Дайте подумать• 01 мая 2023
Люблю провакативно спілкуватись. Чого мені не вистачає?
Друзів нема 😁 в чому сенс так спілкуватись? Ви так само?
Колишня муза• 01 мая 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Что значит провокационно? Приведите пример
Удалено администрацией...
Кили и Манджаро• 01 мая 2023
Нет я так не делаю. И друзья есть. Вам наверное не хватает экстрима и острых ощущушений. Ну и приведите пример провокаций)
СпайдерВумен• 01 мая 2023
Піzdюлін не вистачає?
Якось не уявляю щоб мені хотілося с кимось скандалити просто щоб що?
Покричати? Поматюкаться?
Екстриму не вистачає?
Покричати? Поматюкаться?
Екстриму не вистачає?
Кіна не буде• 01 мая 2023
Ответ дляКолишня муза
Ви розумна?
Я без стьобу?
По ’провакативно’ вы не поняли?))
Дайте подумать
• 01 мая 2023
Ответ дляПечальки.нет
С вызовом, на что нарываетесь, кто то обидел
Хм, мабудь повторюю ситуації з минулого. Ага, щоб відповіли, на таку ж ситуацію зі мною, інші люди 🤔
А як треба було відповісти…
Напланетянка• 01 мая 2023
Подростковый возраст не пройден до конца. Наблюдать, работать с этим. Взрослеть.
Дайте подумать
• 01 мая 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хм. Історії потребують деталі, тай багато особистого.
Натякнула у домовому чаті що молоді орендатори можуть бути колаборантами без дітей. А до цього вони увірвались у чат агресивно, зі звинуваченнями що їх пограбували мешканці будинку. Чогось вимагали, не просили.
Дайте подумать
• 01 мая 2023
Ответ дляНапланетянка
Це має сенс. Навіть, я б сказала, на рівні трьох років.
СпайдерВумен• 01 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Автор вибачте але в приведеному прикладі мені чомусь здається що всі гуртом подумали що той хто найбільше кричить ловіть злодія, хто?
Правильно сам злодій.
Латвийские_Номера• 01 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Почему вы именно коллаборантами их решили назвать?
Я только за!• 01 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Подозреваю что и в отношения любите разборки
Альфред Шнитке• 01 мая 2023
Ответ дляДайте подумать
Это выглядит не как провокативное общение а как бабка на лавке притрушенная, что на всех сидит вешает ярлыки. Наркоманы проститутки, колаборанты.... А все почему - своя жизнь активная как бы позади, никому не нужна уже особо... Своей нормальной жизни вам не хватает - вот чего.
Дайте подумать
• 01 мая 2023
Ответ дляФрекенБок
Это как?
Не жаліючи себе, наражаюсь на грубість.
Підійду до авто, спитаю у водія чому він припаркувався на газоні. Чи напишу жалобу шо побілили бардюри і дерева, коли заборонили це.
Часто з близкими починаю відповідати «то есть, ты считаешь, что…».
Кили и Манджаро• 01 мая 2023
Ответ дляМЧСница
Любові до себе
И чуства самосохранения))) Сейчас столько людей с психическими травмами и оружием в схроне.
Дайте подумать
• 01 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Правильно сам злодій.
Та я люблю спілкуватись у інтернеті, на кожну тему реагую, якщо це не по дєлу типу зборів чи поломок.
Nelly-4875• 01 мая 2023
Лещей по морде не хватает 😀
А если серьезно, то я как-то смотрела видео с психотерапевтом и она там говорила, что те кто общается в хамской или провокационной манере - им не хватает уважения и признания в жизни. Вот и повышают свой авторитет/значимость в такой форме. Типа лучше сразу так (как защитная реакция), чтобы потом не обижаться на общество. Когда то это было ситуативно, но раз за разом закрепилось внутри человека и такое поведение стало постоянным.
Спасу мир• 01 мая 2023
Ответ дляКолишня муза
Удалено администрацией...
А після якої літери сміятись? Я теж хочу
Дайте подумать
• 01 мая 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Бо вони звинувачували орендаря і осбб. Казали що орендар у фб має багато людей з рф, що вона москалька, що всі у домі є пособниками крадіжки, хоча там мутна історія… було багато емоцій, агресії, зі сторони орендаторів.
Дайте подумать
• 01 мая 2023
Ответ дляЯ только за!
Обожнюю
Колишня муза• 01 мая 2023
Ответ дляСпасу мир
Гумор це для людей з інтелектом