Почекуха• 01 мая 2023
Оплата заказа при отборе в Польше
Девочки, приветствую.
Такой вопрос, тем кто в Польше делал за аз через интернет и выбирал способ оплаты "курьеру при отборе", курьер с терминалом и ему можно оплатить картой, или нужно обязательно наличкой? Заказ с сайте eobuwie.
Спасибо.
Почекуха
• 01 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Кур´єр з терміналом, можна картою
Дякую.
Може Ви щє знаєте, якщо треба буде повернути товар, то чи можна зробити зврот на iншу карту, не тою, якою платила кур´єру?
Соображалочка• 01 мая 2023
Ответ дляПочекуха
Дякую.
Скоріш за все ні. Скільки разів повертала речі, то завжди на картку з якої була оплата, і стаціонарно і в інтернеті такі вимоги.
Почекуха
• 01 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
От стосовно стацiнарного магазину, то повертають на iншу, я так роблю весь час.
А от з iнтернет-замовленнями так щє не робила. Там же треба заповняти формуляр для повернення i писати номер рахунку?
Соображалочка• 01 мая 2023
Ответ дляПочекуха
Так, в замовленні є бланк звроту, і так, там дійсно можна вписати рахунок. А мене завжди стаціонарно просять ту, з якої платила)
Леся Українка• 01 мая 2023
Ответ дляСоображалочка
Не завжди. Я робила зврот не одноразово в кіку і пепко, то мені в пепко сказали дати будь яку карту для звроту, не обов‘язкоао якою платила. А в кіку зврот лише готівкою, незалежно як платила при покупці. РГД теж віддає грроші за зврот на будь яку карту. Але це лише в реальних магазинах, онлайн повертають на ту, з якої було оплачено.
Кумедна• 01 мая 2023
Ответ дляЛеся Українка
Все вірно залежить від магазину