Прикуси Язика• 30 апреля 2023

Ви би ризикнули звільнилися зараз з роботи? Просто ні в куди

Отчебучкина• 30 апреля 2023
нет. нашла бы другую работу и только потом.

Хелицера• 30 апреля 2023
Нет и не только сейчас
dulenok• 30 апреля 2023
Не...запасов нет, на мне ребенок , мама, животные домашние. Не смогла бы
КошкинДом• 30 апреля 2023
Если работа невыносимая, то да. Я уволилась в ноябре 2022, в феврале нашла хорошую работу.
Ksu160576• 30 апреля 2023
як би морально було важко, то так
Смажена полуничка• 30 апреля 2023
Я перейшла з державного апарату в приватну сферу
Місяць і маю не 5 тисяч , в 18
і немає такого пресингу , як й мала 15 років
Басноплетка• 30 апреля 2023
Да, и можно на пособия в Европе

Зачем мучаться?

автор Прикуси Язика • 30 апреля 2023
Ответ дляКошкинДом
Підкажіть, на новій роботі питали чому ви звільнилися? Що сказали? Яка спеціальність? Яке місто?
Крошечка-хаврошечка• 30 апреля 2023
Ні, в мене двоє дітей і не можу собі дозволити не працювати. Звільнилася б тільки коли знайшла б кращу
ГейСюда• 30 апреля 2023
Хотіла, але мушу працювати. Доходи впали (
Сусідка зверху• 30 апреля 2023
У січні ризмкнула, місяць віпочила, потім знацшла нову. Якщо чесно думала буду шукати довше, бо керівна посада і висока ЗП але були пропозиції, двом відмовила, а на третю погодилась. Вийшла на роботу у березні.
Почекуха• 30 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Це випадково не фінансова сфера?
Вишневий цвіт• 30 апреля 2023
так, але в нікуди)
КошкинДом• 30 апреля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Питали. Казала правду, що на минулому місці змінився керівник і змінились умови праці (по факту робочий день став не з 9 до 18, як раніше, а з 8 до 21), я не могла таке терпіти і звільнилася. Нічого не вигадувала. На першу роботу мене запросили після першої співбесіди, десь через 2 тижні після звільнення, але я відмовилася. Потім ще на іншу через місяць, але теж мені не підійшла.
Київ, бухгалтер + секретар керівника.
Сусідка зверху• 30 апреля 2023
Ответ дляПочекуха
Це випадково не фінансова сфера?
Ні, виробничі компанії
Каяспер• 30 апреля 2023
Так. Але я можу собі це дозволити. У всіх же різні обставини.
Мальовнича даль• 30 апреля 2023
Я так і звільнилася ще влітку.. Бо вимогали виходити на роботу під обстрілами(укрпошта, Харків).
Танцепесенная• 30 апреля 2023
Нет
Не виправдовуюсь• 30 апреля 2023
Так, звільнилася, робити на 6000 тисяч, вибачте я себе не на помойці знайшла. Зараз не працюю, є пасивний дохід, поки достатньо, насолоджуюсь життям, ходжу в зал, манікюр, доглядаю за собою, воджу дитину на гуртки. Відпочиваю…

Карма хамелеона• 30 апреля 2023
Ответ дляКошкинДом
Я тоже. Я никогда не терплю, если достало, то ухожу. Мне мое здоровье важнее. Всегда с работой везло, находила быстро
Не виправдовуюсь• 30 апреля 2023
Ответ дляКаяспер
100%
Этожзвяздаяегообожаю• 30 апреля 2023
Я снимаю квартиру, содержу 2 детей. Но может быть придется уходить. Думаю. Но даже по собеседованиям некогда ходить. Есть заначка месяца на 3 протянуть. Но это ни о чем. Работу можно искать и дольше...
Оле Лукойе• 30 апреля 2023
Однозначно, нет!
Кинг-Конгша• 30 апреля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Господи! А нам розказували, що працівники Укрпошти Харківської дирекції самі виходили по добрій волі розносити пенсію під обстрілами. Я не здивована. Найгірший роботодавець по всіх параметрах. Найменші зарплати, найгірші умови праці, найгірші умови колдоговору, найгірше відношення до працівників.
Ацетилсалициловая кислота• 30 апреля 2023
Мой муж так уволился в прошлом мае. Нашел работу только в марте этого года. Мне такое безрассудство непонятно.
Обижулька• 30 апреля 2023
Йшла би в нікуди лише з солідною фінподушкою.
Флюорография гуся• 03 мая 2023
Звільнилась. Сьогодні перший день ’свободи’. Пропрацювала 2 місяці, зарплата була хороша, але умови - пекло. Вимагали поацювати як за трьох, і кожен день пресували, що працюю надто повільно. Майже кожен день доводили до сліз. Прокидалась зранку з бажанням хоч здохнути, але не йти туди.
Але хтось скаже, що я дурна, бо війна, безробіття... Хоча в мене є фінподушка десь на півроку. Зовсім в пустоту, може, і не пішла би, так би і далі плакала кожен день.