Шкварочка• 30 апреля 2023
Робота і воєнкомат
Підкажіть, будь ласка, при зміні роботи (інший філіал) сказали пройти воєнкомат. Туди з чим іти? Якісь анаолізи брати з собою людині для мндогляду? Військ кафедри не було, не служив в армії. Як це все відбувається, мед.комісія зразу проходиться чи який порядок? Дякую
ніколи такого не було• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Немає квитка.
Відправлять на а медогляд і випишуть військовий квиток. А там видно буде
Женщинас• 30 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
ну в селе ту повестку уже все в руках держали, там не спрячешься.
у мамы все соседи старше 60 лет остались, один молодой есть но у него инвалидность.
Мені здається, що в селах з цим дуже складно.
От як у місті в багатоквартирному будинку голова ОСББ знає всіх мешканців, так у селі сільський голова знає кожну хату, хто де проживає.
Але в місті можна виїхати в іншу квартиру, будинок.
А в селі голова списки подасть, буде ще й з військкоматом обходити будинки та розпитувати, де призовник (
ніколи такого не було• 30 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
Автор,як немає в 17 років ваш чоловік повинен був йти в военкомат,потім або в армію,або вчитися,повинен бути квиток.Це виходить,він всі роки ховався від обліку
Не обов´язково ховатися. Мій був непридатний у мирний час, тому в армії не був, військової кафедри не було. Аж у 40 став придатним, з´їздив на тижневі навчання якраз перед повномасштабним і вперше отримав військовий квиток, але тимчасовий (просто на папірці виписали), поки не викликали.
Женщинас• 30 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Не надейтесь. Годны все. Даже этот был признан годным, а у чувака с рождения нет рук. Неужто у вас болячки круче?
Нещодавно читала допис одного хлопця, що його, практично сліпого і інваліда з дитинства призвали. Він ще доводив то у військкоматі.
Це жахливо. І так до інвалідів в нашій країні ставлення не досить коректне, так ще й проходити через приниження і доводити здоровим бугаям у військкоматі
Федорино Горе• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Броні немає, бо попередній філіал вже ліквідували. ((( що зараз всіх без розбору беруть?
Можете сходить , пройдете комиссию и уйдете в запас , мы проходили все ок.
Конфиденциальность• 30 апреля 2023
Ответ дляФіфачка
И у моего сына нет квитка, справка какая то,его не взяли в армию по зрению.Я думала,что квиток выдают после 27 лет...
Федорино Горе• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Ніхто не ховався. Ну значить є, бо на роботі бронь була, а зараз ліквідовано філію, всіх чекають на новому місці. ще з колег ніхто не ходив в воєнкомат.
Сходи отпустят после проверки.
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Як таке можливо? Це якийсь дурний жарт?
Нічого вдягти• 30 апреля 2023
Якщо є можливість не ходити то не йти
Бо шанс що мобілізують високий
Жена сантехника• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Немає квитка.
а варіант неофіційно працювати існує ?
Тишком_нишком• 30 апреля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Киев,смотря какой р-н ,в деснянском вроде сами кровь берут,а в днепровкий нужно приносить анализы,обязательно было флюрографию,общий анализ крови и мочи (у мужа тоже приписного небыло их вроде раньше в институтах собирали или на работе вообщем он не помнил где оно в армии не служил и возраст 1968го года рож) перед войной нужно было продать квартиру и выписать его ,пришлось проходить квест с очередями ,там же прием два раза в неделю вторник и четверг до обеда ,а если еще и дарницкий р-н то вообще нужно с ночи очередь занимать ,вроде еще соломенский опонька с очередями
и что забрали 1968года на фронт?
Приму в дар• 30 апреля 2023
Ответ дляTayano4ka_Tayano4ka
Если есть основания, многотомная медкарта, то списывают и не берут. У мужа так знакомого полностью комиссовали с сахарным диабетом и проблемами с ногами. А вот знакомый моих родственников пошел по повестке. У него какие-то проблемы с позвоночником и еще что-то. Короче основания были не призывать, но он пошел без медкарты, обследований и пр. Сказал, что болен, ну отправили его на дообследование и все равно призвали. И родственника кума забрали. Его медкарта сгорела вместе с поликлиникой в Луганской области. Они приехали к нам и тут его спустя полгода призвали.
