Оновлена версія• 01 мая 2023

Зайшла вчора в BROCARD і Aromateque щоб нові парфуми затестити…

І оці приспікливі погляди консультантів…🤦🏻‍♀️ Почуваю себе так, ніби прийшла до них додому просити поїсти, ну це треш якийсь.
Хотіла самостійно потестувати нові парфуми, в Брокарді вже були Tom Ford Electric Cherry, але що цікаво-тестер вони заховали, щоб протестувати треба питати та просити))) і взагалі дуже мало тестерів на полках, все під ключ в них.
Ходять по п‘ятах, оцінюють тебе.

Для мене це дивно і відштовхує, ніби лишній раз не можеш пшикнути які тобі заманеться. Приїхала з Італії, там такого немає, приходиш і тестуй хоч цілий магазин і на собі і на блоттері. А в нас дивляться косо і летять одразу як заходиш, ніби саранча🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ А я люблю сама ходити і вибирати. 🫠

В Ароматека, доречі, більш спокійні продавці, хоч не нав‘язуються і можна самій все обрати зі спокійною головою.
Вкуси мене• 01 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
От власне, такий собі спосіб трішки забутись та відволіктись, аби не зійти з розуму, всім зараз важко… думаю, що багато жінок таких, як ми із вами.
Ну, до войны это было любимым делом - понюхать новую марку или новый фланкер. У меня от силы духов 2 штуки было и куча пробников «на разпив». Не столько хотелось что-то купить, сколько попробовать что-то новое.

ПодругаМужа• 01 мая 2023
😂 А ко мне наоборот не подходят. Иногда и нужно что бы подсказали, ан нет, фигушки. То ли мой покер-фейс, то ли общий вид, но они меня игнорят. Из последнего сама ловила консультанта по залу что бы молекулу упакованую достала. Такое. Это в Магеллане на Теремках. Кто не любит сильно внимание вам сюда 😂
автор Оновлена версія • 01 мая 2023
Ответ дляКузякин
Автора шуганули и она убежала, а так бы узнала и вам рассказала
Хаха, як смішно))) в мене карта постійного клієнта на знижки☺️
автор Оновлена версія • 01 мая 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ви зламали систему😄
автор Оновлена версія • 01 мая 2023
Ответ дляВкуси мене
В мене це хоббі вже давно🤷🏻‍♀️ Люблю парфумерію, гарні флакончики, нішу зокрема😍 проходилась по люксу, не зачепив…такі плоскі аромати, нічого особливого. А відливантів в мене і самої багато)))
Люблю таке, але якщо аромат є в ТЦ мого міста то вважаю, що логічно піти затести туди, ніж купувати в розпиві, бо деякі аромати які придбала-ну зовсім не моє, так і стоїть розпив(((( шкода ж, а 1 мл 350 грн коштує. А так можна безкоштовно один пшик зробити🤷🏻‍♀️
автор Оновлена версія • 01 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Я Вас понимаю. Были с дочкой недавно в Броке в Скай Молле, Дочка подросток хотела выбрать себе аромат, так консультант нам проходу не давала, это ужас. Я уже ее попросила, мы сами посмотрим и выберем, помощь пока не нужна, но она все равно ходила за нами и что-то предлагала. Пришлось просить несколько раз. Консультант отошла, но стала и смотрит на нас в упор, это жесть. В итоге у дочки испортилось настроение и всякое желание что-то купить и мы ушли. Теперь в этот магазин вообще страшно заходить,
Це капець🙈 мені теж відпало бажання до покупки якось(((
ДлинноНожка• 01 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Доброго дня! Дівчата хто володіє інформацією в «Aromateque» є дисконтна програма?
Можливо хтось знає де вигідніше зараз купити JoMalone? Дякую!
Є дисконт , 20% по карті , але на Малон не розповсюджується (це правила бренду) , на Малон бувають знижки лише 1-2 рази на рік (як бренд скаже).