Царевна в уггах• 01 мая 2023

Київ, підкажіть, з Іллєнко 24 до парку Гришка як краще дістатись?

Будемо у лікарні, потім хотілося б дістатись до парку Гришка, як краще? Метро чи муніципальним транспортом?
І звідти на вокзал? Як?
Сонячний день• 01 мая 2023
Дешевше грязі 160 грн

Пишу каліграфічно• 01 мая 2023
Вам ближче до парку біля університету Шевченка або Бабиного яру на маршрутці.
Якщо до Гришка, то на метро тільки. На вокзал звідти їде автобус чи тролейбус, не памʼятаю номер. Зупинявся навпроти вокзалу.
ylyudmila• 01 мая 2023
на 50 автобусе до вокзала (это конечная) и там же останавливается 14 троллейбус, который едет прямо к ботаническому саду на Печерске (это его конечная)
автор Царевна в уггах • 01 мая 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Що за парк біля університету Шевченка? Не були там
автор Царевна в уггах • 01 мая 2023
Ответ дляylyudmila
Дякую
Пишу каліграфічно• 01 мая 2023
Ответ дляЦаревна в уггах
Виходите з метро університет і по праву сторону, позаду будівлі є парк. Невеликий, але гарний.
автор Царевна в уггах • 01 мая 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Дякую, зрозуміла
Поумничка• 01 мая 2023
Але в ботанічному можна хоч цілий день гуляти, а в парку Шевченко ну годинку походити, посидіти, він малесенький
Поумничка• 01 мая 2023
Або можна в парку Шевченко і в парку на м.Університет погуляти, вони поруч і до вокзалу можна і пішки дійти. Дивлячись що хочеться від прогулянки