Это все реально, но
-не все медкарты смотрят врачи
-зависит от военкомата
-и болезней:сахарный диабет разный бывает
-им важнее всякие там стационары, т.е.серьезные заболевания
-не все медкарты смотрят врачи
-зависит от военкомата
Мудрецыха мира• 30 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
и что забрали 1968года на фронт?
Знакомого призвали в 53 года
Конфиденциальность• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
А як працювати? Вже начальство чекає на новій роботі! хз що робити.
Сейчас невозможно сменить работу и не попасть в военкомат(Не время менять работы( В таком случае надо понимать и делать выбор или работать устраиваться или на войну...
Жена сантехника• 30 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Не всі ведуть військовий облік, багато приватних компаній цього не роблять, бо штрафи не такі вже й катастрофічні, а працювати потім нікому буде. Але великі компанії, державний сектор - там кругом військовий облік.
Стервочка• 30 апреля 2023
Ответ дляЖенщинас
А якщо місце зберігається, але відправляють па фронт. І ротації нема… То для кого те місце, якшо війна на роки може затягнутись
Это мнсто по типу декретного, временное. Возьмут сотрудника, пока постоянный не вернется.
Конфиденциальность• 30 апреля 2023
Ответ дляЖена сантехника
То не так все критично,я думала,что для всех обязательно и даже и захочешь работать устроится,но не сможешь,надо идти сдаваться
Телефон Рубика• 30 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
В селах у нас в области очень много мужчин забрали. Глава фермерского хозяйства ездил, просил бронь поставить на работников - сеять некому.
У нас аналогичная ситауция ещё в прошлом году весной была. Есть родственник дальний, сын на фронте, его тоже хотели забрать, но сеять реально некому, ходили ругаться, отпустили, Запорожская область
Конфиденциальность• 30 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
вчера была в гостях у мамы в селе Винницкой обл. мама рассказала что в начале войны по домам ходили четверо и вручали повестки а сейчас приходит домой 8 человек и забирают силой если по доброй воле с ними не едешь... может такое только в селах ...
В селе не затеряться....
Жена сантехника• 30 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Воно-то й ніби обов´язково, але хтось порушує цей ’обов´язок’ і умовно береже своїх працівників, а хтось дотримується, прийом на роботу тільки з дійсним військовим квитком, при прийомі на роботу - подача інформації у військомат і звітність раз в рік здається.
Приму в дар• 30 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Ну вы же понимаете:если компания маленькая, то даже если не ведут учет, то и бронь не делают, а это значит, что сотрудник у них будет пока ему не выпишут повестку, а сейчас это легко делают, особенно если надо физически на работу ездить и большой город. Если у автора требуют постановку на учет-значит предприятие критическое, там все серьезно и неофициально работать вряд ли получится. Т.е.замкнутый круг:или военкомат, или без работы остаться.
Конфиденциальность• 30 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
Согласна в случае с автором именно так.
Шкварочка
• 30 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
Саме так.
Кастрюлька• 30 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Голод будет.
Пульт от линолеума• 30 апреля 2023
Ответ дляТишком_нишком
и что забрали 1968года на фронт?
он до войны проходил,еще тогда списали типа частично годен в военное время ,пока не трогали
Тишком_нишком• 30 апреля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Дякую за відповідь.
Щас ухожу• 01 мая 2023
Ответ дляШкварочка
ФОП на фирме есть?
Щас ухожу• 01 мая 2023
Ответ дляФіфачка
Отак. Був приписний, він був випадково попратий, потім доки були втрачені, потім було не до воєнкомату, потім коли звернулися в воєнкомат старий сказали доків немає їдьте в новий і ставайте на облік, в новому сказали ’мальчик не до тебя, видешь какая очередь на контракт, едь ищи документы’ (17-19 роки) і так по колу, то хто від кого ховався?? Я потім були послані на****й
Щас ухожу• 01 мая 2023
Ответ дляЖенщинас
Є таке, але коли прибуває до частини він проходить біль глибокий огляд і його відправляють додому. Багато знайомих, що вюють не на передку, а ось дивляться на таких мобілізованних і кажуть перших кого пизд**ти вісля війне так це працівників ТЦК
Фіфачка• 01 мая 2023
Ответ дляЩас ухожу
Ну так він де був,ви не розумієте різниці між не було,і втрачений