ксю...• 30 апреля 2023

Хвилювалочка

Чому нема Хвилювалочки? ТУ злетіли. Вибухи на Дніпропетровщині.
Strelka_007• 01 мая 2023
Ответ дляМурнетка
9 мая 2023
Знову про світло, я сподівалася вони щось нове придумають, куди вони там ціляться косоруки. Це ж треба такими гівноїдами бути, щоб більше року воювати з трансформаторними будками сусіда. Лайно - нація, гній руснявий. І ще плани руйнації підстанцій підтягувати до свого типу великого свята ´перемоги´.
Клоуни на мінімалках.

Likiya• 01 мая 2023
Ответ дляyuyarosh
Скажіть, а пам‘ятаєте за пропавшу жінку ?Синьоока чи як там прізвище. Нічого не чути. Ніякої інфи?
Нет, не нашли.
Be_good• 01 мая 2023
Ответ дляYa tyt
Не все могут сидеть без света в завтрашнем дне.
Вернее сидеть могут не только лишь все, мало кто может это делать🤣
Пиона• 01 мая 2023
Ответ дляkuskus
Русняві канали на гівно сходять, десяток публікацій, як гарно працюють «расійскіє вс», і ось така невдача наприкінці)
Удари вазмєздія-це, звісно, сильно
«Массированные удары возмездия»! Ах ви ж тварі козломорді! Щоб у вас у сраці до кінця ваших днів були масірованниє удари возмездія!
Likiya• 01 мая 2023
Ответ дляInvictusgirl
Вы же в Павлике ?
Про склад брехня рашни ?
Они писали , что детонирует без перестану и видео постили , подозреваю старое какое-то.
Ничего не детонирует, пи..дят. тихо сейчас.
Happiness13-Ukraine• 01 мая 2023
Ответ дляkuskus
Удари вазмєздія-це, звісно, сильно
В них вже було 9 травня 😂, ясно, понятно, ржу
Ya tyt• 01 мая 2023
Ответ дляПиона
Якщо комусь пощастить десь наваляти негіднику росіянцю, то можете це називати ’массированные удары возмездия’. Можна залпом по 50 штук😁
БонСу• 01 мая 2023
Странно, что отбоев нет до сих пор... Ждут еще?
Strelka_007• 01 мая 2023
Ответ дляБонСу
От я теж не знаю, на низькому старті, хочеться вже йти додому з малим. Але якось незрозуміло.

Nikol-9a2f• 01 мая 2023
Ответ дляБонСу
Так.
Сидимо з дитиною, чекаємо, щоб спати піти, хоча вже шоста, незнаю вести в школу сьогодні чи ні, з таким сном
Strelka_007• 01 мая 2023
Мабуть, будемо потроху вирушати в бік дому... Ніби, на зараз все чисто. Капець, як сьогодні працювати і вчитися. Дякувати богу, робота удальонка, хоч не треба нікуди дупу тягти.
Nasta9019• 01 мая 2023
Ответ дляkuskus
Удари вазмєздія-це, звісно, сильно
Мабуть бухі писали, 9 травня 23 року
Be_good• 01 мая 2023
Ответ дляБонСу
Міг -31 ще десь там бовтається, падло
Stefaniya K.• 01 мая 2023
боже что случилось?только встала.
Меделін• 01 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
боже что случилось?только встала.
Дякуючи ППО, все більш-меньш нормально
Трохи шороху корита наробили
kuskus• 01 мая 2023
Попередньо, пуск мопедів-пише Ваньок
Mariya Prokhorova• 01 мая 2023
Ответ дляStefaniya K.
боже что случилось?только встала.
кацапи 9 травня світкували сьогодні вночі
kuskus• 01 мая 2023
Київ-відбій
kuskus• 01 мая 2023
Коротше-я спати, пішли вони в ср..,ку зі своїми мопедами

Джавеліна• 01 мая 2023
Традиційно передаю привіт від незламного Дніпра хвилювалочкам!
І рашкотварям:’Викусили, п@длюки АналоГовнетні?’
Хрен вам , а не Украину!🇺🇦
Nasta9019• 01 мая 2023
Ответ дляkuskus
Попередньо, пуск мопедів-пише Ваньок
В світлий час дня? Ну це вже зовсім на відчай схоже, що щось зробити, хоч якось вкусити.
Stefaniya K.• 01 мая 2023
посажу картошку-потом почитаю.а русня придураши.ниче..недолго им осталось
флена• 01 мая 2023
Ответ дляИрина 789
А я жду когда сирень расцветет. Обожаю ее аромат.
У нас вже цвіте .Пахне так .Ох
Кузякин• 01 мая 2023
Ответ дляGvenna
Котика в ленту. Котик успокаивает. Кот Степан живёт у себя дома, на побитом харьковском районе. Не захотел ни во Франции, ни во Львове жить. Цветет вон, гуляет.
https://www.instagram.com/p/CrgRwBHMKsz/?igshid=
Котяня
felin• 01 мая 2023
Ответ дляNasta9019
Мабуть бухі писали, 9 травня 23 року
Методичку перепутали. Злили раніше.
Байрактарочка• 01 мая 2023
Ответ дляNat-li
Девочки, а у всех мужики просто тупо дрыхнут?😐
Я теж тупо дрихла. Почитала ввечері новини про кількість літаків, подумала «пішли вони нахєр» і лягла спати. Моє хвилювання мені нічим не допоможе. От тільки прокинулась, нічого не чула
fetinia-s• 01 мая 2023
Просыпалась - читала тг- засыпала. Но кроме воя сирены ничего не слышала.
Киев. Громко было?
tascka• 01 мая 2023
Ответ дляfetinia-s
Киев. Громко было?
Не дуже голосно, але довго
Залпів 6 нарахувала ПВО
Tatyana_1975• 01 мая 2023
Ответ дляfetinia-s
Киев. Громко было?
А я і сирени не чула. На телефоні Київ цифровий, але він щось став тихенько клацати замість сирени, тож і його не почула.
felin• 01 мая 2023
Я так розумію ці дні расія себе сама денецифікує остаточно.