Шкварочка• 30 апреля 2023

Робота і воєнкомат

Підкажіть, будь ласка, при зміні роботи (інший філіал) сказали пройти воєнкомат. Туди з чим іти? Якісь анаолізи брати з собою людині для мндогляду? Військ кафедри не було, не служив в армії. Як це все відбувається, мед.комісія зразу проходиться чи який порядок? Дякую
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Військомат
Ну їм і сказали, що до середини місяця треба пройти, але щоб швидше бо їх вже чекають бігом. Я й питаю що там буде в воєнкоматі.

Знову Я• 30 апреля 2023
Мого теж з роботи відправили, а там зразу повістку і на медогляд
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляЖенщинас
Звісно, краще не йти, якщо є така можливість.
Зараз гребуть усіх без розбору. У подруги чоловік був з початку війни на броні, був більш ніж впевнений, що продовжать. Але на початку місяця прийшов на роботу, а там вже бус стоїть, всіх посадили і повезли на мед огляд.
А ось у п’ятницю повідомили, щоб у понеділок був з речами у військкоматі ( Місце робоче типу зберігається за ним, але ж…
Як це- бронь була і все одно забирають?? Навіщо тоді бронь?
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляЗнову Я
А далі? Він на війні?
Женщинас• 30 апреля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Ничего не могу вам сказать. У нас в городе гребут всех подряд. С маршрутки высадили в бус загрузили и вперед.
В нас та сама ситуація нещодавно була в Черкасах. Я якраз з дітьми вийшла у магазину, поставили пакети на лавці, це у спальному мікрорайоні міста. На парковці стояв був з відчиненими роздвижними дверима, всередині сиділо чоловік п’ять військових. Якщо повз проходив чоловік чи хлопець - виходили з папкою і до тих чоловіків (
Фіфачка• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Ніхто не ховався. Ну значить є, бо на роботі бронь була, а зараз ліквідовано філію, всіх чекають на новому місці. ще з колег ніхто не ходив в воєнкомат.
Ну так ось його потрібно брати, якщо піде .Ви ж просто написали,що немає квитка,для мене це дивно.Бо вони є у всіх,і не важливо служила людина ,чи ні,чи була військова кафедра
Приму в дар• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Та ще не факт, що йому на фронт можна, там болячок вагон.. від таких там толку нуль, щоб ще не нашкодив..
Ну пусть попробует проскочить с болячками там(( анализы вряд ли им нужны будут, есть серьезные заболевания-пусть возьмет с собой заключения , МРТ, но не факт, что их будут смотреть.
Знову Я• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Бронь дають на пів року. Напевно закінчилася і не продлили
Пульт от линолеума• 30 апреля 2023
Киев,смотря какой р-н ,в деснянском вроде сами кровь берут,а в днепровкий нужно приносить анализы,обязательно было флюрографию,общий анализ крови и мочи (у мужа тоже приписного небыло их вроде раньше в институтах собирали или на работе вообщем он не помнил где оно в армии не служил и возраст 1968го года рож) перед войной нужно было продать квартиру и выписать его ,пришлось проходить квест с очередями ,там же прием два раза в неделю вторник и четверг до обеда ,а если еще и дарницкий р-н то вообще нужно с ночи очередь занимать ,вроде еще соломенский опонька с очередями

автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляЗнову Я
Ясно, дякую.
Пописанная парта• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Ой прям. У всіх є якісь болячки. Щоб отримати непридатність по здоров´ю це треба бути зовсім доходягою, мати інвалідність.

Поза тим, якщо чоловік піде у військомат - хай бере всі мадичні документи, які має. Діагнози, госпіталізації, обстеження. Бо там на слово вірити не будуть, у ваших інтересах все принести показати.
Кастрюлька• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Ха ха. Им пофиг.
Там многие неделю-месяц.
И все. Больше не надо.

Ну вы поняли.
Кастрюлька• 30 апреля 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Запорожье?
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Дарницький
Кастрюлька• 30 апреля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Во Львовской берут всех подряд, даже мужа моего, который стоит больше 10 лет на учёте у врача послали на обследование.Если Ваш муж здоров, то все
Вы впо?
Знову Я• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
А далі? Він на війні?
Ні, визнали обмежено придатним.
Я вам про сама факт. Що тільки прийшов зразу на медогляд
Пульт от линолеума• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
она на 6 месяцев. дальше либо продлевают либо..знакомый на фарм предприятии сказали только треть оставить от к-ва броней которые были
Кастрюлька• 30 апреля 2023
Ответ дляЖенщинас
Можно подумать, без рук и ног его ждут на рабочем месте.
Приму в дар• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
А як працювати? Вже начальство чекає на новій роботі! хз що робити.
Хороший вопрос. Думаю им задается не один мужчина 18-60 сейчас. Но я вам даже завидую:год войны с хвостиком, а вы как с Луны, не в курсе что вокруг происходит))

Кастрюлька• 30 апреля 2023
Ответ дляЖенщинас
Херои
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляКастрюлька
Та начальник вже кричать чого так довго, ще співбесіда була, не всіх взяли.. він переживає капець.
Женщинас• 30 апреля 2023
Ответ дляПописанная парта

Та може прокатить, якщо грошей занесе.
У родички чоловік різко став «весь хворий» після того, як отримав на вулиці повістку. Після цього швиденько на стаціонар, шукали вони через знайомих лікарів, які б погодились госпіталізувати і виписати «вірний» діагноз.
Ось вже пів року як відстрочка, він періодично лягає на стаціонар, йому відстрочку продовжують
Кастрюлька• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Пусть неофициально работает
Пульт от линолеума• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Дарницький
ооо,готовьтесь к дикой очереди , мой туда перепрописывался как раз пусть с ночи занимает
Пописанная парта• 30 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Я не розумію чому вас переводять через звільнення?
Якщо це філіал однієї компанії, то вони могли б перевести просто так. Для чого проходити процедуру ’звільнення-новий найм’?? І не було б ніякого геморою з військоматом.
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляПриму в дар
Я в курсі, ви не праві. Він працює як дурний, світа божого не бачить. Про якісь відкати чи втікати з країни чи про що ви навіть не думали.
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляЖенщинас
Та може прокатить, якщо грошей занесе.
Ага, а грошей де зайвих взяти?
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляКастрюлька
Пусть неофициально работает
Я в шоці.. все життя офіціно, спеціаліст.
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляПульт от линолеума
Ви серйозно????
автор Шкварочка • 30 апреля 2023
Ответ дляПописанная парта
Та ті ж питання. По дурному все. Мабуть тому, що не всіх перевели, третині людей не запропонували перейти в новий офіс(((