Кофе в лобби• 01 мая 2023
Покупать ли прогулочную коляску ребенку в 1.3 года!?
Есть 2 стареньких.
Можно впринципи поездить?
Но была в магазине и влюбилась в новую прогулочную коляску с капюшоном ботискафом и впинципе удобную.
Цена 5800.
Стоит ли тратить деньги все же ребенку 1.3 ?
Влюбилась в коляску.
Можно впринципи поездить?
Цена 5800.
Влюбилась в коляску.
Результат:
вже голосів:
16 (44.44%)
Доездить на старых
14 (38.89%)
Купить конечно
6 (16.67%)
Купить что то другое на эти де
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Якщо дитина хоче йти, а не годинами маринуватися у колясці, бо батьки так хочуть, то як? Прив´язати його ременями і заткнути кляп?
Ми підлаштовуватися під темп і ритм дитини, бо вона була ще не в тому віці, щоб щось розуміти і мала потребу у самостійному русі.
Дитина фізично не може ходити годинами, тому в колясці вона відпочиває, спить. Якщо ви ходили лише на дитячі прогулянки , то , звичайно, можна і без коляски. Наша сім´я активна, тому варіант без коляски не підходить.
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не мало, а навпаки. Дуже багато гуляли. Син не сприймав дитячі майданчики. Йому потрібно було постійно кудись іти. Звичайно, що в магазин їздила на машині. Але в парк, прогулянку тільки пішки за ручку.
Це і є мало
Колишня муза• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Дети разные.Мой выезжает на беговеле,а возвращается на коляске,плюс игрушки и покупки в багажник
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А багато - що значить?
Йти на декілька годин або цілий день , а не в парк туди/назад
Сладко-соленая• 01 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ми наактивничались до народження дитини, а потім, як підріс. Малого не мордувала активностями.
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Мордувати не треба , можна просто насолоджуватися
Ермолайчик• 01 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Так в парк и ходять на 2-3 години)
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Так в парк и ходять на 2-3 години)
Так, це просто дитяча прогулянка ,а не активна в різних місцях
Я пані прохана...• 01 мая 2023
Дивіться по дитині, чи любить вона їздити в колясці. У мене донька категорично відмовлялася там сидіти, після того як пішла. Їй весь час хотілося ходити на своїх, доходило до істерик.
Але іноді все ж потреба у колясці є, коли потрібно трохи далі від дому. Велосипед може бути не дуже зручним, бо під час руху діти часто засинають й спати у ньому не дуже комфортно. Якщо є стара коляска, то цього може бути достатньо.
Мюллерная• 01 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Кому потрібна?) мій малий з 1,8 навіть не дивився на неї. Ходив зі мною всюди.
3-5 км ходив з вами?)) чи в сусідній двір максимум і там побігати
Сладко-соленая• 01 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Що це у вас за парк туди -назад? Сквер?
Ми у парк години на три ходили, парк поруч з домом.
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Що це у вас за парк туди -назад? Сквер?
Я не гуляю просто в парку, для мене це нудно . Якщо йдемо кудись , то на довго в в різні місця
Ермолайчик• 01 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Наприклад, в ботанічний сад, зоопарк, великий ТЦ завжди їздили без коляски. Це був просто додатковий тягар. Звичайно що і в сусідній двір на 2-3 годинкову прогулянку ходили пішки. А там як малий хотів: в сусідній двір чи куди йому хотілося.
Сладко-соленая• 01 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Для дитини це і є активна. У різних місцях у півтори роки то вже мама себе вигулює, а не дитину.
Ермолайчик• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Що це у вас за парк туди -назад? Сквер?
Аналогічно. Для мене не зрозуміло, чому вважають прогулянку на 2-3 години без коляски не активністю?
Сладко-соленая• 01 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Так би й казали, що ви себе вигулювали.
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Не розумію в чому ви мене переконуєте ? У вас пасивна сім´я, у нас активна , ми можемо гуляти, подорожувати цілими днями . Якраз поки діти малі і в колясці це найзручніше робити. Щоб просто піти на годинку в парк, такого і не бувало, є подвір´я для цього
Сладко-соленая• 01 мая 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Бо то мама повинна підлаштовуватися під дитину. А так запхала у коляску і бігає магазинами. Дитина вигуляна.))
Сладко-соленая• 01 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ви активна сім´я, яка не нагулялась.
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Ви активна сім´я, яка не нагулялась.
Це спосіб життя, як можна нагулятися?
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Ні, дитина підлаштовується під ритм життя сім´ї, в колясці дитині нема ніякого дискомфорту
КАПСЛОЧНИЦА• 01 мая 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Конечно, купить нормальную коляску-вездеход. На ней до 3-4 лет кататься можно, и по магазинам за покупками ходить. Какие велосипеды? Ни педали в них крутить не могут, ни спать, ни сидеть нормально. 1,3 - это маленький ребенок. Можно, конечно, купить и ролики, и самокат, и ездить в старье.
Могут крутить ещё и как
КАПСЛОЧНИЦА• 01 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Значить ви мало ходите , ще раз пишу, що це залежить від способу життя батьків. Коли йдете з дому на багато годин , то без коляски ніяк
С 3х лет дочка прекрасно ходит на длительные расстояния. С 3,5 лет проходит со мной и по 20000 шагов
КАПСЛОЧНИЦА• 01 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Со мной с 3.5 лет так ходит младшая. Старшая ещё раньше, её в год нельзя было усадить. Сейчас с мужем по 30 км накатывает на велосипедах.
Можно активно проводить время и с бегающим ребёнком, наоборот приучать к длительным расстояниям.
Сладко-соленая• 01 мая 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ну от всядьтеся в коляску і хай вас возять, коли хочеться пройтися чи пробігтися. Тоді скажете, як воно комфортно.
Сизоока бестія• 01 мая 2023
Ответ дляСладко-соленая
Звичайно комфортно, можна і пройтися, і відпочити