023
Будь ласка,тоже попрошу
a.ostroverh• 30 апреля 2023
У меня так
Скляна миша• 30 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
У меня так
як у царя.)
a.ostroverh• 30 апреля 2023
Ответ дляСкляна миша
як у царя.)
У царицы!
Скляна миша• 30 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
У царицы!
Дуже гарно!
Фізик-ядерщик заочно• 30 апреля 2023
У мене так
a.ostroverh• 30 апреля 2023
Ответ дляСкляна миша
Дуже гарно!
Дяка
Фізик-ядерщик заочно• 30 апреля 2023
Пургену мне• 30 апреля 2023
У меня уже не новый, без изысков)
Фізик-ядерщик заочно• 30 апреля 2023
Первоклашка Я• 30 апреля 2023
В мене сіре, як Вам не подобається. Але трішки розбавлено золотом та рожевим. Це 2 санвузли.
Первоклашка Я• 30 апреля 2023
Зараз роблю ремонт в санвузлі на дачі. Там навкруги дзеркала використували обрізки золотого керамограніту в поєднанні з жовтим та білим кольором плитки
Первоклашка Я• 30 апреля 2023
Фото
Продавчиня кіз• 30 апреля 2023
Всміхайлик• 30 апреля 2023
У мене так
Вилами по Воде• 30 апреля 2023
Ответ дляПургену мне
У меня уже не новый, без изысков)
Красиво 😍
Всміхайлик• 30 апреля 2023
Ось зі смарагдовим сподобалося, це в лікарні лежала ) Фото не передає, на жаль. Колір крутий
Лукава_Кiшка• 30 апреля 2023
У меня как раз серый разбавленный мозаикой санузел и серый с черной мозаикой туалет.
автор Марфа Українівна • 30 апреля 2023
Ответ дляВсміхайлик
О це крутизна ♥️♥️♥️
Лунтик-паунтик• 30 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
У меня так
Знаю, что это какая-то модная итальянская плитка, но.... стойкие ассоциации с советскими поликлиниками, где были такие стены из зелёных стеклянных блоков
Alinalis• 30 апреля 2023
a.ostroverh• 30 апреля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Конкретно эта испанская
Не знаю, у нас в школе такие блоки были, мне не похоже
Хотя и прозрачные эти в некоторых интерьерах достаточно интересно вписывают
parele• 30 апреля 2023
Смотрю на такую, мы сейчас на этапе выбора. И тоже хочу пустить изумрудную, но пока не нашла компаньона.
Пузата Хата• 30 апреля 2023
у вас в городе есть леокерамика или другой крупный магаз с плитками? обычно там стенды уже с фото готовой ванны и указаны какая плитка использована, я бы так смотрела
Редиска Я• 30 апреля 2023
Хотіла обʼєму. Вся плитка різних виробників. Просто підібрали так. На підлозі і стінах однакова.
Редиска Я• 30 апреля 2023
Ответ дляПузата Хата
Плюсу за леокераміку. Кращий вибір ніж єпіцентр. Але якщо Київ, то там більше магазинів по плитці
Пузата Хата• 30 апреля 2023
Ответ дляРедиска Я
лео не сравнится с эпицентром) еще, если Киев, то агромат... там еще больше чем в лео
Фізик-ядерщик заочно• 30 апреля 2023
Ответ дляПузата Хата
Так агромат рулить, а ще там є сток, якщо площа невелика, то можна класну плитку взяти втричі дешевше
Первоклашка Я• 30 апреля 2023
Ответ дляРедиска Я
У Вас дуже гарний проект. Але й дуже дорогий. Ви вже закінчили ремонт? Якщо можна, скільки обійшлося?
Пишу з калідору• 30 апреля 2023
Ответ дляAlinalis
фото
Оооо у нас такая плитка на одной стене в душевой и поддон) а все остальное светлое