Оновлена версія• 01 мая 2023
Зайшла вчора в BROCARD і Aromateque щоб нові парфуми затестити…
І оці приспікливі погляди консультантів…🤦🏻♀️ Почуваю себе так, ніби прийшла до них додому просити поїсти, ну це треш якийсь.
Хотіла самостійно потестувати нові парфуми, в Брокарді вже були Tom Ford Electric Cherry, але що цікаво-тестер вони заховали, щоб протестувати треба питати та просити))) і взагалі дуже мало тестерів на полках, все під ключ в них.
Ходять по п‘ятах, оцінюють тебе.
Для мене це дивно і відштовхує, ніби лишній раз не можеш пшикнути які тобі заманеться. Приїхала з Італії, там такого немає, приходиш і тестуй хоч цілий магазин і на собі і на блоттері. А в нас дивляться косо і летять одразу як заходиш, ніби саранча🤦🏻♀️🤦🏻♀️ А я люблю сама ходити і вибирати. 🫠
В Ароматека, доречі, більш спокійні продавці, хоч не нав‘язуються і можна самій все обрати зі спокійною головою.
Ходять по п‘ятах, оцінюють тебе.
Вкуси мене• 01 мая 2023
Ответ дляОновлена версія
От власне, такий собі спосіб трішки забутись та відволіктись, аби не зійти з розуму, всім зараз важко… думаю, що багато жінок таких, як ми із вами.
Ну, до войны это было любимым делом - понюхать новую марку или новый фланкер. У меня от силы духов 2 штуки было и куча пробников «на разпив». Не столько хотелось что-то купить, сколько попробовать что-то новое.
ПодругаМужа• 01 мая 2023
😂 А ко мне наоборот не подходят. Иногда и нужно что бы подсказали, ан нет, фигушки. То ли мой покер-фейс, то ли общий вид, но они меня игнорят. Из последнего сама ловила консультанта по залу что бы молекулу упакованую достала. Такое. Это в Магеллане на Теремках. Кто не любит сильно внимание вам сюда 😂
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ дляКузякин
Автора шуганули и она убежала, а так бы узнала и вам рассказала
Хаха, як смішно))) в мене карта постійного клієнта на знижки☺️
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ви зламали систему😄
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ дляВкуси мене
В мене це хоббі вже давно🤷🏻♀️ Люблю парфумерію, гарні флакончики, нішу зокрема😍 проходилась по люксу, не зачепив…такі плоскі аромати, нічого особливого. А відливантів в мене і самої багато)))
Люблю таке, але якщо аромат є в ТЦ мого міста то вважаю, що логічно піти затести туди, ніж купувати в розпиві, бо деякі аромати які придбала-ну зовсім не моє, так і стоїть розпив(((( шкода ж, а 1 мл 350 грн коштує. А так можна безкоштовно один пшик зробити🤷🏻♀️
Оновлена версія
• 01 мая 2023
Ответ дляОдинРазНадетое
Я Вас понимаю. Были с дочкой недавно в Броке в Скай Молле, Дочка подросток хотела выбрать себе аромат, так консультант нам проходу не давала, это ужас. Я уже ее попросила, мы сами посмотрим и выберем, помощь пока не нужна, но она все равно ходила за нами и что-то предлагала. Пришлось просить несколько раз. Консультант отошла, но стала и смотрит на нас в упор, это жесть. В итоге у дочки испортилось настроение и всякое желание что-то купить и мы ушли. Теперь в этот магазин вообще страшно заходить,
Це капець🙈 мені теж відпало бажання до покупки якось(((
ДлинноНожка• 01 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Доброго дня! Дівчата хто володіє інформацією в «Aromateque» є дисконтна програма?
Можливо хтось знає де вигідніше зараз купити JoMalone? Дякую!
Є дисконт , 20% по карті , але на Малон не розповсюджується (це правила бренду) , на Малон бувають знижки лише 1-2 рази на рік (як бренд скаже).