ДинамоКит• 01 мая 2023

Я егоїстка чи сам заслужив?

Колись мене покинув хлопець. Років два приходила в себе, ні на кого дивитися не могла навіть. Потім дізналась що він одружується. За ці роки вийшла заміж. Вже розуміла, що час забути, але він майже щоночі мені снився, я цього не хотіла ніколи, думки про нього мені заважали жити своїм життям. Потім за інших зовсім обставин я розлучилася. Дізналась, що він так і не одружився тоді... Наважилась перша подзвонити. Це ніби як гештальт закрити. Час від часу ми спілкувалися по телефону, хоча рідко... раз на рік-два... В один день він наважується розповісти, що покинути мене була найбільша помилка у житті, далі легкий флірт по телефону і не більше. Дійшло до того, що зараз мені він вже зовсім не цікавий, він це знає... Його повідомлення мене прямо із себе виводять. Але є одне але. Коли мені погано на душі, я спілкуюся з ним і з усіма емоціями коли не справляюся, то пишу йому... Він підтримав, а тоді він знову мені не цікавий, навіть вибішують його повідомлення... Він же колись мене не пожалів, чи правильно, що і мені начхати зараз, що використовую його лише як емоційну розрядку
oboeva• 01 мая 2023
вы с ним дружите, а он вас жалеет, если вам легче,какая разница какая у кого роль,надоест перестанет отвечать

Викликаю на дебати• 01 мая 2023
У автора ЧСВ задето. Вот она и пытается таким образом самоутвердиться
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляoboeva
Скоріше за все так і буде))))
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Не знаю, що таке чвс, але так мені за рахунок нього іноді трохи легше стає
Телячі ніжноСті• 01 мая 2023
Використовуйте його як жилетку, якщо вам зручно
Цветов Мне срочно• 01 мая 2023
Дружу почти со всеми бывшими, очень помогают и поддерживают всю войну, я не против, а им приятно со мной ибщаться и чувствовать себя суперменами)) возвращаться ни разу не хотелось - не просто ж так расстались. Новый муж имеется, ревновал, но уже смирился) мне никто кроме него не нужен. Ваш кавалер устанет, перестанет отвечать или останетесь друзьями, если сможете негатив отпустить
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Виходить, что так і роблю)
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Чудова історія) В моєму випадку, коли в мене все добре я навіть чути не хочу його))
Цветов Мне срочно• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Ну я до одного з них теж звертаюсь лише коли щось треба) з рештою мені і просто тусити й спілкуватись нра, з одним навіть у відпустку їздили разом)

автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Ого, навіть відпустка!)) Я колись не допускала думки навіть, що можна спілкуватися з колишнім. Але ж якщо ну дуже погано, він підтримує, особистого нічого немає, то чому б ні
Цветов Мне срочно• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Як один з тих, хто залицявся, але мені ніяк не підходив, був сказав: ну давай дружити тоді,ти що нормальних порядних людей людей багато навкого маєш, щоб отак втрачати людину?
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Цікаво) але ж там явно є думки я що можливо колись, це переросте у щось більше
Organic• 01 мая 2023
Вы сами себя мучаете этим всем.вместо нормальной жизни держитесь за тот призрак,который к тому же давным давно изменился и даже не является тем,кого вы тогда знали.
Organic• 01 мая 2023
Какие отношения автор,мужчина похер*л вас просто в свое время,а тут пока никого нету как на запасной аеродром прилетает..где вы любовь и чувства тут видите?
Цветов Мне срочно• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Той, до кого звоню-пишу, лише коли мені щось тра, теж раз на півроку заміж звав, поки за іншого не вийшла. Прекрасно знає, що ніц не світить. Нра йому хоч так чути-бачити, чого нє, доросла людина, сам так вибрав
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляOrganic
Я не про себе писала, а про ту дівчину що відповідає, треба було мені уточнити
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляOrganic
Те що він давно вже не та людина я розумію. Але ж мене виводять тільки повідомлення з його ініціативи. А коли я шукаю розраду то все ок))
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
І таке буває
Organic• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Боже,скучно просто человеку,а вы удобная,вот и все...какая же это любовь,человек годами трепает нервы,время от времени подбрасывая надежду как косточку собаке....цените блин себя,или у вас 100 жизней,что время на чудика еще есть

автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляOrganic
Мабуть я трошки не пояснила, до нього мені діла немає, типу надії на щось теж, бо він мені не потрібен. Питання в тому, чи правильно саме я роблю, що шукаю в ньому підтримки саме коли я хочу і повністю грубо та ігноруючи навіть поводжу себе, коли пише мені він
Organic• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Автор,вы его не забыли до сих пор,и пытаетесь что то доказать ему,самой себе и т.д..это не правильно.в норме через года 3 максимум вы его вообще должны были как бы забыть,тем более человек вас предал.а вы продолжаете тащить этот никому не нужный паровозик по жизни
Organic• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Вас человек в свое время предал,о каком общении даже дружеском может идти речь?
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляOrganic
Так я і не забуду, це єдиний чоловік, з яким я була до заміжжя
Пилосмок працює• 01 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Собака на сене))))
Неуверенная, с кучей комплексов и незнающая себе цену, точнее не сложившая до конца, потому что ничего видать особо из себя не представляете))))
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Собака на сене))))
Дякую за відповідь)
автор ДинамоКит • 01 мая 2023
Ответ дляOrganic
Це все давно в минулому) Років 13...)
Пилосмок працює• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Це все давно в минулому) Років 13...)
Иии? Самоуважения у вас ноль...как и у той, за которую вы ответили))))
Organic• 01 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
Це все давно в минулому) Років 13...)
Вы издеваетесь что ли?)))тоесть вам можно овна на голову вылить ведро,а через 10 лет вы скажете ниче-ниче?))))ну как это?
Цветов Мне срочно• 01 мая 2023
Ответ дляПилосмок працює
Собака на сене))))
Завидуйте молча 🤣 видать, совсем пусто
Пилосмок працює• 01 мая 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Завидуйте молча 🤣 видать, совсем пусто
😂😂😂😂
Ну, фантащзируйте ещё)))