Дама_с_караваем• 02 мая 2023

Якщо чоловік "старий"?

Не по віку , а поведінкою , зовнішністю теж , це можна якось змінити чи вже все? Наша активність останнім часом зовсім не співпадає
Результат:
вже голосів: 139
47 (33.81%) Треба шукати молодшого
46 (33.09%) Р-т
31 (22.3%) Інші варіанти
15 (10.79%) Можна змінити
Реанимация• 02 мая 2023
А ему это надо?

Радість моя• 02 мая 2023
Ну якби вас захотів хтось змінити, вам би це сподобалось?
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляРадість моя
Ми старіємо дуже різними темпами , це приносить багато незручностей
А_мій_самий_самий• 02 мая 2023
Он, наверное, не старый, а пассивный и диванный житель.
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Він то втомився , то спина болить, то коліно, то спати хоче і активно проводити час вже не може
Чумачечая Весна• 02 мая 2023
Ви старістю називаєте його пасивність? Це різні речі. Не всі молоді активні,не всі літні люди пасивні. Тому не дуже зрозуміло,про що Ви говорите.
А_мій_самий_самий• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ясно, бубнеж угрюмый. Это характер, автор. И выученная беспомощность: накормят, одеялом накроют и не будут трогать. Вообще, это не про биологический возраст, таких молодых валом, которым ничего не надо, лишь бы не трогали.
Коржик• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А по скільки вам років? Раніше він любив активно проводити час?
Радість моя• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Він з вами вже навідпочивався. Тепер хоче по-іншому мабуть.

автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляРадість моя
На дивані хоче
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляКоржик
36 і 37, він ініціатором активностей ніколи не був,але принаймні фізично був витривалий і вже в процесі йому подобалося
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Він і виглядає старше свого віку і поведінка відповідна
Коржик• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Можливо задовбався від цих активностей, дайте людині відпочити)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Старість дуже часто приходить різко. Багато прикладів бачу у житті. Молода людина, а потім хвороба якась ( ні одна людина не застрахована), і все - вмить стає старою. Тому я би не розкидувалася провіреним чоловіком з такого поводу. Всі ми не молодіємо. Я би краще його б розпалила і повернула молодий запал)
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляКоржик
Рік відпочивав взагалі без активностей. В мене останнім часом реально відчуття, що я живу з старим дідом у поведінці
Млинці зі смайликом• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Так если физически не выдерживает, может это не возраст и характер, а действительно проблемы со здоровьем?
Усталость , болит спина и колено. Это не повод для тревоги?
Вас только тревожит, что он развлекаться с Вами не хочет?
Чумачечая Весна• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ну так Ви ж сама собі вибрали такого. І розуміли,що людина не молодшає,а старішає. Це нормально. А ще через 10 років,він іншим стане. Людину люблять не за активність чи пасивність,ми всі різні і це нормально. Вас дратує те,що він лежить на дивані,а його,можливо,Ваша активність.
Не бачу сенсу ображатися. Ви або приймаєте його,або шукаєте собі іншого
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
На дивані хоче
Ну і що. Я би залишила на дивані і пошла би з подружками гуляти. Багато жінок так роблять - мають своє цікаве життя, мандрують, займаються спортом та інше.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Ви в Україні? Якось не до веселощів зараз. Ваш чоловік просто веде себе адекватно і відповідно ситуації.

darsi• 02 мая 2023
Могу посоветовать спорт. Мужа отправила в тренажерный зал. Сам подтянулся, енергия прибавилась.
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Ми дано разом , раніше він не був таким пасивним, а я завжди була активною
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Не варіант, для активних вилазок потрібна чоловіча фіщична сила
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Не в Україні
Крапипопка• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Может он ведет не очень здоровый образ жизни? Вредные привычки есть?
автор Дама_с_караваем • 02 мая 2023
Ответ дляКрапипопка
Та ні, нема нічого такого
МеняАЖтрусит• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
ну то ви мали розуміти кого обирали!
задовбали із своїми активностями, вискажу вам замість вашого чоловіка, бо у мене все навпаки!
я своїх відправляю з дому на вєліках, їдь з дітьми катайся а мене залиш в спокої!
правда на мені ж всі хатні клопоти і досуг з дітьми/поїздки, в гості/ то я з ними ходжу а він вдома, бо йому не цікаво і віе втомився на роботі.

А мені не так цікаво просто ходити гуляти і взагалі спорт то не моє.
І після гостей/активностей/ прогулок я приходжу і в ліжко, хай хоч що там твориться-бардак чи брудний посуд-пофіг, я в ліжко, я втомилася. А він постійно-ти знову спиш? так, бляха, я знову сплю!
не подобається-шукайте собі активних, але дивіться як втомитесь то вони також сидіти не будуть і швидко заміну знайдуть!
МеняАЖтрусит• 02 мая 2023
Ответ дляdarsi
коли мене мій ’відправляє’ на спорт, я його відправляю в похід.... тут би з обов´язками впоратися, ще й спорт....
Ромашкинная• 02 мая 2023
Как то в поликлинике встретила дедулю(, полноват, одет как в 90е сельский вариант. Меня аж подбросила когда услышала его год рождения. Возраст моего мужа, чуть больше 50ти. Одежду я ему покупаю сама ибо был одет также.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 02 мая 2023
У кожної людини різний рівень енергії і він може змінюватися. Я дуже втомлювалася і сил не було прямо зранку. Перевірила кров - гемоглобін 100. Як змогла підняти і сили з’явилися. Мені пощастило, що чоловік у мене надійний і не залишив мене, коли я була неактивною) буває багато інших причин зменьшення активності: гормональні проблеми в першу чергу, депресія, зміни на роботі ( може там став більше втомлюватися), нестача вітамінів, мікроелементів и багато того ще.
Проблеми з хребтом теж дають втомлюваності
Протру пилюку• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
На дивані хоче
Я з років 35 хочу на дивані валятись частіше і щоб ніхто не чіпав,а якщо Вам двіж потрібен то знайдіть такого ж і не їжте мозок чоловіку