Проработник• 01 мая 2023
Кушон, хтось користується?
Відгуки різні. Рекомендують корейські, але ціни також різні. Є за 2000 грн, а є і за 900 грн.
Проработник
• 01 мая 2023
Ответ длявалери 62
очень хорошо работает и кушон за 200 гр
Я таких цін на кушони не зустрічала
Ля-ля-ля• 01 мая 2023
Милая Анна• 01 мая 2023
Также интересует кушон, послушаю. смотрела тональный крем-кушон Missha M Magic Cushion Cover Lasting SPF50, у меня сухая кожа с куперозом. Кто пользовался, понравился ли вам?
Русланка з гілки• 01 мая 2023
Ответ длявалери 62
очень хорошо работает и кушон за 200 гр
А як він працює?
Проработник
• 01 мая 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Це перший поки єдиний який купила і користуюсь, задоволена, ще йшла запаска в комплекті
Як раз на нього дивилася. Пори не забиває?
Ля-ля-ля• 01 мая 2023
Ответ дляПроработник
Ні, все норм, добре лягає, однорідно на відміну міші бордового без сіруватого підтону, хоча і його люблю, спф хороший, загалом задоволена і губочкою пуховкою як прорезиніна легко і швидко розподіляти по обличчі
Проработник
• 01 мая 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
а у вас 21 чи 23 тон? Дякую
Ля-ля-ля• 01 мая 2023
Ответ дляПроработник
а у вас 21 чи 23 тон? Дякую
І кушон ( на фото номер видно) і Міша 21
Шкіра світла бліда в мене і неоднорідна
миссДавеча• 01 мая 2023
В мене корейський кушон від Saem. Мені подобається. Підійде тим, хто любить легке покриття і трохи вологий фініш.
Несу пургу• 01 мая 2023
Иногда пользуюсь кушоном, мне нравится. Лёгкий тонкий слой, прост в нанесении, хорошо перекрывает все нюансы кожи но при этом не выглядит маской.
У меня корейский ohui