Новопоштинская• 01 мая 2023
Які плюси життя в США, Канаді?
Якщо порівнювати з Європою? Можливо хтось живе на різних континентах, де комфортніше?
Результат:
вже голосів:
319 (63.55%)
Результат
85 (16.93%)
Європа
41 (8.17%)
Інші варіанти
38 (7.57%)
США
19 (3.78%)
Канада
Ду да ду да ду• 02 мая 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Как-то очень мало, не слышала раньше про такие короткие отпуска. Но у меня коллег и нет в Германии, есть почти во всех странах других
Ну она продавец в магазине, может от квалификации еще зависит или стажа, не знаю.
Ду да ду да ду• 02 мая 2023
Ответ дляАмелі на мілені
5000 сотрудников, европейская компания, филиалы по 20-1000 человек (в зависимости от страны) Польша, Франция, Эстония, Литва, Финляндия, Испания, Португалия.. (20 стран)
Когда-то муж в такой работал, открывал и настраивал филиалы, мы пожили везде.
Мэри Попкинс• 02 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
У мужа в контракте отпуск раз в год 10 раб. дней и 5 дней больничного
Це контракт вашого чоловіка,на який він погодився. він міг обговорити ці умови.
У мого чоловіка 14 днів + день за кожен рік + раз на 8 років додатковий місяць.
Так, це не порівняти з моїми 56 днями в Україні +14 за свій рахунок + 14 вже не пригадую за що, але і зарплати наші теж не порівняти.
МАМА НИКИТКИ-2• 02 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Я не знаю що там у вашого чоловіка.
А щодо державних свят, то відкривайте інтернет, там все написано. Тільки федеральних свят 11. А ще є свята штатів. Є свята накшталт Св Патріка чи Хануки з Хеловіном . Це не робочі дні. Кількість вихідних в школі- вражає.
Відпустка в середньому 21 робочий день.
Амелі на мілені• 02 мая 2023
Ответ дляМэри Попкинс
56 дней - вы учитель, наверное?)) В Украине стандарт 24 календарных дня
Новопоштинская
• 02 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Но вообще по поводу Канады: сюда имеет смысл ехать только чтобы тут обживаться и жить долго. Ехать, чтобы ’пересидеть’, смысла нет.
Ми надовго однозначно, зараз в Європі, все подобається, але чомусь народ масово хоче їхати далі, от цікаво чим там краще
МАМА НИКИТКИ-2• 02 мая 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Вы забыли отнять налоги, пенсионный, медстраховку. Скорее всего будет нужна машина, значит кредит. И что там останется?)
Емммм, які податки відняти?
Зоркая Зорро• 02 мая 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Так, я знаю, працювала з цим і маю АССА також. А чи реально на різницю 2000 (зарплата 5000 - оренда 3000) прожити мамі з дитиною-підлітком?
Мама з підлітком можуть зняти бейсмент або кімнату в будинке, це буде значно дешевше за 3000, десь максимум 1500.
На 2000 двоє можуть прожити, але дуже впритик.
Їжа на 2 десь 500-550 доларів без кафе і Старбаксу, чисто домашня їжа і іноді курка гриль з Костко) Квартплата - рандом, може бути і 100 і 250, залежить від різних умов.
Інтернет - до 100. Зв´язок для 2 - 100 дол, страховка на авто - від 250, медстраховка - рандом, але мінімум від 100, бензин від 100. Ну і одяг періодично, кіно, кафе... Якраз в 2000 впишетесь
Ду да ду да ду• 02 мая 2023
Ответ дляМэри Попкинс
14 рабочих дней или календарных?
А так да, мы думали, что едем в рай, он согласился много на что по незнанию тогда. И медстрах самый дешевый, и обещали аренду оплачивать, но Оказалось под мостом в бомжатнике)) и зарплату меньше в ех дркгих сотрудников, как выяснилось.
Новопоштинская
• 02 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Я жила и работала в Бельгии больше года, 15 лет назад. Мне Европа ’не зашла’. Больше люблю Америку, как Северную, так и Южную.
Що саме подобається , якщо короткі основні критерії ?
Зоркая Зорро• 02 мая 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Це пояснює чому їх не ганяють.
Але чому вони стають такими? Їх так багато. Що перетворює їх у цих фріків?
Наркотики і алкоголь?
Чи це і є діти тих, чиї батьки вже були бомжі?
Ще кажуть в Канаді також багато. Там не була, не знаю
Наркотики і алкоголь?
Це їх вибір.
В США немає безпритульних, що не хочуть жити на вулиці. Дуже багато притулків, просто отримати житло в соціальеих інтернатах і роботу, тож, якщо опинився ’під мостом’, але хочеш повернутися до норм життя - допоможуть.
Тож бомжують там за покликом душі)
Амелі на мілені• 02 мая 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Жах )) Ні, якось в ЄС явно краще у порівнянні з цим
Ответ дляЗоркая Зорро
Це їх вибір.
Тож бомжують там за покликом душі)
В Канаде аналогично. Ну и много людей с психическими проблемами среди бомжей.
alinka0908• 02 мая 2023
Ответ дляНовопоштинская
Може раніше було важко потрапити до тієї ж Канади чи США, а зараз є можливість, то всі і пробують. Багато повертаються (то з мого оточення)
Новопоштинская
• 02 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Спокойно, законопослушно, безопасно. Мультикультуризм во всей красе. За любой харассмент уроют нафиг (и это мне нравится). Много возможностей для тех, кто хочет учиться (в том числе бесплатно).
З цим в Європі так само
західний_діалект• 02 мая 2023
Ответ дляNear Mear
В Канаді можна безкоштовно вчитися?
Новопоштинская
• 02 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Нет. Из моего бельгийского опыта - ничего подобного.
Напевно ще від конкретної країни залежить
Амелі на мілені• 02 мая 2023
Ответ дляNear Mear
Много ли там русских?
Зоркая Зорро• 02 мая 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Ну це я по цінам Каліфорнії написала, це найдорожчий штат. І зарплатня там зазвичай вища за 5т на місяць. І підлітки майже усі років з 15-16 працюють, а мінімалка в Каліфорнії 18 на годину, то не так все жахливо. Ну і медстраховки майже на кожній роботі є.
Ответ длязахідний_діалект
В Канаді можна безкоштовно вчитися?
Есть бесплатные курсы языка (не только те, на которые народ массово валит, но и менее известные при колледжах). Есть недорогие ’связующие’ программы, например, если вы айтишник с небольшим опытом и не можете найти работу. Если бесплатные программы для женщин, в том же айти. Если вы учитесь на платных курсах, то вы можете подать годовую декларацию, и в зависимости от ващего дохода вам какую-то часть вернут как возврат налогов. У некоторых это 50% стоимости обучения. Есть интересные учебные кредиты от государства.
Амелі на мілені• 02 мая 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
Ясно. Я просто прочитала про зняти кімнату і на секунду це уявила)
Амелі на мілені• 02 мая 2023
Ответ дляNear Mear
И русских, русскоязычных. Вам хватит.
Печально
Дама_из_рекламы• 02 мая 2023
Ответ дляАленький носочек
Я живу в США, жила в Німеччині, Франції, Африці
Все залежить від людини. Всюди свої плюси, США не дуже подобається, Німеччина це взагалі жах і кошмар
Чому?