Дама_с_караваем• 02 мая 2023
Якщо чоловік "старий"?
Не по віку , а поведінкою , зовнішністю теж , це можна якось змінити чи вже все? Наша активність останнім часом зовсім не співпадає
Результат:
вже голосів:
47 (33.81%)
Треба шукати молодшого
46 (33.09%)
Р-т
31 (22.3%)
Інші варіанти
15 (10.79%)
Можна змінити
Дама_с_караваем
• 02 мая 2023
Ответ дляА я женатая
Ну, автор, Ви якби також не молодієте. Не 15 ж Вам
Але ще і не старію такими темпами, активність з 15 не змінилася
Така бойова Я• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Рік відпочивав взагалі без активностей. В мене останнім часом реально відчуття, що я живу з старим дідом у поведінці
Отправить его тестостерон проверить
Надежда наш компас• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Він то втомився , то спина болить, то коліно, то спати хоче і активно проводити час вже не може
То нехай спить, а ви шукайте іншого
Надежда наш компас• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
36 і 37, він ініціатором активностей ніколи не був,але принаймні фізично був витривалий і вже в процесі йому подобалося
Рано
маринабаранова• 02 мая 2023
Так активність - різна буває, не зрозуміло: саме якої вам не вистачає: в ліжку покувиркатись, чи в ресторан сходити, чи то в турпохід...?
Админко• 02 мая 2023
Ответ дляdarsi
Могу посоветовать спорт. Мужа отправила в тренажерный зал. Сам подтянулся, енергия прибавилась.
Меня отправили на спорт, в результате послала всех на.
Сейчас живу с другим в удовольствие
AmazingLady• 02 мая 2023
Ответ дляДама_с_караваем
Да прямо, с 15 активность не изменилась..
Дама_с_караваем
• 02 мая 2023
Ответ длямаринабаранова
В тур.похід і цьому подібне
Кривая спроса• 02 мая 2023
Інколи питання не в активності, а у відсутності мотивації. Іти у турпохід щоб що?
Йому можуть бути нецікаві активності цікаві вам.
А може бути нецікаво з вами чи у вашій діючій компанії.
Може бути шкода витрачати кошти на саме ці активності. Коли є більш пріоритетні.
Тобто, окрім, власне, пасивності, як складової характеру, може бути ще перелік інших не менш важливих причин.
Суджу по собі: я дуже активна людина, з тих, яким 700 км не крюк щоб заїхати «глянути щось цікаве» поза планом, якщо є час і погода норм, а 3 км не крюк, щоб зайти кудись спонтанно. Я дуже багато пересуваюся, подорожую, комунікую. Поїхати з дитиною в оперу на цікаву постановку ща 300 км - це питання вирішується 10 хв. за сніданком і ще дві хвилини на придбання квитків. Але в турпоході востаннє була у школі, 20 років тому назад, а у палатці ночувала у 2012 році одну ніч, коли ми заглянули зі своєї відпочинкової локації до локації друзів. І більше не прагну цього. Я не зношу рибалку, ненавиджу тягнути на собі рюкзак й не кайфую від маніпуляції з організацією побуту й від польової кухні на відпочинку, хоча якщо нічого пакувати, потім розпаковувати і везти чи нести особливо не треба, то хоч на мангалі, хоч на гілочках з задоволенням приготую обід на вогнищі.
Тобто активність активності - не пара. Є дуже різні варіанти. У вас може не співпадати з чоловіком бачення цих активностей